Şimdi Ara

20''(51 ekran) LCD TV almak istiyorum, hangi markay? tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkada?lar merhaba ben 20'' bir lcd tv almak istiyorum hangisi markay? tercih etmeliyim acaba lütfen bana bu konuda yard?mc? olur musunuz? hangi markay? nereden alabilirim? asl?nda haziran ay?na kadar vaktim var dü?ünüm o tarihlerde, yoksa biraz daha beklemelimiyim çünkü fiyatlar gittikçe dü?üyor ama ben dövizler bu kadar dü?ük konumda iken lcd tv olay?n? aradan ç?karay?m diye dü?ünmekteyim. sizce nas?l yapmal?y?m ne marka tercih etmeliyim? zaten büyük boyut için yeni bir tv almak istemiyorum ?u anda elimizde neredeyse 0 gibi olan bir sony trinitron 82 ekran crt flat tv var, büyük televizyon olarak onu kullanaca??m ne de olsa teknoloji o kadar çabuk de?i?iyor ki bir süre daha izlemek istiyorum geli?meleri ne de olsa plazma m? lcd mi yok 3lcd ve ya sed mi tart??malar? daha çok ya?anacak. ?imdiden te?ekkürler...

• lg 20lc1r .........949 ytl vadeli.. ama pc girişi yok.

samsung yeni
    23r32b (58 cm) 1400 ytl vadeli ...

phılıps 20pf1000 940 ytl vadeli fiyatlar var...

ayrıca sony 20s2020 modeli 1500 ytl fiyatlar var..
  • cevabiniz icin tesekkurler, en iyileri bunlar midir yani? ornegin vestel'in ve ya beko'nun 750 ytl civarinda urunleri mevcut kucuk boyutlu oldugu icin bu markalar da tercih edilebilir mi sizce? buyuk boyutta olsa asla tercih etmem tabi ki !!
  • LG 23LC1R 23'' LCD TELEV?ZYON
    LAVA CAMELION LV-19LLF 19'' LCD TELEV?ZYON
    LAVA LA-17DVD 17'' LCD TELEV?ZYON
    SIEMENS FL220V7 20'' LCD TELEV?ZYON
    TELEFUNKEN TFLCDTV220 20'' LCD TELEV?ZYON
    AIDATA LC20A 20'' LCD TELEV?ZYON
    HISENSE 2003 20'' LCD TELEV?ZYON

bir de boyle birkac urun var acaba al?nabilirler mi? yani fiyat performans ozelliklerini goze alirsak hangisini almak en karli, yoksa bir sure daha beklenebilir mi ne dersiniz? lg'nin fiyati 1300 ytl civarinda ozelliklerine bakinca san?r?m fiyat? cok cok iyi. bir de bu lava,hisense,aidata markalari acaba noname urunler mi, aidata'nin oyle olduguna eminim gerci de! bu markalarin servis durumlar? ne duzeyde acaba bilen arkadaslar var mi? tesekkurler
  • ARKADAS HEPSİBURADA .COM DA DİBOSS 20 " LCD VAR GAYET KALITELI ISTERSEN BIR BAK...

http://www.hepsiburada.com//productDetails.aspx?CategoryId=153517&productId=evdibosslt20q5lf
  • cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. hala ne almalıyım karar veremedim ancak, sanırım biraz daha beklicem.
  • msaylan bende senin gibi kararsız kaldım epey bi aradım 1 ay kadar fln her mağazayı dolaştım.Sonunda seçenekleri 2 ye indirdim biri samsung 23r32b diğeri sony 20s2020 iy di.1 hafta boyunca 2 sini düşündüm taşındım,sonunda sony 20s2020 aldım ve aldığım için gerçekten memnunum aklım samsungda kalmadı görüntüsü gerçekten çok iyi 100 ytl fazla verdim en iyisini aldığımı düşünüyorum.Eğer fiyat konusunda niye 26 nın fiyatıyla 20 alıyim diye düşünme çünkü onların görüntüsü gerçekten kötü tercihini 2 markadan yana kullan 1)sony 2)samsung
  • urban te?ekkür ederim verdi?in bilgi için. san?r?m bende biraz daha bekleyip samsung alaca??m belki fiyat? yine dü?er çünkü sony kesinlikle lcd teknolojisinde en iyi marka ancak fiyat? gerçekten çok pahal? o paraya nerdeyse 82 lcd var ba?ka markalarda(tabi kalitesi yan?ndan geçemez ama..) samsung da i?imi görür diye dü?ünüyorum. bir de ben trabzon'da oturuyorum san?r?m bunu buralardan alabilece?im bir yer yok sence internetten alabilir miyim. en sorunsuz al??veri?i nerden yapar?m acaba? ?imdiden te?ekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.