Şimdi Ara

2008 Model otomatik Honda Civic... BRC'nin hangi modelinin taktırmam gerekir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 Model Honda Civic otomagik 1.6 Dream araç aldım 41.000 liraya... Benzinli 92.000 km
    Araca BRC marka LPG taktırmaya karar verdim ancak BRC'nin hangi modelini taktıracağıma ve İstanbul Avrupa yakasında nerede taktıracağıma karar vermedim, forumlardan okuduklarımdan da birşey anlamadım... yardımcı olursanız sevinirim.

1)BRC'nin hangi LPG'si?
    2)İstanbul Avrupa yakasında nerede taktırabilirim? (Şirnevler'de oturuyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NyzDlk N kullanıcısına yanıt
    Bahçelievler de ayar otogaz ile ilgili çok iyi yorumlar okudum.

Forumlarda biraz araştırın bence.

Benim aracımda brc var çok memnunum ama en önemli şey iyi montaj ve düzgün lpg ayarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soner76

Bahçelievler de ayar otogaz ile ilgili çok iyi yorumlar okudum.

Forumlarda biraz araştırın bence.

Benim aracımda brc var çok memnunum ama en önemli şey iyi montaj ve düzgün lpg ayarı.

Teşekkürler tavsiye için... hangi model öneriyorsunuz? Zannersem 4-5 seçenek var BRC'de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NyzDlk N kullanıcısına yanıt
    ozenclerotogaz kullanıcısına yanıt
    Brc de farklı araçlar için toplam 4 5 seçenek olabilir.fsi tsi gdi gibi farklı enjeksiyon sisteme sahip araçlar için.

Sizin aracınız standart sıralı sistemin uygulanacağı bir araç.
    Tecrübeli bayiler defalarca sizin aracınızın montajını yapmışlardır. Toplam 2 seçenek var sanırım sizin için brc my11 veya seq32 bir de gfi kiti var brc bayiilerinde(biraz daha ekonomik)
    Bazı büyük bayilerin internet sitelerinde örnek montajlar vardır. Bakmakta fayda olur.örneğin ozencler otogaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner76 -- 31 Ocak 2016; 12:07:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BRC seq-32 Ayar otogaz iyi tercih
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.