Şimdi Ara

2006 Modus Sol Dikiz Ayna 700TL Dediler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şaka gibi geldi bana bu fiyat 700TL normal mi? Ayna 200Lira olsa 500Lira işçiliğe mi alıyorlar?

• Bu fiyatı yetkili servistemi aldınız yoksa sanayidemi eğer yeni ayna fiyatı buysa çıkma ayna almaya bakın yapacak bişey yok.
  • break99 kullanıcısına yanıt
    Ben bu renonun var ya yedi sulasini seveyim,serefszler 700 tlye aynami olurmus?Ayna altin felanmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 lagunanın elektrikli ısıtmalı sağ aynasına geçen sene 1150 tl demişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetkili servisten aldım çok şaşırdım. Büyük ihtimal çıkma bakıcaz artık. @iakbay06

Garip, bana da çok fazla geldi. @huso0655

Sizinki de fenaymış, ne yaptınız en sonunda? @Hellori Hazretleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break99 -- 23 Mayıs 2014; 23:21:58 >
  • Haline şükret
    1997 Vivio flaşör düğmesine 500 TL istediler

• benim corollanın aynasını 900 tl'ye değiştim yazın. elektirikli katlanır ayna olduğu için fiyat bu kadar yüksek dediler sineye çektik.
  • hyundai getz inde aynası çok pahalı serviste rakamı hatırlamasamda cıkmacılara gitmiştik.

hırsızlar salak gibi teyple ugrasıyorlar. sök götür aynayı daha karlı.
  • Geçmiş olsun, yok mu artıran . @TuVNeRa

Bu kendisi falan da kapanmıyor. Yeni veya bulunmaz bi teknolojisi de yok. O yüzden fazla geldi bana. @mutluakbulut

Demek ki olay aynada bitiyor, acaba ne numarası var bu kadar fiyat biçiyorlar? @sonofisiris
  • pahalıymıs cidden

• 2001 palio dikiz aynası 35 liraya aldım
    haysiyetsizin biri kırmıştı 10 lirada işçilik verdim
    size de geçmiş olsun internetten araştırmak daha mantıklı
  • Fiyat aynaya göre değişir.Sol ayna olduğu için sağa göre daha pahalı olması normal.Neden derseniz sol ayna optikdir çoğu araçta sizin daha dar açıdan daha çok şey görmenizi sağlar.

Bunun yanında sizin aracınızda yok ama üst sınfı araçlarda özellikle d segmentinde ve bazı c sınfında park ederken aracın aynası yere doğru eğilir bununda etkisi büyüktür.

Aynanın camı kırıldıysa sadece cam edinmenizi şayet plastik kısmı gitti ise sanayide plastikten anlayan bir usta yapabilir.Yaptıranlar var ama ne kadar sağlıklı ve karlı olur bilmem.

Bu arada optik aynalar hatta elektrikli hareketli optik aynalar özellikle pahalıdır.

Bana katılmayanlara tek tavsiyem Her hangi bir otobüs ya da Mercedes Travego ayna fiyatına bakmanızı öneririm.

Size ufak bir örnekte vereyim Temsa Safir yeni kasa sağ taraf aynası için istenen ücret 2.500 TL'ydi ve sahibi fiyatı çok uygundu demişti varın siz düşünün.
  • Sahin aynasi takar gezerim

• Orijinalse çok ucuz o da, ben tam ortada bir şey bekliyordum. @Rambo-Cash

Tam dönen yerinden kırıldı galiba araç park halindeyken vurup geçiyorlar sonra geçici olarak yapıştırmışlardı şimdi de tekrar vurmuşlar. Mercedes aynasına yüksek fiyat biçseler normal gelebilir ama araba ve modelinden dolayı bana fazla geldi. @Kutu149

Evde kendim ayna mı yapsam yolunu yordamını öğrenip . @Toygun_ank
  • Türkiye'ye has bir durum,gelen gidene geçirme derdindeler.Uygun fiyata bulamazsanız yurt dışından getirtmeye bakın.Clio-1 klima beynine 600-700 tl ye fiyat çekiyorlardı,İngiltere'de çıkma 150 dolar civarındaydı.
  • çıkma candır.
  • http://www.otoyedekparcaburada.com/RENAULT-MODUS-06-08-YEDEK-PARCA,LA_443-2.html

Şurdan sipariş ver gelsin.
    Sonra git sanayide en ucuza takacak ustayı bulup taktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbrsgn

http://www.otoyedekparcaburada.com/RENAULT-MODUS-06-08-YEDEK-PARCA,LA_443-2.html

Şurdan sipariş ver gelsin.
    Sonra git sanayide en ucuza takacak ustayı bulup taktır.

Site guvenilir mi hocam

• Toygun_ank kullanıcısına yanıt
    Ben birsey almadım ama bi tanıdık aldi. Birşey soylemedi sonradan kötü veya iyi.
    Benim araçta da dikiz aynasında bulunan sinyal llambası kırık. Bakıma goturdugumde burdan alıp taktircam. Servise 2 3kati fiyat bayilamam hiç.

• Aynada sinyal olmamalı, ne yazık ki bizde de var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.