Şimdi Ara

2010-11 model Audi A6 2.0 Tdi düşünüyoruz. Yorumlarınız nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010-2011 model A6 2.0 dizel düşünüyoruz daha önce hiç audiye binmedik ve multitronic şanzıman tecrübemizde yok. Kmler genelde 100-150 bin arası değişiyor bütçemize göre.

Kronik sorunları nelerdir
    Motor ve şanzımanda hangi unsurlara dikkat etmeliyiz alırken
    Yakıt olarak ne durumdadır şehir içi ?
    Donanımları nelerdir ? Veyahut hangi donanımlara sahip olanı düşünmeliyiz ? Satarken özellikle.
    Şu şu donanımlar kesinlikle olmalı dediğiniz bi unsur
    Sürüşü kasayı çekmesi nasıldır

Birazda motor hakkında detaylı bilgi iyi olur

Babam ve ben hep düz vites kullandık ilk otomatik vitesli arabamız olacak nasip olursa. Buda multitronicle olucak sizce düz vitesin o yoruculuğundan sonra keyif verir mi ?

Bildikleriniz ve tecrübelerinizi yorum olarak paylaştığınız her bir kişiye teşekkür ederim şimdiden. Ailecek bu kasaya bütçemiz yetiyor ve almışkende kuruşuna kadar hak edebilcek bi araba olup olmadığını bilmek istiyoruz. Tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç mi yok yardım edicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizel arabanın kullanılmışı çok masraflı olabilir. memlekette orjinal kmde araba bulmak bir dert.
  • Selamlar;
    2011 model A6 2.0TDi var bende;
    İlk günden beri ailemizde;

Multitronic biraz cins; yani vites değişimlerini hissetmiyorsun güzel ama
    D konumunda hızlanmak falan istediğinde insana saçma bir sanki gidemiyormuş hissiyatı veriyor ama gidiyor;
    S modunda daha tepkili. Onun dışında çok konforu bir şanzıman.
    Tek benim canımı sıkan husus; park manevrası yaparken aracı tutuyor ve gaza fazlaca basarsan (geri giderken) fırlıyor.
    Bunların çoğunda varmış bu.

Bunun dışında eğer multimedya sizin için önemliyse MMI Radio lu olan modeli sakın ama sakın almayın.
    Hadi üzerinde yok dedik ama haricen de olsa
    Ne bluetooth takabilirsiniz; ne aux kablosu; ne mp3 çalabilirsiniz nede başka birşey.
    Vee ses kalitesi rezalet; berbat; bundan önce insignia vardı bende; gerçekten 100 kat daha iyiydi bu konuda.

Ben arabada kaliteli ses sistemi konusunda hassasım ve bu ses sisteminden dolayı arabayı satmayı bile düşünüyorum.
    Ama bir Bose sistemli araç bulursanız ozaman başka.

Başka sorunuz olursa seve seve cevaplarım.

• skuyumcu kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Belirttiğiniz “park manevrası yaparken aracı tutuyor ve gaza fazlaca basarsan (geri giderken) fırlıyor.
    Bunların çoğunda varmış bu.”
    Konusunda hemfikirim. Bende de 2011 A3 1,6 Sportback var. Aynısını yaşıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oesqure

Merhaba
    Belirttiğiniz “park manevrası yaparken aracı tutuyor ve gaza fazlaca basarsan (geri giderken) fırlıyor.
    Bunların çoğunda varmış bu.”
    Konusunda hemfikirim. Bende de 2011 A3 1,6 Sportback var. Aynısını yaşıyorum.
    Multitronic lerde varmış bu ama; ben servise de sordum.

A3 lerde Multitronic şanzıman olmaması lazım benim bildiğim.
  • skuyumcu kullanıcısına yanıt
    Benimkisi S-Tronic başkan. Ama netice ne yazık ki aynı. 😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.