Şimdi Ara

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
57
Favori
158.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada 2016 değil 2006 model araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alix1gs11 A kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla yazmışım onu 2006 için bahsetmiştim zaten. Bana aracınızın şasi nosunu mesaj atarsanız birebir aynı parçanın parça nosunu yollarım size. O parça kodu ile aratarak daha uygunada bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

2006 Corolla dizel aracımda ilk kez 5w-30 viskoziteli Eneos motor yağı kullanacağım. Japon yağ diye bunu denemek istedim. Araç dpfli olmamasına rağmen yağı buna uygun aldım zira sertifika sayısı Eneos Premium Hyper Multi olanına göre fazlaydı. Fiyatı şu an kullanmakta olduğum Mobil 1 ile hemen hemen aynı. Kaliteli bir yağa benziyor. Memnuniyetimi buraya yazacağım.

Evet, yaklaşık 1000 kmlik kullanım memnuniyetimi yazıyorum. Aracın ivmelenmesi daha iyi oldu, motor ses düzeyi biraz daha yumuşak diyebilirim. İzmir'de yaşadığım için aşırı soğuklarla karşılaşmadım ama sadece 1 gün acayip soğuk vardı ve normale oranla araç 1 saniye kadar geç çalıştı. Tabi bunu sadece motor yağı ile bağdaştırmak çok doğru olmaz. Yakıttan da kaynaklanıyor olabilir. Aküm ise Varta. 4 litrelik yağ almıştım ve eksik kaldı. 1 litre daha alıp koyacağım. Mobil 1'den daha iyi bir yağ gibi görünüyor. Muhtemelen motor yağım artık Eneos. Tavsiye ederim size de.

Ayrıca USB Aux girişi kablosundan ben de sipariş verdim. 4 dolar indirim ile 68 lira civarına geldi. Bence iyi fiyat. Herhalde bu usb olayı için en iyi seçenek bu.

https://tr.aliexpress.com/item/Professional-Auto-Car-USB-Aux-in-Cable-Adapter-MP3-Player-Radio-Interface-for-Toyota-Camry-Corolla/32609303762.html?spm=2114.13010608.0.0.Uo9VL7

• USB Aux girişli Car Audio Interface ürünü bugün elime ulaştı. Montaj videosu var mıdır acaba? Basit bir şeye benziyor. Şimdi kafama göre aracı ellemeyeyim.
  • https://i.ytimg.com/vi/8FNb5Mh_LZo/hqdefault.jpg

Bu ürüm 2006 corolla teybine olmuyor mu?
     2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagul -- 15 Ocak 2018; 13:6:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

USB Aux girişli Car Audio Interface ürünü bugün elime ulaştı. Montaj videosu var mıdır acaba? Basit bir şeye benziyor. Şimdi kafama göre aracı ellemeyeyim.

Hallettiniz mi acaba sadece teybin arkasına soketini takmanız gerekiyor. uzun zamandır bende kullanıyorum memnunum ara sıra ilk kontakta teybin kapanmasına ve usbnin calısmaması gibi bir arızayla karsılasıyorum.Stop edip tekrar calıstırınca düzeliyor aklınızda bulunsun.

• Josepth kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür ediyorum. Basit bir şekilde hallettim, hatta kabloyu el freninin oradan aldım daha güzel oldu. Yaşadığım bir sorun var. Sadece iphone gibi cihazlar ile müzik dinleyebiliyorum. Usb taktığımda görüyor ama işlemiyor. Acaba usbler için ekstra bir işlem yapmam mı gerekiyor? Dosya formatı vs... 2 usb denedim. 1 gb Kingston ve 2 gb sandisk marka usbler. Müzik alamadım bir türlü.
  • fat32 format biçimini deneyin...
  • Şarkı dosyalarının isimlerini şu şekilde yapıyorsunuz değil mi? 1.dosya için CD01, 2.dosya için CD02 gibi...Ve her dosyanın içine max. 99 şarkı yüklemeniz gerekiyor.
  • Fat32 format ve CD01, CD02... şeklinde yapınca müzik alabildim. Teşekkür ediyorum.
    @ada44mavi @Josepth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 17 Ocak 2018; 17:24:41 >
  • Arkadaşlar tüp taktırmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz, hangi markayı tercih etmeliyim?

Aracım 2004 Sol Sedan (150.000km)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Arkadaşlar tüp taktırmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz, hangi markayı tercih etmeliyim?

Atiker işinizi görür kendi aracımız + 3 tane daha corollaya taktırtmıştık hiç bir sorun çıkmamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

quote:

Arkadaşlar tüp taktırmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz, hangi markayı tercih etmeliyim?

Atiker işinizi görür kendi aracımız + 3 tane daha corollaya taktırtmıştık hiç bir sorun çıkmamıştı

İlginiz için teşekkür ederim. Brc ve atiker arasında kaldım. Bir de yakit ne kadar fark eder ortalama?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

quote:

İlginiz için teşekkür ederim. Brc ve atiker arasında kaldım. Bir de yakit ne kadar fark eder ortalama?

İkiside üzmez lakin atiker daha uygun fiyatlıdır diye düşünüyorum.Ne yazıkki tüketim bilgileri aklımda değil 5-6 yılı geçti arabayı satalı ama fark ettirdiğine eminim

• arkadaşlar aracın kornası bozulmuş.kaç gündür her yerde arıyorum toyota soketli korna bulamıyorum.sadece seger diye marka da buldum internette ama onunda n11 de ne de gittigidiyorda vs toyota soketlisi olanı bulamadım.bilgisi olan varmı
  • Arkadaşlar merhaba 2007 Model Terra 1.4 d4 dizel araç aldık babama. Üzerindeki lastik 195 65 15 ama araçın yol tutuşu kalkışta patinaj çekip sağa sola savruluyor. Yeni lastik araştırması yaparken de bu aracın normal lastik ölçülerinin 195 60 15 olduğunu öğrendim. Bu araç kullanan arkadaşlar, aracınızın üzerindeki lastik ölçülerini yazar mısınız?

• 195/60/15 kullanıyorum ben de.

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yanıt için :)
  • arkadaşlar mrb.

2005...2007 otomatik hb corolla ya bakıyorum bu aralar.

hb çok küçük olmayan, içi diğer hb lerden biraz genişçe, kalite konusunda yeterli modellere bakarken bu araca rastladım.

kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

2018 yılında bu araç alımır mı.

yakıtı ve diğer konularda tavsiyeleri bekliyorum.

teşekkürler.

• 2006 sedan corolla sol modellerde 6'lı cd değiştirici var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.