Yüzbaşı
02 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 2)
Gönderileri

gençler yds sınavına gireceğim pcr testi filan zorunlu mu acaba?? böyle bir açıklama var mı?? aşı olmakya da pcr testi??

Arkadaşlar bilgisayar toplayacağım ama işlemci olarak ryzen5 3600 3.2 mhz mi alayım? Kullancim amacim steamdeki oyunlari oynamak ve pubg mobile pubg tarzi oyunlar kasmasin rahat olsun istiyorum. 11 yildir laptop kullanıyorum ama performansi düştü :(

Kasa filan düşündüm ama işlemciye anakarta karar veremedim.

.

Dostlar 1. -2. - 3. Sinifin derslerini eksiksiz almama rağmen sistem beni 3. Sınıf 6. Donem olarak gösteriyor. Halbuki su an 4. Sınıf 7. Donem olması lazım neden böyle görünüyor anlamadim. 2. Sınıflardan bir tane dersi almamıştım. O yüzden olabilir mi? :(((
İyi akşamlar arkadaşlar kaloriferin vanası kapalı açmam lazım ama beyaz plastik başlık olmadığı için nasıl açacağımi bilmiyorum.
Kaç numara anahtar ile açman lazım ya da musluk başlığı metal olanlardan alsam açar mi?
arkadaşlar çevirmem gereken parçalar var sabaha yetişmeli ki hızlı olması için buraya atıyorum. şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

çok fazla yaşadım. Çok çok fazla . buna da çok komik ve absürt bir örnek vereyim. Bazen ben fotokopi çekerken, müşteriler fotokopiden çıkan şeyin tercüme olduğunu zannediyorlar. Yani tercümenin bu kadar kolay yapılabileceğini düşünüyorlar ya da başka bir müşterim telefon edip ben uzak bir yerden geleceğim, size mail atayım ,ben gelene kadar da onlar hallolmuş olur diye söylemişti bir geldi 8-9 sayfa tercüme ve tamamen doluydu. Bunlar bitmez dediğimde niye dedi, ben mail atıyorum siz çıkartırken direk onlar İngilizce çıkmıyor mu ? gibi anılarımız var tabi .absürt anılarımız bunlar.

ilk başladığımız zaman oldu.mesela kitap çeviriyorum aynı zamanda ben .4 tane kitap çevirimde var. İlk kitap geldiğinde ya ben niye bu işe girdim ki, hani hiç kitap çevirmeseydim dediğim oldu.çünkü kitap çok apayrı bir şey. Anadilinizine de çok hakim olmalısınız bunun için edebi yanınızda kuvvetli olması grekiyor . ilk öyle bir anım olmuştu zorlanmıştım.

çok komik tecrübelerimiz oluyor ,çok iyi tecrübelerimiz oluyor. 25 yıl deneyimim oldu herhalde. O kadar deneyimim var ki hangi birini anlatsam bilmiyorum. Örnek sorabilirsin. Benim aklıma hakikaten gelmedi. Çok fazla çünkü.
Arkadaşlar gümüş damarı kazdim. Lakin bir türlü gümüş simyacısı bulamadım. Yer metin2 Anadolu
Üst 20 lik dişleri aldırmak istiyorum
Gömülü değiller lakin rahatsız ediyorlar
Aft çıkartabiliyor dişin bulunduğu bölge de. Bu iki dişi aynı anda alırlar mi? Dikişli mi olur dikişsiz mi?
Az önce biraz izledim. boş geldi - safi dedikodu - sesi kalin bir adam devamlı testere filmleri gibi direktif veriyor.. pehhhhh
Bir türlü anlamiş değilim. nasıl bir felsefedir? Fonksiyonu mu var nedir? Görünüm olarak filan çok alakasız ve iyyk
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
[simage]hhttp://i.hizliresim.com/m6MGDy.gif[/simage]
Hakkımda:
Pink Floyd Opeth Deep Purple Led Zeppelin Black Sabbath Judas Priest Iron Maiden Manowar Metallica Megadeth Guns N' Roses Ac/Dc WhiteSnake Slayer BlindGuardian Iced Earth Annihilator

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.863
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.014 (Bu ay: 826)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.758 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.