Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (1115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11131114111511161117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gün gecmiyor ki bir malla daha karsilasmayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet makyajlı kasa bizim araçta da değişim çıktı. Mayıs ayında bakım kampanyası da yapsalar da ikisini bir arada halletsek.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Yapılacakmış ama detayları bilmiyorum

• Arkadaşlar 2008 model var ben de 1.6 kapı gergilerinde sıkıntı var sanırım internetten bulabiliceğimiz yer var mı bulunduğum ilçede bulamadım?Bi de aracın kapılar kitli olduğu halde bazen kendi kendine alarm devreye giriyor korna çalıp dörtlüleri yakıyor araç var mı daha önce başına gelen ya da sebebini bilen yardımcı olabilicek birileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebece

Arkadaşlar 2008 model var ben de 1.6 kapı gergilerinde sıkıntı var sanırım internetten bulabiliceğimiz yer var mı bulunduğum ilçede bulamadım?Bi de aracın kapılar kitli olduğu halde bazen kendi kendine alarm devreye giriyor korna çalıp dörtlüleri yakıyor araç var mı daha önce başına gelen ya da sebebini bilen yardımcı olabilicek birileri?

Kapı gergilerinden kastınız kapıların kademeli açılması mı?

Benim ön kapılardaki kademeli açılma kısmı yok gibi birşey. Yani araçtan inip kapıya dokunmasam bile kapı durmayıp kapanıyor. Benzerini yaşayan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Arkadaşlar 2008 model var ben de 1.6 kapı gergilerinde sıkıntı var sanırım internetten bulabiliceğimiz yer var mı bulunduğum ilçede bulamadım?Bi de aracın kapılar kitli olduğu halde bazen kendi kendine alarm devreye giriyor korna çalıp dörtlüleri yakıyor araç var mı daha önce başına gelen ya da sebebini bilen yardımcı olabilicek birileri?

Benim ön kapılardaki kademeli açılma kısmı yok gibi birşey. Yani araçtan inip kapıya dokunmasam bile kapı durmayıp kapanıyor. Benzerini yaşayan var mı acaba?

2010 model araç var bende de kapılar dediğiniz gibi açıldığında kademe olarak durması gerekirken üstüne kapanıyor. O kapılardaki siyah gergi değişiyor bildiğim kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExEcuTor61

quote:

quote:

2010 model araç var bende de kapılar dediğiniz gibi açıldığında kademe olarak durması gerekirken üstüne kapanıyor. O kapılardaki siyah gergi değişiyor bildiğim kadarıyla.

Baya var hem de benim denk geldiğim 2011 var arkadaşta o da kapıya elini atmasa @ExEcuTor61 in de dediği gibi pat diye kapanıyor dediğim kapı gergilerinin değişmesi lazım kronik bi sıkıntı anladığım kadarıyla ama nerden bulabilirim internet üzerinden alabiliceğim yer var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebece -- 3 Mayıs 2017; 10:59:38 >

• ExEcuTor61 kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce buji değişimi için ustaya sordum, oradaki kademe eşiğini gösterdi. Zamanla burası aşınıyor ondan kaynaklı dedi.
  • 2008 honda civic dream manuel (otomatik kapanan camlar+park sensörü+ orjinal honda jantlar takıldı+prins silvrrline lpg 55binde taktirdim) şuan 147bin km 2 sahibiyim satmak istiyorum otomatik araç alacağım almak isteyen arkadaşlar varsa p.m atabilir.

• quote:

2 hafta önce buji değişimi için ustaya sordum, oradaki kademe eşiğini gösterdi. Zamanla burası aşınıyor ondan kaynaklı dedi.

Çözümünü söyledi mi peki değiştirmeden olur muymuş ya da kaça mal olucağını

• quote:

quote:

Çözüm için tornacıyı söyledi ama değişim daha sağlıklı olur dedi. O an fiyat sormamıştım.
  • quote:

quote:

quote:

Çözüm için tornacıyı söyledi ama değişim daha sağlıklı olur dedi. O an fiyat sormamıştım.

Ben öyle üstün körü araştırdım genelde değişim diyorlar ama parçası pahalı sanırım 80 civarı var galiba. Çok önemli bişi diil belki ama yine de can sıkıyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebece -- 3 Mayıs 2017; 17:15:13 >

• Geçen hafta 2 gün içerisinde İstanbul-Bilecik-Ankara,Ankara-Bilecik-İstanbul güzergahında 1100 km ve üzeri yol yaptım.Göstergeyi 0 ladım çıkarken 7.7 litre gösteriyordu eve döndüğümde.238 tl yakıt almışım ortalama 21 krş. a tekabül ediyor.Lpg yi de hep bilindik yerlerden aldım gayet pahalıydı fiyatlar ucuz yerlere girmedim

Araç otomatik brc lpg var nasıl sizce yakıt tüketimi?
  • UsainBolt kullanıcısına yanıt
    Eskiden olsa çok derdik ama normal rakamlar artık 20-22 kuruşlar. Benimde artık uzun yolda 21-22 civarı yakıyor.

Eskiden olsa 17-18 kuruşa gidiyorduk, 2-2,10 civarıyken gaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Geçen hafta 2 gün içerisinde İstanbul-Bilecik-Ankara,Ankara-Bilecik-İstanbul güzergahında 1100 km ve üzeri yol yaptım.Göstergeyi 0 ladım çıkarken 7.7 litre gösteriyordu eve döndüğümde.238 tl yakıt almışım ortalama 21 krş. a tekabül ediyor.Lpg yi de hep bilindik yerlerden aldım gayet pahalıydı fiyatlar ucuz yerlere girmedim

Araç otomatik brc lpg var nasıl sizce yakıt tüketimi?

Şuan lpg 2.65 civarı ama Kayseri'nin bir kısmında acayip rekabet var ve bir aydır po dan 2.29 dan alıyorum. Şehiriçi 25 kuruş, şehirdışı geçen yaz 19-20 kuruş civarıydı lpg 2.09 iken. Bir ay önce 3liradan gaz aldık araç 30 kuruşları gördü malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cam çıtası ya da nikelaj kaplama tavsiyesi olan var mı ya da kullanan? Alabiliceğim bi site filan önerir misiniz?

• quote:

Cam çıtası ya da nikelaj kaplama tavsiyesi olan var mı ya da kullanan? Alabiliceğim bi site filan önerir misiniz?

https://www.facebook.com/Snt-Garage-Oto-Aksesuarc%C4%B1n%C4%B1z-1621147094766006/

Bu adamda yok yok. Bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

quote:

Cam çıtası ya da nikelaj kaplama tavsiyesi olan var mı ya da kullanan? Alabiliceğim bi site filan önerir misiniz?

https://www.facebook.com/Snt-Garage-Oto-Aksesuarc%C4%B1n%C4%B1z-1621147094766006/

Bu adamda yok yok. Bakabilirsin.

Baktım ona da birader fiyatlar burda biraz yüksek diil mi sence de bana mı öyle geldi yoksa?

• Arkadaşlar aracım satılıktır,her şey ilanda yazıldığı gibidir...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-memurdan-pazarliksiz-civic-429337750/detay/

belki düşünen olur diye paylaşıyorum...
  • bebece B kullanıcısına yanıt
    Fiyatları bilmiyorum ama adam tr de tüm civiclere satış yapıyor nerdeyse. Facebook da fd6 gruplarına özel indirimde yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 11131114111511161117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.