Şimdi Ara

2 MART 2009 tarihi ile yeni ADSL Tarifeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce bahsedilen ötv indirimleri gerçeklemiş yeni fiat tablosu aşağıdaki gibidir

1 Mbps 4(GB) 26,81 TL

1 Mbps 6(GB) 36,07 TL

2 Mbps 6(GB) 45,31 TL (Yeni Abone alımı yok eski aboneler için geçerli fiat)

1 Mbps LİMİTSİZ 45,31 TL

2 Mbps LİMİTSİZ 63,81 TL

4 Mbps LİMİTSİZ 82,32 TL

Bağlantı ücreti 26,81 TL 1 defaya mahsus olarak alınır. Dilerseniz ayda 2,78 TL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

VDSL

16 Mbps 110.04 TL.

32 Mbps 137,80 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 2 Mart 2009; 16:12:31 >

• Dilenciye sadaka versem daha çok verirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwyne

Dilenciye sadaka versem daha çok verirdim.
    ben 5 tl daha veririm yeterki adam gibi hizmet sunsunlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: watcherb

ben 5 tl daha veririm yeterki adam gibi hizmet sunsunlar :D

Alıntıları Göster
    HAYIRLI OLSUN 4 TL Mİ indirmişler... yuh yanlız o 31 kuruş ne demek insanla dalga geçer gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör pato

HAYIRLI OLSUN 4 TL Mİ indirmişler... yuh yanlız o 31 kuruş ne demek insanla dalga geçer gibi

Alıntıları Göster
    bu ne be
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

bu ne be

Alıntıları Göster
    Çok indirmişler, internet masrafından kurtulduk.

Oh be!
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Çok indirmişler, internet masrafından kurtulduk.

Oh be!

Alıntıları Göster
    Bir laf ederdim de şimdi... Neyse... Yazmama gerek yok, anlıyorsunuz zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Alıntıları Göster
    ttnet hayallerimi yıkdın devam 1 mb kullanmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehrareth -- 2 Mart 2009; 12:47:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Alıntıları Göster
    Bizim millet Cahilce uyumaya devam ettikçe bu sadaka indirimleri devam eder..........
    biz millet olarak ayaklanmadıkça gerçekleri görmedikçe isyan etmedikçe bu böyle devam eder.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

Bizim millet Cahilce uyumaya devam ettikçe bu sadaka indirimleri devam eder..........
    biz millet olarak ayaklanmadıkça gerçekleri görmedikçe isyan etmedikçe bu böyle devam eder.....

Alıntıları Göster
    Kalite de düşük hız da, yüksek olan tek şey var oda fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Alıntıları Göster
    aha şimdi 3-5 kuruş indirim yaptılar ya 2 yıl daha hızları filan artırmazlar... tam çakal bunlar ya bu kadar olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Alıntıları Göster
    arkadaşlar biz kotayı ne kadar geçersek geçelim 61,25 tl ödüyodukya şimdi 56,64 mi ödeyeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad57 -- 2 Mart 2009; 13:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihad57

arkadaşlar biz kotayı ne kadar geçersek geçelim 61,25 tl ödüyodukya şimdi 56,64 mi ödeyeceğiz?

Alıntıları Göster
    1 Mbps LİMİTSİZ 45,31 TL rezillik ya 49 tl ödüyorduk indirime bak 3,69 tl ben onlara vereyımde harclık yapsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-93911FC7B

1 Mbps LİMİTSİZ 45,31 TL rezillik ya 49 tl ödüyorduk indirime bak 3,69 tl ben onlara vereyımde harclık yapsınlar

Alıntıları Göster
    Helal olsun ttnet Yeni büyük indirimlerini bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: trbugrapc

Alıntıları Göster
    geçen gün ögrendim bulgaristanda 12 mbit Limitsiz 27,5 TL imiş + ordada tek bir firma varmış.
    TT Net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caution -- 2 Mart 2009; 13:48:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caution

geçen gün ögrendim bulgaristanda 12 mbit Limitsiz 27,5 TL imiş + ordada tek bir firma varmış.
    TT Net

Alıntıları Göster
    çocuklarımız güzel günler görecek inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: trbugrapc

Alıntıları Göster
    Bu indirimi bahane ederek uzun süre bir şey beklemeyin artık. Umarım ben yanılırım. Yetersiz hizmet alıyoruz ama Telekom dandik ve pahalı hizmetiyle ne kadar kazanıyor, görün.

Türk Telekom'dan 2,7 milyar net kar.
    http://www.stargundem.com/ekonomi_haberleri/39796-Turk-Telekomdan-27-milyar-net-kar-haberi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

Bu indirimi bahane ederek uzun süre bir şey beklemeyin artık. Umarım ben yanılırım. Yetersiz hizmet alıyoruz ama Telekom dandik ve pahalı hizmetiyle ne kadar kazanıyor, görün.

http://www.stargundem.com/ekonomi_haberleri/39796-Turk-Telekomdan-27-milyar-net-kar-haberi.html

Alıntıları Göster
    yorumlara bakınca ttnet in az indirim yaptığını söyleyenler olmuş.

bu indirimi ttnet yapmadı devlet vergi indirimi yaptı.Anlayacağınız ttnetten birşey beklemeyin onların keyfi yerinde 29 tl milleti bağladılar uyduruk bir modemle burunlarından getiriyorlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

2 Mbps* 6(GB) 45,31 TL (Yeni Abone alımı yok eski aboneler için geçerli fiat)

bunu kullananlara bişey derdim de ceza almak istemiyorum

bu arada telekom indirimi yapmadi ki sanki fiyatlari indirdi ucuzlatti telekom, böyle birsey yok. indirimv vergi indirimi telekomla alakasi yok.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bu da birşey... hiç yoktan iyidir...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.