Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkneasy1903

2009 civici aradığım tek yer kapıdan binene kadar onun dışında 2012nin içi daha güzel. Eski full body kit falandi. Bunu da yavaş yavaş guzellestirirsem sanırım isinmam kolaylaşacak :) Rabbim gönlünuze göre versin ins.

Millette edep haya kalmamış, pazarlık bitmiş tüm araştırmalar bitmiş otobüs bileti alınmış 1_2 saat kala başkalarına satıyorlar.

Civic den vazgeçtim soğuttular sadece kendi ilimdeki otomatik arabalara bakacağım Civic mi olur istemesekte ford fiat renault nasip artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2009 civic premium alarak aranıza katıldım ilk defa honda ya binicen inşallah bi sıkıntı çıkmazda sorunsuzca bineriz

• ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    sadece körüklerinin değişmesi yeterli 150 + 150 gibi maliyet olur.(yan sanayi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Bende 2009 civic premium alarak aranıza katıldım ilk defa honda ya binicen inşallah bi sıkıntı çıkmazda sorunsuzca bineriz

hayırlı olsun.
    fiyat km boya extra vs gibi bilgileri paylaşırmısınız bilgilenmek amaçlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Bende 2009 civic premium alarak aranıza katıldım ilk defa honda ya binicen inşallah bi sıkıntı çıkmazda sorunsuzca bineriz

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.
  • chetyner kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bilgi verirseniz seviniriz.
  • Amin arkadaşlar herkese teşekkürler güzel dilekleri için. Araba ankarada 2009 premium siyah renk, otomatik vites, değişen yok, sol ön çamurluk ve sol ön kapıda lokal boya var. 165000 km. 45500 tlye aldım.

• .
  • 1 ay önce bende 2010 model civic elegance 66 binde benzinli 45800 e ilk sahibinden şansıma denk getirerek aldım. 2007 den beri hayalimdi 2017 de gerçek oldu. herkese kazasız belasız sürüşler konunun sıkı takipçisiyim.
  • origo35 kullanıcısına yanıt
    Araç kazalı falan mı? Fiyatı bedava gibi

• UsainBolt kullanıcısına yanıt
    yok hocam sahibi yurtdışında çalışıyormuş ve babasının evinin önünde araba yatıyormuş. sadece sol ön ve arka kapıda işlem var diger hiçbir yerinde boya vs bişey yok. oda sürtmeden dolayı fotograflarını bile verdiler. çok istedigimden allah yüzüme güldü sanırım.
  • origo35 kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız bin inşAllah.Haklısın kısmet bu işler

• Arkadaşlar makyajlı kasalar içinde hava yastığı şişirici değişimi gelmiş.

Sorgulamakta fayda var.

http://www.honda.com.tr/urun-guncelleme-kampanyasi

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu:::

• Değişecek parça bu

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu:::

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Değişim için nereleri söküyorlar hocam? Ve yaptırmasak ne gibi sıkıntı olur sizce bu arabalar neredeyse 10 senedir kullanıyor bu parçayı yeni mi akıllarına gelmiş?
    Sol taraf sel/reset tuşunun ordan başlayıp yolcu tarafına kadar sökülüyor.

Şöför tarafı içinde direksiyon sökülüyor.

Valla yaptırmazsak ne olur bilmiyorum açıkcası. Kesin bilgi olduğundan emin değilim ama, kaza anında çok sert açıldığı için değişim yaptıtıyorlarmış. Tekrar söylüyorum kesin bilgi mi bilmiyorum.

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Bir yerde okumuştum.10-15 sene bu değişim hakkı saklı tutuluyormuş yani hemen değiştirilmese de oluyormuş.Bu konu hakkında bir bilgin var mı peki?
    Maalesef hocam. Benim arabada değişim olmayacak diyr hiç araştırmamıştım bile. Bu hafta bizede geldi değişim.

• Bu değişim bilgileri nerden nasıl öğreniliyor acaba

• Benim arabadada çıktı hava yastığı zımbırtı değişimi servisi aradım temmuza randevu veriyorlar dedi santraldeki görevli. Servis numarasına ulaşamadım öğleden sonra tekrar arıcam . Ankara honda efe

• 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.