Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: katrasa

ne renk acaba?

Gri (Galaksi) diye yazıyor ruhsatta. Şu ilandaki araç ile aynı renk içi de dışı da.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-elegance-sunroof-otomatik-109637235/detay
  • Bizim araçlar tam otomatik değil mi? İlandaki arkadaş yarı otomatik yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Bizim araçlar tam otomatik değil mi? İlandaki arkadaş yarı otomatik yazmış.

O yarısını kullanıyordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

+1
  • quote:

quote:

Sesli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    35 - 40 bin TL arası benzinli otomatik araç almayı düşünüyorum. Civic doğru tercih olur mu? Piyasası nasıl tam olarak bilmiyorum. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

• slmlar, 2011 civic aracıma lpg taktırmak istiyorum. prins silverline veya vsi2 taktıracağim. ama şu an karar veremedim. vsi2 elbetteki daha iyi ama silverline yeterse fazladanda para vermek istemiyorum . silverline kullanan arkadailar varsa bana yardımcı olabilirler mi . bir de tavsiye edebileceğiniz ankara da bayi varmı
  • 1 hafta içerisinde aracıma 60000 km bakımını yaptırmak istiyorum. Bugünlerde Honda servislerinde kampanya falan var mı ? Sanırım kayıtlı cep telefonlarına mesaj geliyormuş kampanya olduğu zamanlarda. Bir de sormak istediğim otomatik civicler rampada geri kaçırıyor mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: enclave

1 hafta içerisinde aracıma 60000 km bakımını yaptırmak istiyorum. Bugünlerde Honda servislerinde kampanya falan var mı ? Sanırım kayıtlı cep telefonlarına mesaj geliyormuş kampanya olduğu zamanlarda. Bir de sormak istediğim otomatik civicler rampada geri kaçırıyor mu ??

60000 bakımı corlu onur da 600 tl tutuyor. sanzıman yagı degisiyormus. ben cok denedim kacırmıyor hatta gitmeye calısıyor(:
  • quote:

Orijinalden alıntı: lcdvscrt

Merhabalar,
    35 - 40 bin TL arası benzinli otomatik araç almayı düşünüyorum. Civic doğru tercih olur mu? Piyasası nasıl tam olarak bilmiyorum. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Benzinli otomatikte bu fiyatlara bulabileceğiniz sorunsuz, performanslı ve güvenilir bir araçtır. 2. eli çok iyidir.
  • quote:

1 hafta içerisinde aracıma 60000 km bakımını yaptırmak istiyorum. Bugünlerde Honda servislerinde kampanya falan var mı ? Sanırım kayıtlı cep telefonlarına mesaj geliyormuş kampanya olduğu zamanlarda. Bir de sormak istediğim otomatik civicler rampada geri kaçırıyor mu ??

Ben ekimde yaptirdim 60bin bakimini 430tl tuttu. Sanzuman yagida degisti. Diger soruya gelince egim coksa geri kacar azsa kacmsz duz yerdeyse ileri gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Ben ekimde yaptirdim 60bin bakimini 430tl tuttu. Sanzuman yagida degisti. Diger soruya gelince egim coksa geri kacar azsa kacmsz duz yerdeyse ileri gider.
    Yaptırdığınızda bir kampanya falan varmıydı ve nerede yaptırdınız ? Benim de aynen o şekilde oluyor eğim çok olan yerde hafif geri kaçırıyor, o yüzden servise gittiğimde bunu sorun olarak söylesem mi diye merak ettim.
  • quote:

quote:

Yaptırdığınızda bir kampanya falan varmıydı ve nerede yaptırdınız ? Benim de aynen o şekilde oluyor eğim çok olan yerde hafif geri kaçırıyor, o yüzden servise gittiğimde bunu sorun olarak söylesem mi diye merak ettim.

Geri kaçması sorun değil.zaten frenden ayağınızı çekip gaza basana kadarki sürede kaçmaz araba.
    Kayseri honda servisinde yaptırdım bakımı. kampanya falan yoktu normal fiyat bu. hatta fazla bile aldılar.normal bakım dışında bitek şanzuman yağı değişti. 2saat servis parası almışlar bide utanmadan. bence iyice pazarlık yapın zorlayın.

• quote:

quote:

Aracın geri kaçması bir sorun değil diğer otomatik vites araçlarda da böyledir. Bunun için hill holder sistemini geliştirdiler o da bizim araçlarda yok.
  • quote:

Geri kaçması sorun değil.zaten frenden ayağınızı çekip gaza basana kadarki sürede kaçmaz araba.
    Kayseri honda servisinde yaptırdım bakımı. kampanya falan yoktu normal fiyat bu. hatta fazla bile aldılar.normal bakım dışında bitek şanzuman yağı değişti. 2saat servis parası almışlar bide utanmadan. bence iyice pazarlık yapın zorlayın.

Bende birkaç gün önce Çorlu Onur Honda servisini aradım. 500 - 550 TL dediler şanzuman yağı değişiyor falan dediler ama bana fiyat yüksek geldi. O yüzden bi araştırma yapmak istiyorum. Geri kaçırması ile ilgili olarak servise birşey söylememe gerek yok o zaman.
  • izmirde 50 bin bakımını sordum
    otm. şanzuman yağı değişecek, bi de fren hidroliği değişecek dediler 850-900 tl tutar buyurdular
    bakım falan yaptırmayacağım vaz caydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

izmirde 50 bin bakımını sordum
    otm. şanzuman yağı değişecek, bi de fren hidroliği değişecek dediler 850-900 tl tutar buyurdular

abicigim o kadar fiyat verdilerse başka işlemleride vardir detaylarını sor ben ankara yetkili serviste 30bin bakim yaptırdim senin dediğin işlemler yapılmıştı.yağ, su, şanzıman yağı, fren hidroliğı kontrol edildi konuldumu bilmiyorum ama konulsada 30lira fark eder şeklinde konuşulmuştu.400 lira ya tuttu ya tutmamıştı tam hatırlamıyorum fiyatı.ama faturası iş yerindeki çekmecede isterseniz pazartesi detaylıca yazarım.800-900 ne demek ya.ayrıca bu arabanin kitapçığında bakim 20binde bir 10binlerde yağ şu yazıyor sadece.ya bu türkiyedeki yetkili servisler cozuttu iyice.ben artık bundan sonra yetkili servise götürmeyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfj -- 5 Ocak 2013; 12:09:25 >

• benim aracın sağ arka camı çalışmaz oldu. daha önce bu sorunu yasaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrfj

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

izmirde 50 bin bakımını sordum

abicigim o kadar fiyat verdilerse başka işlemleride vardir detaylarını sor ben ankara yetkili serviste 30bin bakim yaptırdim senin dediğin işlemler yapılmıştı.yağ, su, şanzıman yağı, fren hidroliğı kontrol edildi konuldumu bilmiyorum ama konulsada 30lira fark eder şeklinde konuşulmuştu.400 lira ya tuttu ya tutmamıştı tam hatırlamıyorum fiyatı.ama faturası iş yerindeki çekmecede isterseniz pazartesi detaylıca yazarım.800-900 ne demek ya.ayrıca bu arabanin kitapçığında bakim 20binde bir 10binlerde yağ şu yazıyor sadece.ya bu türkiyedeki yetkili servisler cozuttu iyice.ben artık bundan sonra yetkili servise götürmeyecegim.

Servisteki bir yetkili bana otm. şanzuman yağı ve fren hidroliği 60 bin km. veya 3 yılda değişir demişti
    dün kullanım kitapçığına bi bakayım dedim
    meğer o servis elemanının bahsettiği ağır kullanım koşulları içinmiş
    yani karlı buzlu hatta tuzlanmış yollarda kullanım, dağ yolları vs vs
    oysaki benim arcın lastikleri bu güne kadar asfalt dışında ne toprağa ne çimene değdi
    kesinlikle ağır kullanım koşulu yok
    normal kullanım şartlarında ise 120 bin km. veya 6 yıl yazıyor kitapta, benim araba 48 binde
    yani beni tufaya getirlip boşuna erkenden değiştirecektim bunları
    hatta randevu bile almıştım, ama yarın arayıp randevuyu iptal ettireceğim gibi standart bakımı yaptırmaktan da vaz geçtim
    2 bin km. sonra arabam 50 bine geldiğinde gidip sadece motor yağı ve yağ filitresini değiştirteceğim
    önceki toyota corollayı 55 bin km. sadece yağ değiştirerek kullanmıştım, tık dememişti

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.