Şimdi Ara

20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
4
Favori
7.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 20 yaşındayım daha elime kız eli değmedi. Kiminize çok tuhaf gelecek sasıracak, benim durumumda olanlar belki normal karşılayacak ama bunun normal bir durum olduğunu düşünmüyorum. Cevremdeki insanlar her ay sadece iliskiye girdikleri farkli kizlar buluyorlar, daha benim elime kiz eli degmedi. Hadi dedik zamana birakalim bir olsun gercekten sevecegim bir kiz olsun. Yine yok yine yok. Baktim olacak gibi degil umudu kestim. Kendi kendime olmuyorsa olmuyor dedim ama boyle olmayacagini da farkettim.

Dusundum tasindim galiba ben kizlarla iletisim kurmayi bilmiyorum. Sadece kizlarla degil insanlarla iletisim kurmayi bilmiyorum. Canim sikildiginda kalkip disari cikabilecegim bir arkadasim bile yok. Genel kultur seviyem yasitlarimin cok ustunde bundan eminim. Insan arkadasi olmadigi zaman kendini internete ve kitaplara veriyor cunku. Bunu neden soyledin derseniz insanlarla konusacak bir suru seyim var ama oturdugum zaman konusacak tek kelime bulamiyorum. Ben insanlari sikici buluyorum onlar da beni. Her neyse konu cok dagildi.

Beyler bu kiz isleri nasil olacak bir yol yordam ogretin, buyuk sevap islersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Visam_Lord -- 11 Nisan 2015; 23:01:55 >

• 2 tane samimi arkadaşın olsun yeter

Kız konusuna gelince hep şunu diyorum

MINDAR OLMUŞ KIZ İSTEMİYORUM

Kızı beğensem bile arkasını araştırınca illa biriyle daha önce ilişki yaşamış oluyor..

Ben başkasının ellediği kızla ciddi ilişki düşünemem..Olmasın zaten umrumda değil..

Bir gün illa düzgün bir kız karşımıza çıkacak

Ortalamanın üstünde ki güzel kızların hepsi böyle malesef..
  • Hiçte tuhaf gelmedi
  • iyi düşün belki olur ama senin gibi olmaz
  • 2 tane samimi arkadaşın olsun yeter

Kızı beğensem bile arkasını araştırınca illa biriyle daha önce ilişki yaşamış oluyor..

Ben başkasının ellediği kızla ciddi ilişki düşünemem..Olmasın zaten umrumda değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: Yamtar1963

2 tane samimi arkadaşın olsun yeter

Daha once iliskiye girmesi falan onemli degil boyle seylere takilmiyorum.
    Edit: becerebilsem ben de yapardim cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Visam_Lord -- 11 Nisan 2015; 1:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam_Lord

quote:

Orijinalden alıntı: Yamtar1963

2 tane samimi arkadaşın olsun yeter

Daha once iliskiye girmesi falan onemli degil boyle seylere takilmiyorum.
    Edit: becerebilsem ben de yapardim cunku.

Alıntıları Göster
    Kardeşim bu konularda yüzsüz olucan eğer bir kızdan hoşlandıysan gidicen konuşucaksın sizden çok hoşlandım falan filan elbet bir tanesi kabul edicektir. Biraz tipin iyi ise bir de giyimine kuşamına dikkat ediyorsan hiç çekinme ne adamlar tanıyorum yaşı kaç neler götürüyor

• Visam_Lord kullanıcısına yanıt
    benimde 1 tane samaimi arkadaşım bi tanede sevgilim var,yalnız yaşıyorum,herkezin illa geniş çevresi olmak zorunda değil ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

Kardeşim bu konularda yüzsüz olucan eğer bir kızdan hoşlandıysan gidicen konuşucaksın sizden çok hoşlandım falan filan elbet bir tanesi kabul edicektir. Biraz tipin iyi ise bir de giyimine kuşamına dikkat ediyorsan hiç çekinme ne adamlar tanıyorum yaşı kaç neler götürüyor

Alıntıları Göster
    Konu dışı standartlarına göre + 25'den sonra konu açmalısın. +30'ları görüp sevgilisi olmayan abilerimiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinekbayıltan

Konu dışı standartlarına göre + 25'den sonra konu açmalısın. +30'ları görüp sevgilisi olmayan abilerimiz var

Alıntıları Göster
    2-3 ay falan önce aynı durumdaydım şimdi keşke o hale geri dönsem saçma sapan bir ilişki sinir stresten başka bir şey bulamadım. Saçma bir şekilde de bitti.
  • Tipik dh li bizde böyleyiz korkma
  • Yamtar1963 kullanıcısına yanıt
    Çok çok haklısınız
  • ya rahat olun cok fazla kasilmayin her size gulen kiza da asik olmayin ama sonra is platonik olur daha cok aci cekersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinekbayıltan

Alıntıları Göster
    Derdin, şu ana değin eline bir kadın eli değmemiş olması mı? henüz bir kadın ile cinsel ilişkide bulunmamış olman mı? yoksa şu yaşına dek kimseyi gönül bağı ile sevememiş, bağlanmamış olman, yada kimsenin seni aynı bağ ile sevip bağlanmamış olması mı?

Eğer cevabın ilki ise, çok iddialı olacaktır kabul ediyorum fakat bir o kadar da gerçektir; merak etme ''kadın ve erkek'' iki mıknatısın zıt kutupları gibidir ve elbet karşına iyi kötü biri çıkacaktır, çok secici değilsen, çere çöpe dikkat etmem, kör topal eli elime değsin yeter diyorsan muhtemelen karşına biri çıkacaktır ve eli eline değmiş olacaktır,

Cevabın ikincisi ise; emin ol cinsel ilişkiye bakir olmak; her ay yada daha gerçekçisi, her 6 ayda bir farklı kadınlar ile düzenli ilişki içerisinde bulunup, artık cinselliği bir ''ihtiyaç'' olarak görmekten çok daha iyidir. Yanlış anlama, cinsel tabulardan bahsetmiyorum, elbette iki bireyin, birbirlerinden o enerjiyi almaları koşulu ile birleşmeleri oldukça normal bir şeydir, fakat bunu her ay yada her 6 ayda bir ''farklı'' bir partner ile ''ihtiyaç'' adı altında gerçekleştirmek, bizi bu işi yalnızca üremek için yapan hayvanlara oldukça yakın tutmakta. Bu yüzden bunu da dert etme. Bir şeyden mahrum kaldığın yahut bir şeyi kaçırdığın yok. Karşı cinse dokunmak her ne kadar bu yaşlarda yalnızca tatmin amacı içerse de, belli bir raddeye ulaştıktan sonra artık duygusal boyutu daha ağır basmaya başlıyor. Aynı zamanda ihtiyaçların farklılaşıp bakış açın değişmeye başlıyor.

Fakat sorunun üçüncüsü ise, sana vereceğim cevabım biraz daha farklı olacaktır. Biz erkekler çok kolay aşık olabiliyoruz, bir kadını gördüğümüz anda ona bağlanabiliyoruz. Bu aslında ciddi bir sorun... Neden ciddi bir sorun? çünkü sevgi öyle anlık şeylerin patlaması ile oluşmaz, ve kaldı ki öyle anlık şeylerin boşalması ile de bitmez. Sevgi bir süreçtir, beklentisiz yapılan bir dizi eylemin sonucudur. Ve unutmamalısın sevgi karşılıklıdır. Tek taraflı sevgi yoktur, olsa olsa hoşlantı olur, takıntı olur, değersiz olur, ve zamanla geçip gider zaten. Başka bir hal alır çünkü. Zorla birinin seni sevmesini sağlayamayacağın gibi sen de birini zorla sevemezsin. Doğru zamanda doğru yerde ve doğru anda yaptığın bir takım eylemler seni sevmeye ve sevilmeye itecek olan eylemlerdir. Plansız ve aniden gelişirler. Ne zaman ve nerede olacağını bilemezsin. İyi insanlar bu yüzden sevilirler, çünkü iyilik yapmak adına bir ''ana'' yada ''zamana'' ihtiyaçları yoktur. Aslına bakarsan zamanın şeceresini tutmazlar ve her zaman için doğru olanı yaparlar ve o anın getirileri ile ödüllendirilirler. Bu mistik bir güç tarafından değil, bizzat eylemin muhattapları tarafından verilen bir ödüldür. ''Sevgi''... Demem o ki, iyi bir insan ol, iyi şeyler düşün, iyi şeyler eyle, sonra etrafına bir bak, senin kurduğun dünya nasıl da iyilikler üzerinden gidiyor. Sevmenin ve Sevilmenin tek kuralı ''iyi biri olmak''tan geçiyor.

Demem o ki, her ne kadar sokağa çıkıp:''biri de beni sevsin'' diye bağırmak geçse de içinden, korkma yada ümitsizliğe kapılma, bu her ne kadar işin gülünç tarafı da olsa hepimiz zaman zaman bu duyguyu tatmışızdır. Bu oldukça normal bir duygu. İyi şeyler yap ve hayatın sana getirilerine bizzat tanık ol. Umarım çok ütopik yada saçma bulmamışsındır. ---Diyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amashe -- 11 Nisan 2015; 2:25:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

İlk adım nasıl atılacak onu bilmiyorum işte. Açıkçası iddialı bir tipim de yok. Yaşıma göre çok küçük gösteriyorum. Ortalamanın biraz üstü bir kıza gösterseler bu ne ya deme ihtimali çok büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Visam_Lord -- 11 Nisan 2015; 22:47:12 >
  • 24 yaşındayım hiç olmadı
  • Biz insanlar sikici degiliz korkma bizden
  • Sorun yok gencler Turkiyenun yarisi boyle aslinda bazilari sadece ozguvenli cok sevgili degisiyorlar :)
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam_Lord

Up
    Daha önce hiç sevgilin olmasıysa ilk ilişkinden fazla bir şey bekleme. Yazacak bir sürü şey var ama şu an hepsini kısa kesmek zorundayım, işin en özünü söylemeye çalışacağım

Öncelikle kızları kafanda çok büyütme. Şöyle düşün; gördüğün o çoğu güzel kızların yanında hödük tipli biri oluyor genelde. Bunun altında yatan en önemli şeylerden birisi de o hödüklerin kaybedecek bir şeyleri olmadığından dolayı doğan cesaret ve özgüvenleri.

Hoşlandığın bir kız için "Bu bana bakmaz" dersen zaten çabalamana gerek yok bundan sonra. Ne olursa olsun kızları en fazla kendine eşit gör, senden üstün görme. Sen onlara acı, sana acımasınlar. Kız ne kadar bilgili ya da kültürlü olursa olsun, onun bilmediği konularda kendini öne çıkarıp ondan üstün olduğunu hissettir.

Zincirlerini kırıp kantinde ya da otobüste gördüğün bir kızla tanışmaya çalış. Başlarda zor geliyorsa sadece ufaktan iletişim kur. Yol tarifi sor, sonrasında 2-3 cümle muhabbet edip ayrıl yanından. Böyle böyle geliştir kendini.

Bir ilişkiye başladığında ipler kızda değil, senin elinde olsun. Eğer cinsellik işin içine girerse de başlarda kendini değil, partnerini düşün. İlk cinsel ilişkinde tabii ki çok fazla bir şey bekleme. Mümkünse bir kızla düzenli cinsel hayatın olsun. Bu seni diğer kızlar için hazırlayacak.

Bugün sevgilimi aldattım, kafam çok bulanık. Daha yazamayacağım maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

24 yaşındayım hiç olmadı

Gel yamacima, ayni durum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.