Şimdi Ara

2. MALEZYA GP - 05.04.2009 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
6.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

2. MALEZYA GP - 05.04.2009

(En Son Oy Tarihi: 1.11.2023)
Giriş
  • Akıl alır gibi değil! Adam iyiki kendisine verilen aracı sıfır hata ile kullanıyor. Ne beceriksizliği kaldı, ne yeteneksizliği ne de en sonunda "mal" lığı. Bu mu F1 kitlesi. Ben sadece bi avuç hazım problemli hasta görüyorum. Herkes temyiz mahkemesinden emekli 10 kez dünya şampiyonu olmuş. Hayat çok denyosun olm! Oysa ne güzel her yarışı bi ferrari ya da mclaren kazanınca acayip zevkli oluyor manaski...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smokin That Weed

aaa hep böyle olacaksa ben artık izlemem f1 i...iki haftadır mallar almış götürüyor...neymiş pilotun kabiliyetinden çok arabanın kabiliyeti yarış kazandırıyormuş...böyle olursa çekişme olmaz brawn alır götürür...sıkıcı olur...

Sanki geçen seneler farklıydı ,sevdiğimiz takım veya sürücü kazanamayınca izlemeyecekmiyiz yani.2004 te şumi 30 sn farkı koyarken her yarış ,çok mu zevkliydi veya ondan sonraki senelerde kaç geçiş gördük koca sene boyunca,polu alan yarışı kazandı.Daha sezonun başındayız Avrupaya gelince yarışlar ferrari ve mclaren arayı biraz kapatacaktır daha zevkli yarışlar izleyebiliriz veya ilk üç yarış difüzerci takımlara avans verilip difüzer tasarımları kural ihlali bulunabilir belli olmaz F1 bu ,bu sene yine de önceki senelere daha zevkli bana kalırsa.

Ferrari fanı olmama rağmen ruhsuz kimiyi araç sayesinde ön sırada görmektense;Vettel ,Rosberg,Trulli,Button'u ön sıralarda görmeyi tercih ederim.Button bu günler için 10 sene bekledi,rosberg en şansız pilotlarından biridir gridin bana göre.Bir Barrichello sırıtıyor orada emekliliği çoktan geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 4 Nisan 2009; 16:39:44 >

• Brawn gp nin hızını sadece difüzöre bağlamak çok yanlış. Honda geçen seneden beri o araca yoğunlaşmıştı.
  •  2. MALEZYA GP - 05.04.2009

yine izleyememiştim.torrent sitelerine hemen baktım yine sunum yapılmış

• Mclaren ve Ferrari ye yazıklar olsun.
  • Bu adamlar ne yapıyorlar yaw! Akıllarını mı yemişler bunlar? Nasıl göz göre göre pilotlarının ilk seansta elenmesini tepkisiz izleyebilirler? Domenicali uyuyormusun? 2 senedir bu takımda yapılan salak saçma hatalardan bıktık bezdik artık...Montezemolo nasıl katlanıyorsun bu adamlara? Schumacher i şu takımın başına getir artık...Yerim danışmanlığını...Kaç para ise verin kardeşim bu Domenicali den takım menejeri olmaz yawww...Bu yılda şampiyonluk 1 puan la giderse tef çalar oynarsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Akıl alır gibi değil! Adam iyiki kendisine verilen aracı sıfır hata ile kullanıyor. Ne beceriksizliği kaldı, ne yeteneksizliği ne de en sonunda "mal" lığı. Bu mu F1 kitlesi. Ben sadece bi avuç hazım problemli hasta görüyorum. Herkes temyiz mahkemesinden emekli 10 kez dünya şampiyonu olmuş. Hayat çok denyosun olm! Oysa ne güzel her yarışı bi ferrari ya da mclaren kazanınca acayip zevkli oluyor manaski...

bu kadar güzel anlatılır,kelimesi kelimesine katılıyorum
  • 1.Button
    2.Trulli
    3.Barrichello
    4.Kubica
    5.Raikkonen
    6.Glock
    7.Rosberg
    8.Alonso

EHT:Button
    İYD:Buemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

Mclaren ve Ferrari ye yazıklar olsun.

Haksızlık ediyorsun.Bir yanda 2 yıldır bir çalışmanın karşılığı var(Brawn ve diğerleri) diğer yanda 5-6 aylık bir çalışma.(Ferrari-Mclaren)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

Mclaren ve Ferrari ye yazıklar olsun.

Haksızlık ediyorsun.Bir yanda 2 yıldır bir çalışmanın karşılığı var(Brawn ve diğerleri) diğer yanda 5-6 aylık bir çalışma.(Ferrari-Mclaren)

Tamam belki abartıyorum, ama biri 13-14 diğer 9-16 mı ne bu nasıl bir iştir hiç mi geliştiremediler arabayı ?

Ayrıca izlemedim ama Button laf atmak anlamsız bence gayet soğukkanlı ve kusursuz sürüşler yapıyor ona bakarsanız Vettel ve Trulli de bomba gibi bu sene.
  • BGP'nin hızını sadece difüzör'e bağlamak doğru değil diyen arkadaşlar sanırım BGP'nin hızının geldiği diğer ekipmanlar konusunda da ekstra bilgilere sahip.
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

yine izleyememiştim.torrent sitelerine hemen baktım yine sunum yapılmış

Arkadaşım hangi torent sitesinde var bu özellikle trt yayını?

• TRT birazda Görüntüyü düzeltse bu sene yarışlar çok zevkli geçeceğe benziyor.

TRT sanki başka TV den kaydedip veriyor gibi:(
  • 1.Button
    2.Trulli
    3.Barichello
    4.Kubica
    5.Raikkonen
    6.Hamilton
    7.Vettel
    8.Glock

EHT: Button
    IYD: Kovalainen
  • difüzorü bu şekilde kullanan 3 takımda çok hızlı dikkat edin.sadece GP ler değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 5 Nisan 2009; 6:55:24 >
  • haklısınız şasi gerçekten önemli ayrıca motor ve lastik uyumu ile tecrübe de birleşmiş oldu sonuçta
    pilotlar boş değil button ve barichello bir çok pilottan tecrübeli ve soğukkanlı
    ros brawn da süper bir beyin bu adamı ferrari neden bırakmış anlamadım (emekli mi olmuştu)
    quote:

Orjinalden alıntı: fasilgibi

Brawn gp nin hızını sadece difüzöre bağlamak çok yanlış. Honda geçen seneden beri o araca yoğunlaşmıştı.
  • 1- Button
    2- Barrichello
    3- Vettel
    4- Kubica
    5- Alonso
    6- Räikkönen
    7- Rosberg
    8- Trulli

EHT: Barrichello
    İYD: Sutil
  • 1.Button
    2.Trulli
    3.Barichello
    4.Vettel
    5.Kubica
    6.Raikkonen
    7.Rosberg
    8.Glock

EHT: Button
    IYD: Bourdais
  •  2. MALEZYA GP - 05.04.2009

• 1-Button# 2-Trulli# 3-Barrichello# 4-Raikkonen# 5-Kubica# 6-Vettel# 7-Alonso# 8-Hamilton# EHT:J.Button# İYD:Bourdais#
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.