Şimdi Ara

2011 Mazda 6 Sport alındı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
31.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ee yok mu yorum, izlenim, soru, geyik v.b?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eatag

ee yok mu yorum, izlenim, soru, geyik v.b?

Memnun musun mazdandan
  • tabi ki :)
  • Hayırlı olsun video isterik...........
  • Bir 0-100 çekseniz güzel olur evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

Bir 0-100 çekseniz güzel olur evet

yok kardeş öyle atraksiyonlara giremem. Zaten yol da yok, geçenlerde bi arabayı deneyeyim diye gece 3 te otobana çıktım yine kalabalıktı
  • hocam hayırlı uğurlu olsun
    güle güle kullanın
    allah kaza bela vermesin
  • teşekkürler
  • durusuna bayılıyorum su mazda 6 sınıfında heralde boy ölcüse bilecek sadece accord var bununla
  • passat alsaydın keşke.
  • aslında biz toyotaya vw ye kızıyoruz ama ,arkadaş 68.000 bine almıs 7 ay önce arabayı şimdi 78.000 bin tl ,7 ayda 10.000 tl mi geldi acaba yoksa yılbası kota doldurmak için mi mütiş fiyat kırdılar ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

aslında biz toyotaya vw ye kızıyoruz ama ,arkadaş 68.000 bine almıs 7 ay önce arabayı şimdi 78.000 bin tl ,7 ayda 10.000 tl mi geldi acaba yoksa yılbası kota doldurmak için mi mütiş fiyat kırdılar ???

o zaman fiyatı herşey dahil 72500 e geliyordu, yılsonu falan ayağına indirim yapıyorlardı ama zam geleceğini biliyorduk. Evet arabanın fiyatı yüksek ama mazda'ya fazla kızamıyorum zira vw 1.4 arabayı aynı fiyata veya daha yükseğe satıyor, arada %23 lük vergi fiyatı var. N'apsın adamlar? İyice fiyat kırıp maliyetine satıp servisten kazanayım dese bu sefer de servisi kazık diyecez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eatag

quote:

aslında biz toyotaya vw ye kızıyoruz ama ,arkadaş 68.000 bine almıs 7 ay önce arabayı şimdi 78.000 bin tl ,7 ayda 10.000 tl mi geldi acaba yoksa yılbası kota doldurmak için mi mütiş fiyat kırdılar ???

o zaman fiyatı herşey dahil 72500 e geliyordu, yılsonu falan ayağına indirim yapıyorlardı ama zam geleceğini biliyorduk. Evet arabanın fiyatı yüksek ama mazda'ya fazla kızamıyorum zira vw 1.4 arabayı aynı fiyata veya daha yükseğe satıyor, arada %23 lük vergi fiyatı var. N'apsın adamlar? İyice fiyat kırıp maliyetine satıp servisten kazanayım dese bu sefer de servisi kazık diyecez.

Merhabalar:) Nasıl gidiyor?

• Selamlar. İyidir valla sizi sormalı?
  • bütün mesajları okudum forumda.kimisi insignia demiş kimisi passat demiş.. yazık gerçekten yazık. insignia alırsınız rüzgar sesi ile kardeş olursunuz zaten onu da hatırlataym.. bende bir mazda sever olarak tanrıya şükrediyorum iyiki beni mazda'ya bindirdin diye mazda mühendislerininde dediği birşey mazda farklıdır.. o alışılmışa meydan okuma videeolarını izlediğimde anaa adam aynı benim hislerimi anlatıyor dedim içimden...gözümde mazda ne opelle eş değer ne vw ile.. bunu i-stop, skyactiv teknolojilerindende çıkarabiliriz..türkiyede mazda alan adam ise akıllıdır, ön yargısızdır ve ne alırsa işten daha karlı çıkacağını bilir.. konuyu açan arkadaşa buradan tebriklerimi ve saygılarımı yolluyorum..keşke herkes onun gibi olsa, keşke herkes onun gibi butür arabaları araştırıp ta alsa.. ben yeni bir mazdacıyım 2010da mazda ile tanıştım.. kendime kızıyorum neden bu kadar geç tanıştım mazda ile diye... insanoğlunun kadından başka birşeye daha aşık olabileceğini anladım.. ayrıca yollardaki mazda dayanışması gerçekten çok mutlu ediyor insanı.. geçen anayola çıkacaktık bizim martı3'ün beyazı durdu bize yol verdi içindeki abimde ray-banlı şık ve elit bir abiydi zaten ülkemizde 2004yıl ve üstü mazda kullanan insanlara bakın hepsi bakımlı modern giyinimli tiplerdir.. çünkü mazda alan adam araştırmacıdır..arabasını almadan önce araştırır, test sürüşü yapmadan karar vermez, sonuç olarak nasıl daha karlı çıkacağını bilir.. (( yav passat 1.4 mazda6 2.0 mazda6 ile yapacağım zararın haddi hesabı yokk)) gibi bir mantıkta olmaz çünkü bilir ki aynı özellikli passatı 10 000 tl fazlaya alacaktır..anti mazdacıların bir bahanesi de (mazda alırsın elinde kalırdır) sürekli sahibinden.com u takip ediyorum gelen bir rx-8 gidiyor.. 2 kere mx-5 geldi siteye ertesi gün yoktu.. mazda3ler de hızlı gidiyor bayaa. akıl var mantık var.. sitede 20 0000 tane jettadan kendi jettasını mı alacaklar yoksa atıyorum 1 000 tane mazda3ten senin mazda3ünü mü alacaklar hesabı.. ama bunu bir alman arabası fanatiğine anlatsanız da anlamaz ne yazıkki.. hangi mazda bayisine gitseniz size '' bizim elit bir müşteri kitlemiz vardır, boş adama araba satmak istemeyiz'' derler.. hayatım boyunca çok arabaya bindim.. ama mazda kalbime adını kazıdı.. şimdi çoğu kişi bana mazda fanatiği diyecektir.. doğru. MAZDA FANATİĞİYİM !! ama kimi vw fanatiği gibi desteksiz sallamadığım için kendim ile gurur duyuyorum.. ben mazdayı överken diğer firmalar ile karşılaştırıp mazdanın diğer firmalar ile olan farkını somut bilgiler ile göz önüne sürerim ama alman otomobili fanatikleri hala yok mazdanın şurasında aydıntlatma yok gbi saçma sapan şeyler konuşurken ben skyactivin pistonlarındaki farklılığı anlatmaya çalışırım.. bu lafım çok eleştrilcek biliyorum ama insignia'yı ve passat'ı öven arkadaşlar.. sizden rica ediyorum önce bir mazdanın geçmişini, başarılarını, ödüllerini, kullanıcı yorumlarını okuyup şöyle güzel ve tatmin edici bir test sürüşüne çıkın.. ondan sonra bu lafımı eleştirin.. !!

• foto alıntıdır forumu açan arkadaşta mazdayı tanıtırken aşktan bahsetmiş. mazdaya binen herkes aşık oluyor..2012 model olsada 2000 model olsada her mazda binicisi aracını çok seviyor..mazdacılarda diğer mazdacıları seviyor fotoya göre anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_userTR -- 25 Ağustos 2011; 12:17:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dh_userTR

foto alıntıdır forumu açan arkadaşta mazdayı tanıtırken aşktan bahsetmiş. mazdaya binen herkes aşık oluyor..2012 model olsada 2000 model olsada her mazda binicisi aracını çok seviyor..mazdacılarda diğer mazdacıları seviyor fotoya göre anlaşılan

bugune kadar 30 a yakın aracımız oldu 10-15 civarı markaya bindik elbette hepsinin güzel yönleri vardır,ama mazdada farklı bir sey var ruh

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dh_userTR

foto alıntıdır forumu açan arkadaşta mazdayı tanıtırken aşktan bahsetmiş. mazdaya binen herkes aşık oluyor..2012 model olsada 2000 model olsada her mazda binicisi aracını çok seviyor..mazdacılarda diğer mazdacıları seviyor fotoya göre anlaşılan

bugune kadar 30 a yakın aracımız oldu 10-15 civarı markaya bindik elbette hepsinin güzel yönleri vardır,ama mazdada farklı bir sey var ruh

aynı fikirdeyim.. 1.6 motoru ne kadar zorlasanızda o boğulma sesi veya o aşırı zorlanınca çıkardığı umutsuz ses çıkmıyor o mazda3ün 1.6sından.. activematic vitesin hızlı çalışması da ayrı bir mükemmel size hemen uyum sağlıyor

• merhaba

bu sayfaları ve diğer yorumları inceleyip, aracı görüp bende mazda 6 sport alma konusunda son karar aşamasındayım. bayiler arasında fiyatlar çok değişken şu a 66 bin tl ye buldum. aynı araç bazı bayilerde 78 bin tl. bu fiyata alınabilecek bir araç diye düşünüyorum. bilindiği gibi şu an sport adı altında tek tip araç var ve sunroof dahil olmak üzere yüklü bir donanım ile geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmy

merhaba

bu sayfaları ve diğer yorumları inceleyip, aracı görüp bende mazda 6 sport alma konusunda son karar aşamasındayım. bayiler arasında fiyatlar çok değişken şu a 66 bin tl ye buldum. aynı araç bazı bayilerde 78 bin tl. bu fiyata alınabilecek bir araç diye düşünüyorum. bilindiği gibi şu an sport adı altında tek tip araç var ve sunroof dahil olmak üzere yüklü bir donanım ile geliyor.

gönül rahatlığı ile alabilirsin ama ben cx-5 bekleyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.