Şimdi Ara

2006-07 Audi A4 2.0 TDİ veya VOLVO S60 D5 - Yardım Lütfen (sınır: 58.000tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3-4 ay içerisinde Megane aracımı değiştirmeyi düşünüyorum , belki uzun süre olabilir fakat erken karar vermekte fayda var diye
    düşünüyorum . Öncelikle aracımdan yakıt olsun motorun sağlamlığı olsun çok memnunum ( şu an 250 bin km' de )
    satma sebebim debriyajı çok sert artık yormaya başladı ve 8 yıldır megane kullanıyorum
    Otomatik dizel bir araç almak istiyorum

2.0 TDİ B7 kasa A4 veya 2006-2008 arası Volvo s60 D5 aklımdan geçiyor bu iki araç hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim
    Yakıtları nasıldır , motorlarında her hangi bir kronik sorunu var mıdır ?
    Veya siz ne önerirsiniz Max. sınır 58.000 TL illa D segmenti olması gerekmiyor C 'de olabilir

1-Yakıt ekonomisi en önemli faktör (megane'da çoğunluk ş.içi karma yakıtım 5.3 lt %60 seri kullanım )
    elbette otomatik araç daha fazla yakacak ama 8-9 lt yakarsa olmaz

2-Şanzıman ve motor sorunsuz olmalı ve dizel olmalı (motor hacmi farketmez)
    3-Perfomans olarak megane'dan az olmasın yeter
    4-Kronik sorunu olmayan bir araç olsun. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler

Citroen ve Peugeot önermeyiniz test sürüşü yaptığım 1.6 dizellerindeki şanzıman iyi değildi 1'den 2' ye geçerken
    ciddi yığılma yapıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetnavruz -- 16 Ağustos 2014; 9:00:51 >

• 2. el octiye bakın . Dizel otomatik 1.6 da seçenek az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

2. el octiye bakın . Dizel otomatik 1.6 da seçenek az.

1.6 olması şart değil zaten hocam 2.0 de olur eski kasa Octavia'nın tasarımını beğenmiyorum
    yenilere bakabilirim
  • İnsignia var hocam
  • BeyazHilal kullanıcısına yanıt
    Petrolüm yok hocam oto-park programında yakıtını eleştirdiler ve çevremden
    duyduğum kadarıyla gerçekten fazla yakıyor ve performans olarakta yaktığının hakkını vermiyor
    yoksa güzel araba
  • Güncel
  • Hocam audi temiz bulmani zor. Cogunun kilometresi dusurulmus. Kazali. Sorgulamada cikmiyor bazilarinda. Audi servisinde tanidik var ona sordurdugumuzda kazasiz arabalarin baya yuksek hasarlari vardi. Kilometreyi vitese, direksiyona, gaz pedalina, fren pedalina, far acma kapama, cam acma kapama tuslarina bakarak anlarsiniz zaten audide oralar cok kullanilmissa renk atar. Multitriptonikte sanziman karti gibi birsey var adini tam bilmiyorum o bozulabiliyor. 5 bin tl. Ama 2.0 tdi 7 vitesti galiba. Full diyenlere inanmayin arabalarin cogu boş. Bir suru donanim var o modellerde. Ic mekan 2002 a4 ve 2008e kadar ayni fark yok gibi birsey.1.9 tdi 900 kmye yakin gidiyor 65 lt aliyor olmasi lazim. Volvo hakkinda bilgim yok kotu araba oldugunu dusunmuyorum. Bence bu noktada hangisinin temizini, servis yayginligi, parca ucuzlugu, yakiti onemli. Ve tabii ki sizin icinize sinmesi. Ama sline ve temiz bulursaniz cok guzel olur. Sormak istediginiz bir sey varsa sorabilirsiniz yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 16 Ağustos 2014; 9:44:37 >
  • Abi surem var diyorsun bekle temizini bul a4u yapistir cok memnun kalirsin megane dan sonra baska bir boyut gibi gelir 2009 yilinda 6ay 2007 model audi a4 2.0 tdi kullandim 15000km de almistik agir hasar kaydi vardi ama bayide yapilmisti hicbir sekilde 200u bile gec titreme vs yoktu tam hatirlamiyorum ama bisey yakmiyordu performans super rahatlik super bence kacirma 2009da da komsuya sattik hala sorunsuz kullaniyor 190000kmlere geldi bana gore dedigim gibi bekle 80-90000km ye kadar temiz, uygun bulursan kacirma

• 80-90.000 km'de bulmak zor temiz bakılmış olsun 150.000 ' de olsa alırım
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnavruz

80-90.000 km'de bulmak zor temiz bakılmış olsun 150.000 ' de olsa alırım
    Teşekkürler

Hocam o dediginiz hayal o km araba bularsaniz 65 ten asagiya satmaz audiyi. Bakimlar yapilmis bir audi bulun. 150.000 km bu araba icin fazla degil. Bir kac masraf yaparsiniz tabii ki. Ama ilk sattigimiz audi 400.000 devirmisti bakimlari surekki serviste yapilti. 4 yil bindik b6 kasaydi. Araba ilk aldigimizda ki gibiydi. Tabii ki biz konyada kullandigimiz icin araba baya yipranmisti. Ama performans dusmedi. Bu bizim 4. Audimiz bence alin seversiniz ve vazgecemezsiniz. Sunroof ve s line paket olursa daha cok seversiniz Birde gumrukte kalmis arabalar oluyor. Arkalarinda ceki demiri oluyor. Fazla yipranmamis ve icinde tr de olmayan donanimlar oluyor bence bunlara bakin. Ozellikle alacaginiz adam anlamiyorsa ucuza kapatabilirsiniz. Gumrukten alip 5 te uste koyup satan adam cok.

• Psman kullanıcısına yanıt
    Evet gümrük olayını bir kişiden daha duymuştum bu konuyuda araştırayım
    Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.