Şimdi Ara

2010-11 C180 AMG Mİ ? 2012 C180K AMG Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslr acil yardım siz olsaniz napardiniz ? 2010 c180 amg 47 bin km hata boya yok 86 bin tl
    2011 c180k amg 89 bin km MAKYAJLİ AMA 5 İLERİ hata boya yok 93 bin tl sizce hangisi alinmalı

NOT: 70 bin tl nakit param var gerisi kredi
    çekilcek. Önerilere açığım arkadaşlar başka modeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AM1GO -- 18 Ağustos 2015; 18:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be c180k amg den sonra jetta 1.2 tsi okuyunca bi garip oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

Vay be c180k amg den sonra jetta 1.2 tsi okuyunca bi garip oldum

Jetta ya bakmistim passat 1.4tsi comfortline 100 bin tl yi geciyo gerek duymadim altinda yazdim zaten mercedes in ölüsü yeter diye sencw makyajli mi makyajsizmi fiyat farki 7-8 bin tl ve km farkida var tabiki

• 90 bin lira limit belirlediğimde bakacağım araç eski kasa c180 olmazdı evvela mutlaka tercih yapmam gerekirse de düşük kmliyi seçerdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

90 bin lira limit belirlediğimde bakacağım araç eski kasa c180 olmazdı evvela mutlaka tercih yapmam gerekirse de düşük kmliyi seçerdim.

Dusuk km daha ucuz yuksek km li pahali ama makyajli daha guzel. Peki senin terchin ne olurdu bu limit te ?

• 5 ilerilere bulasma bence. Fecii yakiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

5 ilerilere bulasma bence. Fecii yakiyorlar.

7 ileri 100bin tl den basliyor. Ben lpg de takmayi dusunuyorum yakit benim civic fd6 otamatik aracimla ayni olur

• Makyajlı W204 çok klas duran bir araç, kesinlikle makyajlı olsun. Ayriyetten bi-xenonlu F30 316i'lere de bakabilirsiniz.
  • Lpg li ise kompresör alacaksınız yoksa 7 ileri alın. Bende geçen ay araştırdım. Fiyatlar şişik ilanlardaki fiyatların 3 bin lira altını düşünün. İç tasarımı amg olan metal görünümlü direksiyonu olan amg kasa almanızı öneririm. İç mekan konsolu çok iyi makyajlanmış. Mümkünse cam tavan bakın. Mercedeste gördüğüm kadarıyla full er tutuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Makyajlı W204 çok klas duran bir araç, kesinlikle makyajlı olsun. Ayriyetten bi-xenonlu F30 316i'lere de bakabilirsiniz.

Makyajli guzel evet 😄 f30 3.16comfort cok boş geliyor bana c180 girtlak dolu bir araç ayni paralara

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Lpg li ise kompresör alacaksınız yoksa 7 ileri alın. Bende geçen ay araştırdım. Fiyatlar şişik ilanlardaki fiyatların 3 bin lira altını düşünün. İç tasarımı amg olan metal görünümlü direksiyonu olan amg kasa almanızı öneririm. İç mekan konsolu çok iyi makyajlanmış. Mümkünse cam tavan bakın. Mercedeste gördüğüm kadarıyla full er tutuluyor

Onlar makyajli oluyor işte disardan sadece far stop led olmus içi ön konsol ve direksiyon degismis baska fark yok yalniz 3 bin tl indiirm yapan yok 😄 fiyatlar abarti dediginiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

90 bin lira limit belirlediğimde bakacağım araç eski kasa c180 olmazdı evvela mutlaka tercih yapmam gerekirse de düşük kmliyi seçerdim.

Dusuk km daha ucuz yuksek km li pahali ama makyajli daha guzel. Peki senin terchin ne olurdu bu limit te ?

Alman ve sedan tarzı araçlardan gideceksek,3.16i olabilir.Yeni kasa ve 2012 yılı aracı almış olursunuz.90 bine bulursunuz.Onun dışında diğer markaların birçok aracını rahatlıkla 0 olarak alabilecek bir meblağ zaten onlara hiç girmiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-can-otomotiv-den-2012-model-bmw-316i-sunroof-plusxenon-plusbej-deri-224758624/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lpg düşünüyorsan 1.6 komp amg al gerçekten görünüşü güzel amg paketin. Makyajlı kasa daha tercih edilebilir duruyor ama lpg taktıranı pek yoktur cgi motora. Kompressor motor prins vsi 2 kitle gerçekten harikalar yaratıyor. Lpg tercihinse kompressor al.

• quote:

Orijinalden alıntı: brtnkc

Lpg düşünüyorsan 1.6 komp amg al gerçekten görünüşü güzel amg paketin. Makyajlı kasa daha tercih edilebilir duruyor ama lpg taktıranı pek yoktur cgi motora. Kompressor motor prins vsi 2 kitle gerçekten harikalar yaratıyor. Lpg tercihinse kompressor al.

Lpg tercihimdir makyajli bile alsam onlardada komprosor motor olan var onlardan alcam hızla işim yok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

7 ileri bile pek iyi değil, 5 ileri rezalet alınmaz, hem fazla yakıyor hem gitmiyor. O paralara facelift E90 320d almak varken, neden benzinli araba?

E90 hosuma gitmiyor. Peki civic otamatik fd6 dan sonra yine 5 ileri 156 bg c180 bana gitmiyo hissi verirmi ?

• quote:

quote:

quote:

7 ileri bile pek iyi değil, 5 ileri rezalet alınmaz, hem fazla yakıyor hem gitmiyor. O paralara facelift E90 320d almak varken, neden benzinli araba?

E90 hosuma gitmiyor. Peki civic otamatik fd6 dan sonra yine 5 ileri 156 bg c180 bana gitmiyo hissi verirmi ?

Senin ki tamamen ego tatmini olur, alınmayacak bir araba yani. Burada bu işten anlayan herkes aynısını söylüyor sana. 45.000 bakımına girsen 2500TL civarı tutuyor, diskler değişse 4000TL'yi buluyor zaten, yani öyle masrafsız bir araç da değil.

Bunlarin farkindayim hatta 2013 c180 ve 2012 e92 2.0d i de kullanmis biriyim biri enistemde biri dayimda var 3.20d m paket ve navigasyonlu ful bir araç ama bana cok sade. Geliyor içi dışardanda güzel gelmiyor biraz zevk işi he 3.20d gidişine hatta yakitina bile lafim yok ama dayim 1200 tl vergi verio 6 aylik buda cok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brtnkc

Lpg düşünüyorsan 1.6 komp amg al gerçekten görünüşü güzel amg paketin. Makyajlı kasa daha tercih edilebilir duruyor ama lpg taktıranı pek yoktur cgi motora. Kompressor motor prins vsi 2 kitle gerçekten harikalar yaratıyor. Lpg tercihinse kompressor al.

Lpg tercihimdir makyajli bile alsam onlardada komprosor motor olan var onlardan alcam hızla işim yok fazla

Bildiğim sadece 2012 modellerde komp motor var makyajlı kasada. Hızla işim yok demişsiniz de kompresör motorlar performanssız değildir. Beklediğiniz 1.6 motora göre iyidir.

• quote:

quote:

quote:

Senin ki tamamen ego tatmini olur, alınmayacak bir araba yani. Burada bu işten anlayan herkes aynısını söylüyor sana. 45.000 bakımına girsen 2500TL civarı tutuyor, diskler değişse 4000TL'yi buluyor zaten, yani öyle masrafsız bir araç da değil.

45 bin bakımında nelerin değişeceği hangi parçanın yaklaşık ne kadar tutacağını söyleyebilirmisiniz ? Kompresör ve cgi motor için ayrı ayrı söylerseniz sevinirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunlarin farkindayim hatta 2013 c180 ve 2012 e92 2.0d i de kullanmis biriyim biri enistemde biri dayimda var 3.20d m paket ve navigasyonlu ful bir araç ama bana cok sade. Geliyor içi dışardanda güzel gelmiyor biraz zevk işi he 3.20d gidişine hatta yakitina bile lafim yok ama dayim 1200 tl vergi verio 6 aylik buda cok

bmw ye sade diosan sna araç önerisi yapmak saçma olur

• 86 bin biraz çok değilmi arkadaşlar. kompresör motor alınmazmı diyosunuz yani_? birde bu araçta yalıtım yol,trim sesi vs nasıldır_? benimde merak ettiğim bir araç hazır konusu varken sorayım belki sizin içinde faydalı olur.kullanan bir arkadaşın fikrini almak isterim.alternatif olarak 2008-2011 lpg li 3.16 lar nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 18 Ağustos 2015; 22:57:07 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.