Şimdi Ara

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
57
Favori
159.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginizi yaptim bi tikaniklik varmis.ama sonraki yagmurda yine aldi. tazyikli suyla iyice su tuttum. On camin ustunden aliyormus.ust doseme camla birlesen yer islandi. Su camin dibinden iceri akiyordu.icerden dosemeyi sokunce camin ustunde tirnak yeri var acikmis orasi silikonlattim.umarim sorun cozulmustur.tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sorulduysa kusra bakmayin hangi yillardaki corollalar japonyadan gelme? yani ithal edilmis?
  •  2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

Tüm Toyotacılara selamlar....
    2004 Corolla Sol aracımda resimde gösterdiğim kapak kırıldı. (resim temsili :) ) Sürekli açık kalıyor. Bunun tamiri mümkün müdür? Yoksa tamamen konsol mu değişecek?
  • yüksel varlı kullanıcısına yanıt
    o kapağı tutan dişler çok zayıf olduğu için genelde kırılıyor ve kimi kullanıcı komple kappağı iptal ediyor kimisi tamamen yapıştırıyor. benimde kırıldı ve o dişin yerine metal bir tel kaynatarak çözdüm eskisinden çok sağlam oldu ve sorunsuz çalışıyor. elişine yatkınlığınız varsa halledebilirsiniz. ama sağlam bir yapıştırıcı kullanmanız gerekiyor. ben o işi dişçilerin dolguda kullandığı bir malzeme kullanarak hallettim görüntü olarak gözü rahatsız edecek bir şey yok.
  • .
  • işsiz34 İ kullanıcısına yanıt
    selam arkadaşlar iyi formalar 2004 toyota corolla 1,6 automatic aracımahttps://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/harward-hr-624-double-din-62-cd-dvd-dvix-gps-usb-sd-bt-multime-P236934164 teyp aldım bunun direksiyon kumandasındaki kumandaları ile kullana bilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: işsiz34

selam arkadaşlar iyi formalar 2004 toyota corolla 1,6 automatic aracımahttps://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/harward-hr-624-double-din-62-cd-dvd-dvix-gps-usb-sd-bt-multime-P236934164 teyp aldım bunun direksiyon kumandasındaki kumandaları ile kullana bilirmiyim...
    İyi günlerde kullanın, Ben de almayı düşünüyorum. Cihazı bağlattığınızda fotoğrafını atabilir misiniz nasıl görünüyor, tam oturuyor mu oraya?

• Arkadaşlar bu parçanın adı nedir? Bütünüyle mi satılır? Vites kolu çok sallanıyor bundan sebep.

2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

• 2003 sol otomatik sedanım egzoz muayenesinden zar zor geçti. Hatta benzinde geçemedi, lpg de 2600 devirde bir süre çalıştırdıktan sonra ucu ucuna geçti.
    Belki bununla alakalıdır, araba ilk çalıştığinda da yoğun bir benzin kokusu alıyorum. Sizce sorun ne olabilir.

• kadirasila kullanıcısına yanıt
    bende de 2004 düz vitesi var. aracı 10 seneden fazla kullanıyorum. 2012'de böyle bir durum yaşadım. hatta yolda yaşadım. ibreyi görünce motoru yaktım dedim. kenarı çektim. bekledim, hiç değişmedi. kontağı kapattım tekrar açtım normal gösterdi. servise götürdüm, hiç bir soru yok dediler. 6- 7 sene oldu bir daha yapmadı. elektronik bir sorun sanırım.
  • yüksel varlı kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=r5LrK2Mpsf8 şu bağlantıya bakın.
  • işsiz34 İ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle direksiyon tuşlarını kullanamazsınız. Bende taktırdım ama uyumlu değil. Hayırlı olsun.

• Merhabalar. Ben 2007 sol otomatik aracıma ekran taktırdım. Fakat direksiyon tuşları çalışmıyor bilginize.

• Herkese merhaba Toyota Corolla 1.6 sedan 2006 düz vites modellerde yağ yakma sorunu varmıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selâm arkadaşlar. 2006 otomatik 1.6 sol sedan sizce karavan çeker mi? İlginç bir soru oldu tabi. Yaz gelince etrafta karavanlar görüyoruz. Haliyle bi delilik yapalım mı ki demeden edemiyoruz. Özellikle bu konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum. Arabamı değiştirmek istemiyorum. Kullanım kılavuzundaki bilgileri okudum genelde dikkatli olunması gerektiği yönünde bilgiler var. Azami ağırlık yönünde birçok bilgi var ama bendeki motor seçeneği hangisi bilemiyorum. Şimdiden teşekkürler
     2002 - 2007 Corolla kullanıcıları burada toplanalım

• 2006 Toyota Corolla D-4D

• alix1gs11 A kullanıcısına yanıt
    Sizdeki motor 2zz kodlu motor hocam.

• Herkese merhaba

2007 model eski kasa sedan corolla aracım var. Silecek değiştireceğim. Önereceğiniz marka var mı? Muz tipi düşünüyorum, Bosch marka iyi midir?
  • Şartlardan dolayı Japon araba araştırıyorum. Birkaç marka arasında kaldım ama ikinci el hızı, yedek parça, yakıt tüketimi gibi sebeplerle Corolla avantajlı gibi. En sorunsuz motor hangisidir? Yakıt tüketimi olarak hangisi daha iyidir? Biraz basit olursa bakımını bizzat yapabilirim.

• Ben Kemal Geliyorum kullanıcısına yanıt
    Hocam 1nd kodlu 1.4 d4d en iyi en rahat ve yakıt tüketimi en iyi olan motor bence. Ayriyetten motor bloğunun sağlamlığı da ayrı bir olay. Kendi kendinize evde garajda çok rahat bakım yapabilirsiniz. Bendeki 2006 corolla nın bakımını yıllardır kendim yaparım garajımda. Bakımı basit , gidişi güzel , yol tutuşu iyi ve basmadığınız zaman çok ekonomik bir araç. Bastığınız zaman dahi rakip markalara göre yine az yakar.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.