Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam goodyear taktirdiniz mi?

Ben de bu ladtiklerden dusunuyorum. 5yillik cpc2 ler artik ugultu yapmaya basladi. Arti 2mm dis kalmis. Malum cok da ses yapıyor continentaller.

Sessiz yumusak asfalt lastiği ariyorum. Goodyear uygun mu sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goodyear aldım bu sene nisandan beri kullanıyorum. Konforlu yumuşak lastik ufak çukurları absorte edebiliyor belli miktarda. Yol tutuş iyi kayma filan yaşamadım aracı sakin kullanırım. ABS daha devreye girmedi. Ses seviyesi ideal. Yanakları aşırı yumuşak duruyor tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Goodyear aldım bende kullanıyorum lastikten memnunum yol sesi olsun biraz azaltma yapıyor. Bana yakıtı da olumlu yönde etkiledi gibi geldi. Yanakları yumuşak bir lastik kaldırımlara falan dikkat etmek lazım. Michelin en iyisi fakat lastik başı 100 tl fazla vermeye değmez bence.
  • Cam rüzgarlığı kullananlardan yorum alabilir miyim uzun yolda kullanımı nasıl oluyor? Normalde klima severim ve sürekli kullanıyorum ancak bazen gereksiz ve rahatsız edici oluyor

Ekleme: Bugün öğlen 60 liraya taktırdım işe yarar mı zamanla göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escala -- 9 Ağustos 2016; 16:26:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Cumartesi taktırdım ;
    Yeni olduğundan birşey anlayamadım daha, ilk izlenimlerim fena değil, kullandıkça inşaalalh yorum atarım...
  • serkan737 S kullanıcısına yanıt
    Good Year daha uygun geldi (hem özellikleri olarak hem fiyat olarak)
    O yüzden Good Year aldım
    .
  • Beyler selam

45 bin liraya;

50 bin kilometrede 2009 Dream mi?

85 bin kilometrede 2007 Elegance mı?

İkisi de otomatik. İkisi de tek parça boyalı (çamurluk)

Hangisi akıl kârı?
  • Bugün ben de 180 liradan Goodyear egp taktirdim. Tekerleklerden gelen ugultu gitti. Hatta yol sesi de cok azaldi. Arabayi daga tasa vurmayip, asfaltta kullaniyorsaniz, Goodyear derim. Cok memnunum ve tavsiye ederim. Lastik omuzlari yuvarlak oldugundan , tekerlekler kucuk gorunuyor, contiye gire gosterissiz gibi.

Degerlendirmelerim:
    Michelin pahali, yumusak, sessiz, yol tutus ve frenleme cok kotu
    Conti pahaki,sert, yol tutuş iyi, gurultu orta, frenleme iyi, uzun omurlu,
    Goodyear fiyat uygun, yumusak, sessiz, arabayi henuz zorlamadagimdan diger özelliklerini bilmiyorum.

Sessizlige ve komfora onem verdigimden Goodyear sectim.

• Yeni araba her zaman iyidir hocam 2009 u al gec, kilometresi de dusuk , mis gibi bin.

Acilir tavan, hiz sabitleyici, ekstra hoparlor 16 inc jant gibi ivir zivir özellikler mi, bunlar olmayip sorunsuzluk mu dersen bence sorunsuzluk.

Ekstra ozelliklere onem veriyorsan da senin tercihin tabi.

• Ekstra özellikler dersen elegance derim. Ama nasıl kullanılmış motora iyi bakıldıysa yıl farkı sırıtmaz yarın bir gün satarken para da eder. Seçim sizin valla.
  • 2009 DREAM da VSA varmıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfcmr

2009 DREAM da VSA varmıydı ?

VSA yok.
  • ExEcuTor61 kullanıcısına yanıt
    bence güvenlik önce gelir elegance alırdım
    2007 modelde varmıydı hatırlayamadım.
  • 2007 elegance ların hepsinde vsa yok

• 2007 2. Donemden sonra baş standart oldu diye biliyorum.

• Arkadaşlar 2012 model beyaz Elegance BRC lpg li, Manuel . İlk sahibi olduğum, 80k km de. Hasar kaydı yok. Arka tamponda ve arka sol çamurlukta sürtmeden lokal boya yaptırdım. Kaçtan ilan a koymalıyım? Araçtan memnunum ama d sınıfı bir dizel düşünüyorum.

• 2007 civic için multimedia ne kadara bulurum 2.el de olabilir.

• Arkadaslar 2011 civicte soyle bir sorunum var araba çalıştıktan sonra ilk 5 dk cok az sogutuyor sonra yavaş yavaş serinletiyor ama oyle ustunde yazdigi gibi 18 derece filan olmuyor, hic gaz kontrolü yapilmadi sorun gazdan mi kaynaklidir ? Eğer öyleyse herhangi bir yerde yaptirsam sorun olur mu yoksa yetkili serviste yaptirmakta fayda mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: ters slash

Arkadaslar 2011 civicte soyle bir sorunum var araba çalıştıktan sonra ilk 5 dk cok az sogutuyor sonra yavaş yavaş serinletiyor ama oyle ustunde yazdigi gibi 18 derece filan olmuyor, hic gaz kontrolü yapilmadi sorun gazdan mi kaynaklidir ? Eğer öyleyse herhangi bir yerde yaptirsam sorun olur mu yoksa yetkili serviste yaptirmakta fayda mi var?

Geçen hafta Antalya tatiline gitmeden bakım yaptırdım arabaya. En soğukta ve en şiddetlide bile iyi soğutmuyordu. Ustaya dedim bir de klima gazına mı baksan diye, o da iyi soğutmuyor mu yoksa hava mı gelmiyor dedi, bende ikisi de dedim. Sonra hemen polen filtresini çıkardı ki simsiyah olmuş. Sonra filtre yokken klimayı açtım, abartısız 2-3 kat daha çok hava gelmeye ve soğutmaya başladı. Sonra bosch un filtre setini alıp takdırdım. Normalde klimayı birkaç hafta önce açtığımda en soğukta en sonda bile soğutmuyordu. Bu hafta boyu Antalya'da idim. En soğukta (15 derecede), en fazla yarısına kadar açabildim, fazlası buz gibi ediyordu. Bence filtrelere bi bakın.

• Az önce kontrol ettim filtre cok kirli değil sanirim benim sorun gazinda çünkü uflemede bir sıkıntı yok herhangi bir yere yaptirsam sıkıntı olur mu yoksa yetkili servise mi gitmeli?
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.