Şimdi Ara

2012 DE YAYINLARI KİM VERİCEK ? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
1
Favori
12.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir f 1 zevkimiz vardı onuda el birliğiyle paralı yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinki vinki

@cihangir perperik

Son bilgi- yayinlar sadece smart sport tan yayinlanacak. Ne cnn ne ntv yayinlamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

the wow ve ozan_26

biriniz digitürk sahibi olduğuma eminsiniz.
    biriniz abidik kubidik markalara para bayıldığıma eminsiniz.

bilmediğiniz görmediğiniz birşeylere emin olmakla kurgu yapabilecek bir kapasiteniz var.

ben söylim birde. ben eminim ki siz her ay aydın doğana para bayılan kişilersiniz.

ama sizler benim digitürk kullandığımıda ve para verdiğim şeylerin kalitesinide bilemediniz.

ben f1 i 1998 senesinden beri sorunsuz seyrederken bu şekilde ambargo konmasına karşı tepki gösteren biriyim.

şimdi ben seyremeyeceğim siz parayı bayıla bayıla seyredeceksiniz. lüksünüz olsun. bir plartformun bağımlılığına girmeden trt ntv gibi kanallardan seyretmek size rahatsızlık veriyorsa buyrun devam edin aydın doğana bağlı kalmaya.

kahrolsun aydın doğan kahrolsun d-smart açık ve netim. ben f1 i kimsenin sömürgesi altında kalmadan özgürce seyretmekten yanayım. ve o özgürlüğümü yine kullanıp avrupa kanallarından birinden seyredeceğim.

NTV nin nesi platform değil

HD olsa NTV Spor HD den verecekti ve Digitürk e gidecekti

Eğer yayın daha iyi olacaksa nerde olursa olsun izlemeye çalışırım.Sömürge falan ne oluyoruz alt tarafı platform aldı abartmayın

• Acayip üzüntü bastı bu haberi duyunca. Canım çok sıkıldı. Serhan Acar yayınla ilgili bir yazı hazırlıyormuş ve ilerleyen saatlerde yayınlayacakmış. Hiçbir umudum yok açıkçası kaldık ortada.
  • joyce84

senin derdin belli.zamanında aldığın uydu alıcını değiştirmeden izlemek istiyorsun.yabancı kanallardan izlemeye devam et.bizde hd ve serhan acardan izlemeye devam edelim.birde aydın doğana takmışsın.bir husumetin olduğu belli.bu husumetine bizi bulaştırma
  • Yazıklar olsun...
  • Konuyu açan arkadaş başlığı değiştirirse iyi olur...Haberi alan gelip konu açıyor bölüme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Acayip üzüntü bastı bu haberi duyunca. Canım çok sıkıldı. Serhan Acar yayınla ilgili bir yazı hazırlıyormuş ve ilerleyen saatlerde yayınlayacakmış. Hiçbir umudum yok açıkçası kaldık ortada.

Merakla yazıyı bekliyorum , duruma göre yarın D Smart alacağım :(
  • Cine5 bile en popüler dönemlerinde şifresiz yayınlıyordu. Doğan grubu da herkesin izlemesi için bir kanalında(Cnn Türk) yayınlamalı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Formula1 sever Arkadaşlar.Aramızdan birisi örnek bir Mail yazsın Fia ya.Bu maili hepimiz gönderelim ve bu Mailin yaygınlaşmasını saglayalım.Yarışa 1 hafta kala hala Formula1 nerde izleyecegimizi bilmiyoruz.Biraz tepki verirsek ses getirir diye ümit ediyorum.
  • F1 yayın haklarını D-Smart aldı

13 Mart 2012

Uzun süredir beklenen haber bugün geldi. D-Smart 3 yıllığına yayın haklarını aldı.

Yayınların D-Smart Smart Sport 77. kanalda yayınlanacağı söylense de resmi açıklamanın yarın yapılacağı bildirildi.

Aynı zamanda D-Smart dışında yarışların CNNTürk kanalından da paralel verilebileceği söyleniyor.

Bu konuda görüşmelerin FOM ile devam ettiği ve hafta sonuna kadar netleşeceği söylenenler arasında.
  • Arkadaşlar HD olayını bir kenara bıraktığımızda en düşük hangi paketle izleyebiliriz. Örneğin giriş paketinde SD yayınla izlemek mümkün mü? En kötü ihtimalle artık 9.99.a bir giriş paketi alırız ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Arkadaşlar HD olayını bir kenara bıraktığımızda en düşük hangi paketle izleyebiliriz. Örneğin giriş paketinde SD yayınla izlemek mümkün mü? En kötü ihtimalle artık 9.99.a bir giriş paketi alırız ne yapalım.

Smart Spor, Maxi (25tl) ve Full (35tl) pakette bulunuyor. Bendeki de giriş paketi, bu kanalı izleyebilmek için vs. falan. Kısacası içine ettiler. F1 ve Discovery dışında izlediğim kanal yok ve her ay 25 lira ödeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Arkadaşlar HD olayını bir kenara bıraktığımızda en düşük hangi paketle izleyebiliriz. Örneğin giriş paketinde SD yayınla izlemek mümkün mü? En kötü ihtimalle artık 9.99.a bir giriş paketi alırız ne yapalım.

D-Smart Maxi Paket ile

http://www.dsmart.com.tr/paketler-maxi-paket
  • 25-35 tl vericez de, d-smart bu paraya ragmen reklam filan girmeye kalkarsa fena olur!
  • idman tv'de olmasa ne yapacaz bilmem batsada kurtulsak şu d smart'dan

2012  DE  YAYINLARI KİM VERİCEK ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

http://www.serhanacar.com/haber/275/formula-1-yay%C4%B1nlar%C4%B1-uc-sene-boyunca-smart-spor%EF%BF%BDda%EF%BF%BD

Diyecek birşey yok.

tek olumlu şey Dsmartın Serhan Acarı ile Anlaşması olmuş.Gerisi yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

idman tv'de olmasa ne yapacaz bilmem batsada kurtulsak şu d smart'dan

bu gidişle Azericeyi sökecegiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

idman tv'de olmasa ne yapacaz bilmem batsada kurtulsak şu d smart'dan

bu gidişle Azericeyi sökecegiz.

artık yorumlarıda azerice yaparız

bugün alonso çok yaxşı'dı falan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.