Şimdi Ara

2012 Golf 6 1.6 Benzin/LPG Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2012 Model WV Golf 6-1.6 Benzin/LPG'li düşük km'li temiz araçların piyasası 54000-56000 TL civarında. Almayı düşündüğüm araçlardan birisi ama kullananlar varsa önerir mi? Sorunsuz mudur, LPG'de şehir içi yakıt tüketimi ne kadar olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizde 2011 1.6 lpg li golf almayi düşünüyoruz kısmetse kullanıcı yorumlarını takip edeceğim
  • çok yaktığını duydum. 1.2tsi en azından iyi olur bence. hem az yakar hem iyi kaçar.
  • Lpg ile kullanımda ortalama 8-10 litre
  • Arkadaşım geçen sen 2011 1.6 dsg benzinli aracı kullandım.
    Araç güzel konforlu yol tutuşu ve yalıtımı çok iyi. Sattıktan sonra 2015 auris aldım ama o konforu bulamadım.onu da sattım tekrar golf 7 dizel aldım şu anda onu kullanıyorum. Öncelikle bu aracı benzinli kullanmak çok zor. Çok yakıyor.2 günde bir 100 tl benzin aldığımı hatırlıyorum. (aracımı ekim 2016 da 54.000 tl sattım-lpg yoktu) Lpg şart. motoru 8 valf 102 bg. kalkışlarda biraz yavaş.ivmelenmesi yavaş yavaş oluyor.
    Sonuç olarak hocam; Aracı lpg li kullanacaksan, dsg de sıkıntı yoksa, çok performans beklemiyorsan gözün kapalı alabilirsin. bu arada o yıllara ait düşük km araç bulmak biraz zor oluyor.Birde en kötü yan golfe bindikten sonra diğer araçlara binince tabiri caizse attan eşeğe binmiş gibi oluyorsun.:))
  • 2011 1.6 102 trendline hakında birkaç sorum olacak.
    1: kaç hava yastığı var
    2: kaç hoparlör var
    3: arka kol dayama var mı arka koltukta
    4: birde bilenler için sorayım 2011 ford focus 100 hp benzinli ile kıyaslarsak arada bi fark var mı motor konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf7515

2011 1.6 102 trendline hakında birkaç sorum olacak.
    1: kaç hava yastığı var
    2: kaç hoparlör var
    3: arka kol dayama var mı arka koltukta
    4: birde bilenler için sorayım 2011 ford focus 100 hp benzinli ile kıyaslarsak arada bi fark var mı motor konusunda?

Ya 7 ya 8 Airbag var 6 hoparlör olması lazım motor daha sessizdir Focus yol ve motor gürültüsü alıyor.

Temiz bulmak imkansız gibi bu arada.

• Arka kol dayama ve bagaja ulaşma var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.