Şimdi Ara

2011 bmw 5.20 nin ön kaputunun çıkması 14.000tl...yan sanayisi 500 tl... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Borusanda kaputu aracın rengine boyatıp alsan o kadar para tutmaz afaki bir rakam. Sen yine eczane'de oturmuş parayı ne yapsam etsem diye düşünüyorsun ama sanayide seni yerler uzak dur bu tarz bir riske girme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbey96 -- 23 Şubat 2021; 2:1:25 >
  • Turbocum sen buralara ugrarmiydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkma takıp orjinal diye satılacağından pahalı  

• quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

500 liraya 2011 bmw kaputu mu olur? Olsa olsa model oyuncak kaputu falandir o.

Eski hesabını uçurdular heralde yenisiyle trollüyor artık

• Bu arada o ihalelerin sabit alıcıları var zaten. Balon fiyat vermediğin sürece sana gelmez muhtemelen.
  • Kaput gibi bir parçanın kesinlikle yan sanayi alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Aracı kullanacak kişinin hayatına tecavüz olur. Biraz daha araştırın.

• Ben 92 model Civic'e 600 liraya aldım kaputu. Kaput arabanın en önemli parçasıdır görünüş açısından. Ön tarafı tamamen kaput gösterir. Far, tampon, çamurlukların çizgilerinin kaputla birleşimi çok çok önemlidir. Ve o far yorumundan sonra da sen o işe girmesen daha hayırlı olur.

Ayrıca BMW gibi araçların pertlerinde rekabet çok olur. Bütün sanayici kaportacı, boyacılar bu araçlara girer. Hatta bazı şehirlerde mafyavari galericiler de bu işin içinde olur. Siz bu sevdadan vazgeçin.

• Ben çok önemsemiyorum kaporta aksamını , gider 500 TL yan sanayi alırdım , uymasa bile denemiş okurdum 14bin TL çıkma parçaya vereceğime 500 daha gitmiş olur , uymaz diye birşey yok merdiven altında yapılmıyor o parçalar koca fabrikalarda üretiliyor el ile ölçü almıyorlar

orjinali alüminyumdur ondan pahalı olabilir , yan sanayii sac büyük ihtimal çok önemli değil bence ağırlıkları fiyat performans için , hem yarın yine kaza yapmayacağın garanti değil

Çıkmacılar alayı çakal ellerine düşmeyin kötü yolarlar

Orjinal alırım diyen tiplere bakmayın , plastik parça panel tampon vs yan sanayii al geç hiç gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 23 Şubat 2021; 10:9:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drknl35

Kaput gibi bir parçanın kesinlikle yan sanayi alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Aracı kullanacak kişinin hayatına tecavüz olur. Biraz daha araştırın.

Seni 2mm sac korumuyor arabanın şase ve kafesi koruyor biraz araştırın öğrenin sonra yorum yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Seni 2mm sac korumuyor arabanın şase ve kafesi koruyor biraz araştırın öğrenin sonra yorum yapın

Alıntıları Göster

Kastettiğim şey koruma değil. Ağırlığın değişmesi arabanın dengesinin değişmesine sebep olabilir. Aracın dinamikleri değiştiği için de kaza olabilir.

• 5 serisi için en işkenceli kısım elektroniktir, nefesinizi keser. Kesildi oradan biliyorum. Hele far falan diyorsunuz o fiyata farı değil ampulü verirlerse iyi.

• Hasarlı bir araba bir amatöre kalıyorsa o arabada ekmek yok demektir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.