Şimdi Ara

2009 linea emotion plus 1.6 m.jet alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç orjinal 40.000 km de hiç boya ve kaza yok.2009 linea emotion plus 1.6 m.jet araç full+ full herşey var. 35000 tl ye alınır mı? artıları ve eksileri nedir?

• Al bin forumun dediklerine inanma o kadar da kötü araba değil orta seviye fazla bir şey beklemeyin
  • Bana fiyatı biraz pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Bana fiyatı biraz pahalı geldi.
    sorunsuz, donanımlı yıllarca bineceğim bi araç arıyorum ilk sahibinden böyle bi araç denk geldi yarın gidip bakacağım.denildiği gibiysede alma niyetindeyim.banada fiyat yüksek geldi ama şu zamanda fiyatlar çok uçuk zaten.
  • 2000 model iese 28 yazmislar. 2003 civic 260binde 29 yazmislar. Daha neler neler. Pazarlikla alinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

2000 model iese 28 yazmislar. 2003 civic 260binde 29 yazmislar. Daha neler neler. Pazarlikla alinir

sizce nekadara düşürülür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

2000 model iese 28 yazmislar. 2003 civic 260binde 29 yazmislar. Daha neler neler. Pazarlikla alinir

sizce nekadara düşürülür?

Piyasasi hakkinda bilgim yok maaleser ustam. Nette kactwn gidiyor bunlar?
  • Km orjinal ve kazasiz ise 33 e alabiliyorsanız tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Km orjinal ve kazasiz ise 33 e alabiliyorsanız tadından yenmez
    bende 33 civarı düşünüyorum. İnşallah söylendiği gibidir ve o fiyata anlaşabiliriz.
  • hocam fiyatlar çok değişken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

bende 33 civarı düşünüyorum. İnşallah söylendiği gibidir ve o fiyata anlaşabiliriz.

Alıntıları Göster
    2010 modelini 2 yıl 45 bin km kullandım.Kronik sorun olarak ön amortisör takozlarını iki sefer garantiden değiştirdim.Arka cam motorları birer hafta arayla arızalandı.Motor biraz titreşimli çalışır,direksiyon bayağı bir serttir.Onun dışında gayet iyi bir araçtır.Motor performansı çok çok iyidir.Şehir içi 7 litre civarı yakar.Şehir dışı 4.4 litreye kadar düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

2010 modelini 2 yıl 45 bin km kullandım.Kronik sorun olarak ön amortisör takozlarını iki sefer garantiden değiştirdim.Arka cam motorları birer hafta arayla arızalandı.Motor biraz titreşimli çalışır,direksiyon bayağı bir serttir.Onun dışında gayet iyi bir araçtır.Motor performansı çok çok iyidir.Şehir içi 7 litre civarı yakar.Şehir dışı 4.4 litreye kadar düşer.

Alıntıları Göster
    geçen hafta 2012 modeline pazarlık yapmıştık pazarda 35 e bırakcaktı ama o 60 bindeydi kazasız boyasızdı. ama sonuç olarak 36 binde boyasız accent blue aldık

• al kardeşim
    keyfıne bak
  • ben olsam almazdım.35 bine fluence bile varken lineaya gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martinez55

ben olsam almazdım.35 bine fluence bile varken lineaya gerek var mı?
    motor dan yana korkma derim ama diğer donanımlardan korkabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Bir ilave de ben yapayim,aracı alırsanız ilk iş triger setini değiştirin..Bu araçlarda kmsi dolmadan triger kayışı koparma hastalığı var öğrendiğim kadarıyla..Bende 2010 tjet dinamik var,67 bine geliyor,mukayese ettiğim zaman 33-33500 arası alınabilir..Kendi aracimin bir yaş genç ve bir alt donanım olduğunu düşününce aracima 32 bin tl değer biciyorum..İçinize sinerse sıkı bir pazarlıkla alınabilir..

• O fiyata düzgün bu özelliklerde fazla araba yok. İçinize sinerse alın.

Ben kısa süre kullanmıştım(186 km ) motor çok atak, alt deviri canlı. 1.3 lere göre biraz daha fazla yakıyor.

32-33'e indirebilirseniz tadından yenmez.
  • Fiyat yuksek pazarlik yapmaniz lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Fiyat yuksek pazarlik yapmaniz lazim
    İlgi gösterip yazarak bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Tam araca bakmaya gittik. Bizden 15 dk önce 2 kişi gelmiş araca bakıyorlardı. çok canım sıkıldı (Akşamdan beri alacağım hayaliyle yattım). Adamlarda biz gelince bi gaza geldiler daha slm vs demeden aldık tamam dediler. anlayacağınız kısmet olmadı.

tam gelirken bir punto evo denk geldi. 2011 110.000km de full+full expertize soktuk sadece ön sol çamurluk değişmiş.şanzıman yağ kaçırıyormuş ve yayların değişmesi gerekir dedi(acil değilmiş) 37000 diyor. yarında fiat servisinde kontrol edip alacağım inşallah.

• Hocam karar vermeden önce bide astra h lere bakınderim 37 bine tertemiz buluna bilir 1.3cdti mis gibi binersiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.