Şimdi Ara

2 tane sapphire vapor tri-x oc versiyon mu (11221-12-40g) yoksa 1 tane gtx 780 ti ghz mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     2 tane sapphire vapor tri-x oc versiyon mu (11221-12-40g) yoksa 1 tane gtx 780 ti ghz mi?

• Concerve kullanıcısına yanıt
    aynen r290x dediniz die powercolor r290x pcs+ gözdiktim şimdide 2 tane al dio şeytan bu seferde 1000w power lazım olacak off bıktım bu teknolojiden arkadaş onu mu alsam bunu mu alsam diye karar verene kadar yenisi çıkıyo zaten iyice mal ediyo
  • 7970u niye satıyon neyine yetmiyor 280x biosu çak bi tane 280x al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgunver kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışında yaşıomussun hd7970 cf de yeter diosun madem orda 400 dolara hd7990 lar var al bi tane tak elindekinide sat kafan rahat olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model belirtseniz daha iyi olurdu.

2 tane 290 veya 2 tane 290x olsa kesinlikle bu 2liyi tercih edin derdim.Sonra baktım koduna 7970 veya 280x çıktı haliyle 2 tane 280x i 780 ti a ya önermem 780 ti alın derim.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    para battı
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    ya parça değişmişken tam olsun istiyorum su anda r9 290x pcs+ almaya karar verdim bilmiyorum 280x mi alsam 290x mi alsam bit ve gpu farkı var arada ama sağlam kart 290xler 2 tane çakıyım diyorum krediyle 7970 eski gpu ben bide cok bluray film izliyorum netten indirip 3d falan kalitede doruk noktası arıyorum açıkçası
  • madem harcıyorum dedim biraz daha koyarım kredi çekip 2 tane powercolor r9 290x pcs+ alayım bide 1000w xsilence alacaz artık mecbur ama rusyada bulurmuyuz onu bilmiorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgunver

para battı

Yahu yapma etme 7970a 280x biosu at 280x al kalanla ssd raid yaparsın ram alırsın ne bileyim bir şeyler yaparsın işte

• tgunver kullanıcısına yanıt
    Rusya bu aralar amerikan gpu cpu üreticilerinede taktı :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    7970in gpu thaiti xl kasımdan sonra çıkan 280xler thaiti xtl arada çok fark var
  • quote:

7970in gpu thaiti xl kasımdan sonra çıkan 280xler thaiti xtl arada çok fark var

Vallahi sen bilirsin, yeni ekran kartlarına max. 3 ay var

• asus gtx780 yada r9 290 toxic al, fazlasına gerek yok
  • 2 tane powercolor pcs+ r 9 290x siparişi veriyiorum tanesi 1114 liraya geliyo türk lirası ile msi lightning modeliyle kafa kafaya yani bazı özellkileri daha iyi bazı özellikleri düşük ama ikisininde birbirinden üstünlüğü yok. artık xsilence 750w 80 bronze yeter mi yetmez mi bilemicem ama imzada göründüğü üzere ramlerde kıytırık benim onlarıda 4x4g hyperx 1600mhz ile değiştiriyorum ve birde asus 2k 144mhz monitor cakacam lg monıtoru ve 7970 ekran kartımıda satarım dahada 4 5 sene pcye ellemem
  • R9 290X CF için 750 W riskli bir değer, PSU'nun değişmesi şart.
  • evet 1000w yapıcam o sıkıntı değıl zaten 3 kuruş. ama nette bulamadım crossfire yapılmışını kartın ne video ne bişey var mı biyerlerde bildiğiniz crossfire yapılmışı
  • kredi experti bugün çalışmıyomuş pazartesi 10da gelecekmiş tatile çıkıyorum pazartesi alamadım kartları :D bu arada içimede kurt düştü bu mu daha iyi yoksa msi lightning modeli mi diye bi karar verene kadar 800 tane kart değiştirdim arkadaş
  • quote:

2 tane powercolor pcs+ r 9 290x siparişi veriyiorum tanesi 1114 liraya geliyo türk lirası ile msi lightning modeliyle kafa kafaya yani bazı özellkileri daha iyi bazı özellikleri düşük ama ikisininde birbirinden üstünlüğü yok. artık xsilence 750w 80 bronze yeter mi yetmez mi bilemicem ama imzada göründüğü üzere ramlerde kıytırık benim onlarıda 4x4g hyperx 1600mhz ile değiştiriyorum ve birde asus 2k 144mhz monitor cakacam lg monıtoru ve 7970 ekran kartımıda satarım dahada 4 5 sene pcye ellemem

290x alacaksan Lightning alacaksın , Powercolor 290x +pcs vs bunlar referans tasarım kartlar , Lightning bunlar ile kıyas edilemez fiyatlarıda aynıya geliyorsa tabiki Lightning , hem pcb , overclock yeteneği , soğutması muazzam bir kart
    yanlız crossfire işine takıldım nette bulamadım nasıl crossfire yapacaz bunları 3 slot yer kaplıyo birni 1nci slota öbürünü sonuncu slota mı takacaz neyle crossfire yapacaz bulamadım. cıldırcam nası olmaz crossfire videoları
    birde lightning modeli max 2k destekli powercolor 4k neden aynı kartta boyle bir fark olmuş acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.