Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 -2006 vteclere millet 30- 32 çeken var olucak iş değil.
  • bu modelde acaba park sensörü yokmu sonradan takılmış olabilirmi tampondaki sensörler siyah ayrıca bu modelde esp standart değilmiş galiba esp olup olmadığını nasıl anlarım. ayrıca cevap yazan arkadaşlarada teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyologi

bu modelde acaba park sensörü yokmu sonradan takılmış olabilirmi tampondaki sensörler siyah ayrıca bu modelde esp standart değilmiş galiba esp olup olmadığını nasıl anlarım. ayrıca cevap yazan arkadaşlarada teşekkürler.

Vsa(Esp) zannedersem 2007 den sonra standart oldu Elegance'larda. Ayrıca park sensörü standart değil bayi hediyesi olarak takılıyordu. Araca siyah sensör takmış olabilirler. Vsa'dan emin olmak için sol havalandırmanın altındaki far ayar düğmesinin yanındaki düğmede simgesi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_vtec

quote:

Orijinalden alıntı: radyologi

bu modelde acaba park sensörü yokmu sonradan takılmış olabilirmi tampondaki sensörler siyah ayrıca bu modelde esp standart değilmiş galiba esp olup olmadığını nasıl anlarım. ayrıca cevap yazan arkadaşlarada teşekkürler.

Vsa(Esp) zannedersem 2007 den sonra standart oldu Elegance'larda. Ayrıca park sensörü standart değil bayi hediyesi olarak takılıyordu. Araca siyah sensör takmış olabilirler. Vsa'dan emin olmak için sol havalandırmanın altındaki far ayar düğmesinin yanındaki düğmede simgesi vardır.

pazartesi arabaya bir bakarım inşallah vardır vsa yoksa almayabilirim.iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: adil07

2005 -2006 vteclere millet 30- 32 çeken var olucak iş değil.

Aşk işte bu Yıllar önce böyle arabasına aşık bir abimiz vardı. Toyota corolla 2000 model, tutulmayan tek farlı olanlardan. Adam 2-3 yaşına gelmiş arabasına neredeyse sıfır fiyatına para istiyordu. Abi ne yaptın kim alır bunu, az daha kor sıfırını alır millet dedğimde "ama çok temiz benim arabam, kız gibi" demişti. Demekki sıfırından bile temiz bakmış adam...
  • 2007 civic arabama led fark taktırmayı düşünüyorum, audi a4 deki gibi ön farlara ve sis farlarına.. Nereden bulunur fikri olan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda güya yeni kasa araç çıkardı, ne led far var nede yeni motor/vites, nede tip. Bari kendim biraz yenilik ekleyim dedim araca, hyundai de kia da bile olan şu uzun led farlardan takmak istiyorum bulabilirsem, özellikle sis yağmurlu havalarda görünürlüğü çok artırıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda arkadaşlar bakım fiyatlarından bahsetmiş

Bende bu ay içinde 10.000 km rutin bakımı yaptırdım.

Honda Cem'de yaptırdım.

340 TL tuttu.
  • Eylül ayı gibi yaptırdım 20 bin bakımını 380 TL tuttu Honda Ayışığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumuzbu

Yukarıda arkadaşlar bakım fiyatlarından bahsetmiş

Bende bu ay içinde 10.000 km rutin bakımı yaptırdım.

Honda Cem'de yaptırdım.

340 TL tuttu.

Teekkürler bende cem de yaptıracağım :)
  • 50000 bakımı 340 tuttu benimde.
  • Sonunda bende FD6 kasa alarak aranıza katılmış bulunuyorum. 2008 model 54000 km de ilk sahibinden kazasız belasız servis bakımlı araç. Elegance otomatik, 34000'e aldım. Gerçekten bundan önceki araçlarımda boşa zaman geçirdiğimi düşünüyorum bu aracı kullandıktan sonra. Sakin şehiriçi kullanımda 9 lt gösteriyor, fena değil ama yine de LPG olayına giricez. Forumun LPG kısmına da yazıcam ama LPG ile tavsiyeleriniz nedir ? Honda'nın Pipo lu LPG montaj kiti var, hangi usta ile konuştuysam bu pipo olayını tavsiye etmiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enclave

Sonunda bende FD6 kasa alarak aranıza katılmış bulunuyorum. 2008 model 54000 km de ilk sahibinden kazasız belasız servis bakımlı araç. Elegance otomatik, 34000'e aldım. Gerçekten bundan önceki araçlarımda boşa zaman geçirdiğimi düşünüyorum bu aracı kullandıktan sonra. Sakin şehiriçi kullanımda 9 lt gösteriyor, fena değil ama yine de LPG olayına giricez. Forumun LPG kısmına da yazıcam ama LPG ile tavsiyeleriniz nedir ? Honda'nın Pipo lu LPG montaj kiti var, hangi usta ile konuştuysam bu pipo olayını tavsiye etmiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Bende Brc pipolu olandan taktırdım.Hondanın sıfır araçlara bile uyguladığı pipolu sistemi hangi usta niye tavsiye etmemiş.Pipolu sistem taktırarak aracın orasını burasını deldirme derim ben.
  • quote:

Sonunda bende FD6 kasa alarak aranıza katılmış bulunuyorum. 2008 model 54000 km de ilk sahibinden kazasız belasız servis bakımlı araç. Elegance otomatik, 34000'e aldım. Gerçekten bundan önceki araçlarımda boşa zaman geçirdiğimi düşünüyorum bu aracı kullandıktan sonra. Sakin şehiriçi kullanımda 9 lt gösteriyor, fena değil ama yine de LPG olayına giricez. Forumun LPG kısmına da yazıcam ama LPG ile tavsiyeleriniz nedir ? Honda'nın Pipo lu LPG montaj kiti var, hangi usta ile konuştuysam bu pipo olayını tavsiye etmiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

hayırlısı olsun aracanız. kazasız belasız kullanın. bu arada nerden aldın aracı?
  • Merhaba arkadaşlar,
    2000 model Civic'i geçenlerde 18 Bin'e sattım. Üzerine 15 daha koyup bir araç almak istiyorum. Gönlüm yine Honda'dan yana açıkçası.
    Son modellerde gözüm yok. 30-35 Bin'e 2008-2010 arası, paketi yüksek bir araç almayı düşünüyorum. Civic almak'mı mantıklı yoksa farklı bir öneriniz var mı ?
    Civiclerde Benzin ve LPG arasında yakıt açısından çok fark var mı ? Performans'ı düşürür mü ?
    Saygılar.
  • merhaba

arkadaşlar 2009 Cıvıc LPG li aracımı satıyorum
    detaylar için link;

www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2009-honda-civic-orjinal-53900-km-de-lpg-li-109497224/detay/

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Merhaba arkadaşlar,
    2000 model Civic'i geçenlerde 18 Bin'e sattım. Üzerine 15 daha koyup bir araç almak istiyorum. Gönlüm yine Honda'dan yana açıkçası.
    Son modellerde gözüm yok. 30-35 Bin'e 2008-2010 arası, paketi yüksek bir araç almayı düşünüyorum. Civic almak'mı mantıklı yoksa farklı bir öneriniz var mı ?
    Civiclerde Benzin ve LPG arasında yakıt açısından çok fark var mı ? Performans'ı düşürür mü ?
    Saygılar.

merhaba

2009 cıvıc kullanıyorum.araçda MTM marka lpg var.İnan performanda hiç fark yok ama yakıt tüketimi çok fark etti.
    zaten lpg takan firmalara sorduğunuz en fazla % 10 gibi bir performans azalması, %30 - 40 gibi bir yakıt da ekonomi yaptığını söylüyorlar.

o para alınacak araba civic olabilir.

saygılar

• quote:

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin...
  • @ lord66 pipolu sistemlere genel olarak pek sıcak bakmıyorlar honda için değil sadece. Pipolu sistemin lpg kullanımda sorun olmadığını fakat benzin ile kullanımda benzini sadece yanma odasına değil her tarafa püskürttüğünü söylüyorlar. Ama bende pipolu honda kiti taktıracağım 60000 bakımından sonra...

@ katrasa teşekkürler, aracı edirne'de doktor bir abimden aldım. Araç satılık falan değildi herhangi bir yerde..

@ The MasteR bende de 99 model Civic vardı, 2 sene kullanıp satmıştım arada bir sürü araç kullandım şimdi yine bir civic aldım. Bana sorarsan hiç macera arama al temiz donanımlı bir civic bak keyfine.

@ Anchowy61 teşekkürler, allah herkese kazasız belasız günler nasip etsin..
  • quote:

@ lord66 pipolu sistemlere genel olarak pek sıcak bakmıyorlar honda için değil sadece. Pipolu sistemin lpg kullanımda sorun olmadığını fakat benzin ile kullanımda benzini sadece yanma odasına değil her tarafa püskürttüğünü söylüyorlar. Ama bende pipolu honda kiti taktıracağım 60000 bakımından sonra...

@ katrasa teşekkürler, aracı edirne'de doktor bir abimden aldım. Araç satılık falan değildi herhangi bir yerde..

@ The MasteR bende de 99 model Civic vardı, 2 sene kullanıp satmıştım arada bir sürü araç kullandım şimdi yine bir civic aldım. Bana sorarsan hiç macera arama al temiz donanımlı bir civic bak keyfine.

@ Anchowy61 teşekkürler, allah herkese kazasız belasız günler nasip etsin..

ne renk acaba?

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.