Şimdi Ara

2010 astra ııı classic hb cdti alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 model opel astra cdti almayı düşünüyorum 36000 gibi bir rakam söylediler. Fakat yeni astra çıktı malum sizce 2. elde çok kaybım olurmu. Bunu almazsam focus trendx tdci alacağım ancak onun da birdaha ki sene kasası yenilenecek diye biliyorum üstelik astra konfor paketli full fiyatı oysa focus trendx( 36800 dediler ) ??? Yardımcı olursanız sevinirim...

• 2.el kaybını şimdiden niye düşünüyorsun ki? 5 sene önce bu astradan alanda zarar etmiş oluyor o zaman. hiç bir kaybın olmaz satarken ilerde, değeri neyse gider. senin şimdi düşüneceğin şey hangisi benim ihtiyaçlarıma cevap verebilecek... trendx dediğinde sanırım 90 hp. ben alacak olsam astra alırdım ama 109 hp olanını alabilsem donanımı çokta önemsemez focus trend alırdım.
  • bence astra daha dolu bir ataç focus a göre ama yeni kasası çıkmışken fiyatı biraz daha düşmeli bence
  • astranın bu kasası rahat 5 sene gider fakat 105lik bravoda bakabilirsiniz pazarlıkla 36ya verirler fakat donanım olarak active alabilirsiniz ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazihlintope

2010 model opel astra cdti almayı düşünüyorum 36000 gibi bir rakam söylediler. Fakat yeni astra çıktı malum sizce 2. elde çok kaybım olurmu. Bunu almazsam focus trendx tdci alacağım ancak onun da birdaha ki sene kasası yenilenecek diye biliyorum üstelik astra konfor paketli full fiyatı oysa focus trendx( 36800 dediler ) ??? Yardımcı olursanız sevinirim...

Yeni kasa Astranın aynı motorlu dizeli 45.000 den aşağı olmaz. Yani siz bunu alırsanız pek zarar etmezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.