Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300 civarını bende gözden çıkardım ocakta bide vergisi gelir ohhhh:)
  • 20.000 bakımına giricem 3 hafta sonra sizce fiyat ne çıkar ? neler değişir ilginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piano_black

20.000 bakımına giricem 3 hafta sonra sizce fiyat ne çıkar ? neler değişir ilginiz için teşekkürler.

Hemen Hemen ben de 3-4 hafta sonra 20 bin km bakımına gireceğim.
    yağ-hava,polen,yağ filtresi değişiyor ve mekanik kontroller yapılıyor.350 tl civarı tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

quote:

20.000 bakımına giricem 3 hafta sonra sizce fiyat ne çıkar ? neler değişir ilginiz için teşekkürler.

yağ-hava,polen,yağ filtresi değişiyor ve mekanik kontroller yapılıyor.350 tl civarı tutuyor.

Teşekkürler aracım daha 17 bin küsür ama yıl başında gelin dediler gideceğiz bakalım :) ilgin için teşekkürler iyi hafta sonları

Son olarak xenon farlarım orjinal ama kendım ayarlayamadım öylebir ayar yeri göremedim kontrol yaparlar heralde arkaya aile oturunca havaya kalkıyor gibi oluyor yolu çok süzmüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piano_black -- 16 Aralık 2012; 20:55:43 >

• quote:

quote:

Bende Ocak ayı içerisinde gireceğim 20 bin bakımına. 350 tl gayet pahalı esasında pek birşey yaptıkları yok ama garanti için girilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can_vtec -- 17 Aralık 2012; 14:49:11 >
  • banada 390 dediler arkadaş ikramınız yok mu deyince bişiler yaparız dedi servis görevlisi 350 olur gb geldi banada benzinli aracın bakımı için çok gibi geldi sanki 6 yıllık garantinin sabote edeilmesi gb bir durum var gibi burda hayırlısı artık
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler aracım daha 17 bin küsür ama yıl başında gelin dediler gideceğiz bakalım :) ilgin için teşekkürler iyi hafta sonları

Son olarak xenon farlarım orjinal ama kendım ayarlayamadım öylebir ayar yeri göremedim kontrol yaparlar heralde arkaya aile oturunca havaya kalkıyor gibi oluyor yolu çok süzmüyor ?

Rica ederim.

Xenon farlı araçlarda far ayarını araç kendisi otomatik ayarlıyor.Düğmesi yok yani :)
    Ayrıca biraz aşağıyı gösteriyor ve ileriyi görmek biraz zor ama pek sorun olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_vtec

quote:

quote:

Bende Ocak ayı içerisinde gireceğim 20 bin bakımına. 350 tl gayet pahalı esasında pek birşey yaptıkları yok ama garanti için girilecek.

Bakımı ucuz araç görmedim.
    Yetkili servise girdikten sonra onlar da bize giriyor,durum bu maalesef. :)

• bugun bende fd6 mı almıs bulunuyorum(:
    ilk izlenim heycan vericii(:
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: katrasa

bugun bende fd6 mı almıs bulunuyorum(:

hayırlı olsun, kaç model kaça aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conistr

quote:

saol tesekkur ederim. 2008 model 36,750 ye aldım.
    arac bu ilandaki arac.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-astsubaydan-kazasiz-boyasiz-sifirdan-farksiz-f1-civic-105744970/pasif-ilan/#classifiedTitle

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_vtec

Hayırlı olsun

saol tesekkurler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conistr

quote:

saol tesekkur ederim. 2008 model 36,750 ye aldım.
    arac bu ilandaki arac.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-astsubaydan-kazasiz-boyasiz-sifirdan-farksiz-f1-civic-105744970/pasif-ilan/#classifiedTitle

Gerçekten araba çok temiz görünüyor ve de uygun bir fiyata almışsın tekrardan hayırlı olsun

• quote:

Hayırlısı olsun.. Bende yakında bu FD6 ailesine katılacağım... Çok az kaldı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enclave -- 24 Aralık 2012; 13:48:53 >
  • quote:

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Temiz araç ,uygun fiyat, yanlış renk
  • 20 bin bakımımı yaptırdım 275 tl tuttu. polen filtresini arada değişmiştim o dahil değil. standart şeyler işte yağ hava filtresi falan filanç bu fiyata lastiklere nitrojen basımı da dahil.
  • Hangi serviste yaptirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir tanıdığımda 2007 model civic elagans otomatik 72 binde bir araç var.2 ay önce tüp taktırmış ruhsata işletmemiş daha. 33,000 tl istiyor fiyat nasıl sizce. arabada başka aksesuar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyologi

arkadaşlar bir tanıdığımda 2007 model civic elagans otomatik 72 binde bir araç var.2 ay önce tüp taktırmış ruhsata işletmemiş daha. 33,000 tl istiyor fiyat nasıl sizce. arabada başka aksesuar yok.

Kazasız ise km'si az olduğu için alınır.
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.