Şimdi Ara

20 koca yıl..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bugün bu foruma üye olalı 20 yıl olmuş.

20 yıl önce ne yapıyordum.. bir internet kafe de tarihi eser bilgisayarları formatlarken birinin bir sürücüsünü kuramamıştım.. google ararken bu site karşıma çıktı ve üye oldum, @acharad nickli dostum bana yardımcı olmuştu, kendisine ist. dönünce yemek sözü vermiştim, dönünce buluşup yemek yemiş tanışmıştık.. bu forumda ne günler geçti ne zamanlar ne bilgiler...

• Vay be üstad ,üyelik aldığımız zamanlarda doğanlar forumda çoğunlukta şuan. Zaman çabuk geçiyormuş meğer ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam nasıl-ne zaman ve neden üye olduğunuzu nasıl hatırlayabiliyonuz yav.

Ben mesela bu foruma neyi araştırıp geldigimi bilmiyorm.

• 20 yıl önce nasıl biriydin, şu an nasıl birisin hocam? Hayatında neler değişti örneğin?

• Yaş kaç oldu hocam

• Neduun N kullanıcısına yanıt

benim yaşıma gelince sen de hatırlayacaksın bazı anları zamanları.. bu arada ilk açtığın konuları mesjlarını vs bulabiliyorsun.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

20 yıl önce askere henüz gitmemiştim, açık öğretimde okuyordum, İstanbul da ses teknisyeni tonmaisterlik yapıyordum, konserler studyolar koşturuyordum, bazen de bunalıp Bilecik de okuyan (şimdiki eşim) sevgilimin yanına kaçıyordum, Bilecik de bir internet kafe kurma işi almıştım o zamana denk geliyor işte o yıl, tabi insan yaşlandıkça gençlik halini hep ne kadar cahilmişim, ne hatalar yapmışım olarak hatırlıyor maalesef, eminim bill gates bile olsa pişmanlıkların ve hatalarım varmış diyordur. tabi her şeyi ile güzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 19 Mart 2024; 21:27:12 >
  • Kassady kullanıcısına yanıt

Haziran da 44 oluyor reis..

• 20 sene once Motorola MPX 200 telefonlarda ciddi indirim haberi uzerine nedir ne degildir diye arastirirken burasi karsima cikmisti diye hatirliyorum, hatta Karasinek nikli biri bu telefon konusunda uzman miydi neydi

• focusrite kullanıcısına yanıt

Maşallah hocam, çocuklarınız var mı?

• mchief M kullanıcısına yanıt

Eyvallah.. ben de o dönem askerden döndüm, yine @acharad nicli dostum mpx200 kullandığını çok iyi olduğunu anlatınca asker dönüşü mpx220 almıştım.. ne telefonlardı bee.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, 1 kızım var. 9 yaşında.

• focusrite kullanıcısına yanıt

Maşallah hocam, inşallah hayırlı bir evlat olur.

• Yaklaşık 18 yıl önce, bir cep telefonu alma arefesinde iken, Nokia N73ü beğenmiş, almadan önce kullanıcı yorumu aramıştım. O zaman buldum DH'i. @ Reis-i Eagles'ın açtığı "Resimli detaylı N73 incelemesi" başlığını görüp, yorumları okuyup N73 almıştım. Heey gidi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mpx200 sahaneydi ama normal kullanimda bile pil deli gibi tukenirdi, yarim gunu falan anca cikarirdi.

• muRTah kullanıcısına yanıt

eyvallah 20 koca yıl.. 

şimdi ben başkalarının incelemesini okuyup alıyorum. 20 koca yıl.. 

• benim de 20+ yıl dolmuş... hatta üzerinden zaman bile geçmiş... dile kolay o zamanlar 20'li yaşlarımdaydım, şimdi ise 40'ların ortasındayım :) 25 yıl kadar önce isa slotlu apache marka 33.600 modemlerin com port ayarlarını modem arkasındaki switchlerden yaptığımı hatırlıyorum... şimdi 1000mbps gigafiber internet kullanıyorum :)

20 koca yıl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyarr -- 27 Mart 2024; 21:34:28 >
  • mchief M kullanıcısına yanıt

19 yıl da benim olmuş ve forumu bulma sebebim de sizinki ile aynı MPX 220 vardı bende de :) Ne günlerdi ya,

• Bende diyorum millet yaşlanmış filan bizim de 14 yıl olmuş aslında, hey gidi :)

• Üstad merhaba, benimde 15 yılı geçmiş vay be... Forum o zamanlar ne kadar güzeldi. Şimdi hiç birşeyin tadı yok öyle mi ? :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.