Şimdi Ara

2005 Punto 1.2 8V Dualogic

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu araç hakkında bilgi alabilirmiyim
    nette 17 diyorlar donanım iyi..
    35000km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaybolan -- 9 Ağustos 2007; 3:55:50 >

• çok pahalı bence.1.4 16V puntolar bile 14-15'e filan gidiyor.15'e filan olursa alınabilir diye düşünüyorum.16-17'ye multijet puntolar bile var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sound of Freedom -- 9 Ağustos 2007; 5:47:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: birkn

çok pahalı bence.1.4 16V puntolar bile 14-15'e filan gidiyor.15'e filan olursa alınabilir diye düşünüyorum.16-17'ye multijet puntolar bile var..

Sıfır km satışı olduğu zamanlarda 1.4 16v den pahalıydı.

temiz ise 16 ya alınır.
  • palio speedgear daki motorun ve şanzımanın aynısı. fiyatı 15e iyi gibi 17 pahalı. biliyosun kasa değişti, ve fiatın bu modeli ağır gidiyor. puntonun bu kasasının dizelleri bu fiyata var onuda hatırlatırım. ama ben otomatik vites kulanıcam diyosan ok. dediğin gibi donanımı iyi araçtır.
  • bence yeni kasasına bak o kasa için fiyat yüksek gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: redcheek99

palio speedgear daki motorun ve şanzımanın aynısı. fiyatı 15e iyi gibi 17 pahalı. biliyosun kasa değişti, ve fiatın bu modeli ağır gidiyor. puntonun bu kasasının dizelleri bu fiyata var onuda hatırlatırım. ama ben otomatik vites kulanıcam diyosan ok. dediğin gibi donanımı iyi araçtır.

selamlar...
    bir düzeltme yapayım..

palio speedgear: 1.2 16v çift kam 80 hp motor ve fuji/subaru cvt otomatik+6 hızlı yarı otomatik geri kaydırmaz.

punto dualogic: 1.2 8v tek kam 60 hp motor ve zf robotic 6 düz vites elektronik otomatikleştirilmiş geçiş geri kaydırır.
    (punto speedgear türkiyeye getirilmedi..)

saygılarımla...
  • +1 kesinlike doğru söylüyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

quote:

Orjinalden alıntı: redcheek99

palio speedgear daki motorun ve şanzımanın aynısı. fiyatı 15e iyi gibi 17 pahalı. biliyosun kasa değişti, ve fiatın bu modeli ağır gidiyor. puntonun bu kasasının dizelleri bu fiyata var onuda hatırlatırım. ama ben otomatik vites kulanıcam diyosan ok. dediğin gibi donanımı iyi araçtır.

selamlar...
    bir düzeltme yapayım..

palio speedgear: 1.2 16v çift kam 80 hp motor ve fuji/subaru cvt otomatik+6 hızlı yarı otomatik geri kaydırmaz.

punto dualogic: 1.2 8v tek kam 60 hp motor ve zf robotic 6 düz vites elektronik otomatikleştirilmiş geçiş geri kaydırır.
    (punto speedgear türkiyeye getirilmedi..)

saygılarımla...

• çok teşekkürler arkadaşlar vazgeçtim..otamatik istiyordum kısmet fiesta aldım tanıdıktan hayırlısı inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.