Teğmen
09 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhabalar;

2008 Honda Civic... Bebek Koltuğu için İsofix özelliği var mı? Forumda cevabını bulamadığım için buraya yazıyorum; ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Türkiye'deki Youtube kanallarında ve tekenoloji haber sitelerindeki incelemelerle ilgili sahsi görüşü paylaşmak istiyorum;

Bir çoğu bana inandırıcı gelmiyor... Bir inceleme harika,süper, bayıldım diye yapılır mı? Telefonun son modeli tabi daha iyi olacak bir de sen objektif olmak zorundasın trlrfonun performansı isteneni veriyor de geç... Telefonu aldık diye birbirine sarılan teknoloji yazarlarının çektiği inceleme videoları bana inandırıcı gelmiyor... Ama hakkını yemeyim bu işi iyi yapan az da olsa 1-2 teknoloji sitesi var.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşlar 2008 Model Honda Civic 1.6 Dream Otomatik araç aldım, kilometresi 93 binde
Aracı alır almaz;

1. Motor yağını (Castrol Magnetci 10/40)
2. Yağ filtresini
3. Şanzıman yağını (Orjinal Honda Şanzıman Yağı)
4. Hava ve Polen Filtresini
5. Normal ve Cam suyunu

değiştirdim... ayrıca Brc marka LPG taktırdım.
Size sorum şu? daha yapmam gereken bir şey var mı?
Arkadaşlar 2008 Model Honda Civic 1.6 Dream Otomatik araç aldım, kilometresi 93 binde
Aracı alır almaz;

1. Motor yağını (Castrol Magnetci 10/40)
2. Yağ filtresini
3. Şanzıman yağını (Orjinal Honda Şanzıman Yağı)
4. Hava ve Polen Filtresini
5. Normal ve Cam suyunu

değiştirdim... ayrıca Brc marka LPG taktırdım.
Size sorum şu? daha yapmam gereken bir şey var mı?
Arkadaşlar Merhabalar;

2008 Model Honda Civic otomagik 1.6 Dream araç aldım 41.000 liraya... Benzinli 92.000 km
Araca BRC marka LPG taktırmaya karar verdim ancak BRC'nin hangi modelini taktıracağıma ve İstanbul Avrupa yakasında nerede taktıracağıma karar vermedim, forumlardan okuduklarımdan da birşey anlamadım... yardımcı olursanız sevinirim.

1)BRC'nin hangi LPG'si?
2)İstanbul Avrupa yakasında nerede taktırabilirim? (Şirnevler'de oturuyorum)
Arkadaşlar... iPHONE 6 kullanıyorum İOS 9 Beta'yı yükledim, ios 8.4'e nasıl dönebilirim? Bilen birisi varsa anlatsın... çok kötü böyle telefon iİş Bnaksı uygulaması bile çalışmıyor.
Özellikle akıllı telefonlara gelecek yüzde 15-30 zam hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hesaplarsak İphone 6 Plus 4000 lira civarında olacak.

İphone 6 Plus

Eski Fiyatı: 3099 TL
Gelecek Olan Zam: 464 TL - 930 TL
Yeni Fiyat Aralığı: 3563 TL - 4029 TL

-------
Samsung Galaxy S6

Eski Fiyatı: 2285 TL
Gelecek Olan Zam: 342 TL - 685 TL
Yeni Fiyat Aralığı: 2627 TL - 2970 TL

(Hesaplamalar shiftdelete.net'dekihttp://shiftdelete.net/iste-zamli-akilli-telefon-fiyatlari-62049 haberden alınmıştır.)
Arkadaşlar;
Yurtdışından gelme İphone 6 kullanıyorum ve İş Bankası uygulamasına parmak izi ile giriş yaptığımda uygulama kendiliğinden kapanıyordu, İOS'a az önce gelen güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı; buraya yazmamım sebebi ise forumda bu sorunu yaşayan bir sürü arkadaş olması.
Arkadaşlar;
1 Hafta önce İstnabul Sirkeci'deki Doğubanktan Dubai'den getirlmiş İphone 6 aldım,Pasaport kaydını kendim yaptırdım.
Şu 1 hafta içerisinde telefonda yazılımsal bazda sorunlar gördüm
Örneğin; Facetime yok telefonda meğer Apple Dubai ve Arabistan'a sattığı İphone'larda o özelliği koymuyormuş,Facetime kullanan biriydim ama neyse dedim Skype var artık...
Sonra bir baktım ki Handoff da çalışmıyor, İphone'nun yanında İpad ve Macbook Pro kullanan birisiyim ayrıca,ne yaptıysam çalışmadı;önceden rahat rahat İphone'a gelen aramayı İpadd'den ya da Macbook'dan cevaplıyordum şimdi o da yok :(
Sonra parmak izi uygulaması İşbankası uygulamasında çalışşmıyor,hiç kimse de olmadığı gibi parmak izi ile giriyorum uygulama hemen kapanıyor....
Bakalım daha başka neler göreceğim telefonla ilgili? :(
Tavsiyeleriniz ya da çözüm önerileriniz var mı? Telefonu aldığım yere geri vermeye gideceğim ama pasaport bulup kaydettirdim ya ona yanıyorum :(
Değerli arkadaşlar;
İphone 6 kullanıyorum... İş Bankası uygulamasına parmak izimi tanıttım ancak uygulama girip parmak izimi okuttuktan sonra uygulama hemen kapanıyor, sebebi nedir ya da çözümü nedir? Önerileriniz nelerdir?
Hakkında
Forum İmzası:
Kullandığım cihazlar;
İphone XR, İpad Pro 10.5, iMac 2015, AirPods
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 267
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 149.047 (Bu ay: 3.498)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.