Şimdi Ara

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
57
Favori
158.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://tr.aliexpress.com/item/Professional-Auto-Car-USB-Aux-in-Cable-Adapter-MP3-Player-Radio-Interface-for-Toyota-Camry-Corolla/32609303762.html?spm=2114.13010608.0.0.Uo9VL7

evet bundan aldım . Bluetooth vs çokta lazım değil bu işimizi fazlasıyla görür . dediğim gibi 250 tl verdikten sonra 400 daha katıp android ekranlı cihaz alırım çinden .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 17 Haziran 2017; 16:26:20 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bundan istiyorum ama 300 tl istiyorlar nette falan.

Aliexpresten almak lazimda benimde hic aklim ermez o islere keske 2 tane siparis etseymissin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Istanbul bahcelievlerdeyim. Buralara yakinsaniz gelin halledelim. Yok degilseniz kredi karti varsa alisveris basit. Ozel mesaj ile numaranizi atin yardimci olayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasmania

quote:

Orijinalden alıntı: EMRETOKAT

Slm arkadaşlar elinde olan varmı . veya bildiği yerde olan varsa ulaşsın.
    toyota corolla 2002-2006 model.

bu parçadan bana da lazım yardımcı olacak arkadaş var mı?

bu parçanın tamo larak adı nedir banada lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

https://tr.aliexpress.com/item/Professional-Auto-Car-USB-Aux-in-Cable-Adapter-MP3-Player-Radio-Interface-for-Toyota-Camry-Corolla/32609303762.html?spm=2114.13010608.0.0.Uo9VL7

evet bundan aldım . Bluetooth vs çokta lazım değil bu işimizi fazlasıyla görür . dediğim gibi 250 tl verdikten sonra 400 daha katıp android ekranlı cihaz alırım çinden .

Tam da aradığım cihaz.. Ses kalitesi nasıl hocam? Bir de kabloların araç içine çıkışını nereden yaptınız bi fotoğrafini görebilir miyim?

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben henüz bağlamadım . Ses kalitesi usb'de normal cd kalitesinde diyorlar ama aux kısmında biraz ses az çıkıyor diye oudum ama denemeden birşey diyemeyeceğim.

Çıkışını genelde torpitodan veriorlar. Ama ben küllüğün üstündeki cd koyma yerinden çıkarmayı düşünüyorum . Bir video çekip yükleyeceğim klavuz olması açısından .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hocam ben henüz bağlamadım . Ses kalitesi usb'de normal cd kalitesinde diyorlar ama aux kısmında biraz ses az çıkıyor diye oudum ama denemeden birşey diyemeyeceğim.

Çıkışını genelde torpitodan veriorlar. Ama ben küllüğün üstündeki cd koyma yerinden çıkarmayı düşünüyorum . Bir video çekip yükleyeceğim klavuz olması açısından .

Çok sevinirim hocam bi video çekebilirseniz. Çok teşekkürler.
  • 2181679 kullanıcısına yanıt
    Hocam facebookta grup var oraya atmıştım bir video, isterseniz gruba katılıp izleyebilirsiniz . Bu arada usbde %15 ses kaybı oluyor auxta%20 üstü ses kaybı var ama yinede son ses tatmin edici . Basslar da çok kayıp var bası -5 e çektim o zaman son ses dinleniyor yoksa baslar patlama yapıyor .
  • Facebook ta hangi grup? Link verebilir misiniz?

• Beyler 2005-2008 arası düşüm km li Corolla bakıyorum da. Az önce sahibinden de baktım. 37-42 arası 1.4D-D 2007-2008 araçlar.
    Bir tane gördüm. 104.000 2008 1.4 Dizel araç. hasar kaydı yok çizik boyaları var sadece 41 istiyor. Sizce fiyat nasıl? Ne kadar vermem gerekiyor? Veya önerebileceğiniz bir ilan varsa görmek isterim. Bende 2001 Corolla Terra var. Sıfır aldık 110 bin km oldu. Değişmek gerek artık
  • Arkadaşlar, bana resimdeki parça lazım nereden bulabilirim acaba ?
  • Arkadaşlar aracın on torpido bölümü çok fena gıcırdıyor.. Bunun var mıdır bi çözümü..

• Merhaba arkadaslar, 2006 model corolla terra 1.6 otomatik benzinli arac aldim, ortalama yakit trafikte 11.2 litre gosteriyor. Otomatik benzinliye tup takip kullanan var mi? Ne kadar yakiyor tup ile?

• arac hakkkında fazla bilgim yok 2002-2006 parçaları birbirine uyar mı. klima ızgaralarına bakıyorum. mesela 2004 ızgaralar 2006 ya uyar mı.ebaydan sipariş vereceğim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

arac hakkkında fazla bilgim yok 2002-2006 parçaları birbirine uyar mı. klima ızgaralarına bakıyorum. mesela 2004 ızgaralar 2006 ya uyar mı.ebaydan sipariş vereceğim de

Evet ayni.
  • 2006 Corolla dizel aracımda ilk kez 5w-30 viskoziteli Eneos motor yağı kullanacağım. Japon yağ diye bunu denemek istedim. Araç dpfli olmamasına rağmen yağı buna uygun aldım zira sertifika sayısı Eneos Premium Hyper Multi olanına göre fazlaydı. Fiyatı şu an kullanmakta olduğum Mobil 1 ile hemen hemen aynı. Kaliteli bir yağa benziyor. Memnuniyetimi buraya yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 22 Kasım 2017; 18:38:53 >
  • wampiers W kullanıcısına yanıt
    Bende 2006 sol otomatik var aldigimin haftası taktırdım İstanbul'da hele ki benzinin ustuste zamlanmasindan sonra benzinli akıl kârı değil. Sizinki 61 kuruş civarı yakiyor. Son ölçümumde lpgde 38 kuruş yaktı şehir içinde havaların soğuk olması dezavantaj. Yazın 30 32 kuruş civariydi. Eğer hemen satmayı dusunmuyosaniz hiç düşünmeyin taktirin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alix1gs11 -- 13 Aralık 2017; 23:25:47 >
  • Arkadaşlar merhaba corollam 2006 model sol arka stop lazım nasıl ve nereden tavsiye edersiniz (İstanbul Avrupa yakası özellikle)

GittiGidiyor n11 vs 204- 250 tl aralığında hatta daha pahalılar da var ve orijinal değil sanırım (ulo marka ve değişik markalar da var mesela depo diye bişi var 308 lira) eğer bunun fiyatı boyleyse orijinal ne kadardır kim bilir

Netten alan var mı nasıl renk falan uyumlu mu yerine oturdu mu bilgilendirirseniz sipariş vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alix1gs11 -- 13 Aralık 2017; 23:27:16 >
  • alix1gs11 A kullanıcısına yanıt
    ORjinali depo marka, ama 300 liraya zaten servisten de alırsınız gibi. Diğerlerinin renkleri farklı oluyor tam oturmuyor vs. 2016 modelde sinyal kısımı şeffaf, buna dikakt edin alırken
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Sonkarı aradım takmasiyla beraber 710 tl. Sadece stop 660 tl. Netten alıp ikisini değiştirmek daha mantıklı sanki

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.