Şimdi Ara

2 tb hard disk tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yıllardır kullandığım 1 tb hard diskim artık yetmemeye başladı ve yeni bir hard disk alma arayışına girdim.
    2 tb 7200 rpm bir hard disk almak istiyorum ancak piyasayı araştırdığımda ne alacağım karar veremedim.
    Karşıma en çok çıkan model Seagate Barracuda 2TB ST2000DM001 modeli. Ancak bunlarla ilgili internette kötü yorumlar mevcut.
    Kafalarında sorun çıkıyormuş.
    En sağlam model wd black serisi deniyor, ancak onunda fiyatı malum.
    Diğer 2 tb WD serilere bakınca (purple, red ve green) bunların intellipower olduğunu gördüm. Bildiğim kadarıyla 7200 rpm performansına yetişemiyorlar bunlar.
    Son olarak Seagate 2TB SSHD ST2000DX001 modeli. Bunda kafa problemi var mı yok mu bilmiyorum. Bilgisayarımda ssd var zaten, ama hard diskteki dosyaların ve oyunların yükleme hızına etki ederse olabilir diye düşünmüştüm.
    Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar?
    Hangi modeli terci etmeli?

• Up
  • Alabiliyorsan 2TB WD Black al kesinlikle ama bendede Segate 2TB var tam modelini hatırlamıyorum ama kafa sorunu yok
  • valla ne alırsan al da seagate alma normal hdd bozulsa bile bilgisayarın çalışmasına engel olmaz bu pcnin çalışmasını da engelliyor. sakın alma
  • Hepsiburadaki %10 indirimle wd black aldım, düşündüğümden biraz daha pahalı oldu ama uzun ömürlü olur inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.