Şimdi Ara

2. MALEZYA GP - 05.04.2009 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
6.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

2. MALEZYA GP - 05.04.2009

(En Son Oy Tarihi: 1.11.2023)
Giriş
  • bu arada trt yayının uydudan verilmeyeceğini söyledi
    karasal dsmart kablo digitürkten verilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 4 Nisan 2009; 11:37:19 >
  • dominicali'yi ben olsam görevden kovarım
    Massayı piste yollamadılar,ve elendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 4 Nisan 2009; 12:25:06 >
  • Ferrari yaktı massa'yi. Şimdi massa düşmanlarına gün doğdu...
  • Ferrari padok ekibine koca bir ban buradan,massayı göz göre göre dışarıda bıraktırdılar
  • Ferrrari yine yaptı yapacağına

Massa'yı acıların pilotu yaptınız
  • Bu kadar kazmalık olur ya...Neyden kısıyorsunuz anlamadımki...Çıkarın piste neyiniz eksilecek...
  • bu arada , kim 10 sıra geriden başlayacak
  • Ben sıradan bir izleyici olarak Massanın bu derecesiyle elenebileceğini düşündüm,Ferrari nasıl düşünemiyor yada bu kadar rahat olabiliyor,anlamıyorum.
    Raikkonen de ucuz atlattı.
  • ferrari nasıl yaptı bunu
  • dominicali denen adam yüzünden daha çok ,ferrari bu hataları yapar
  • bu arada geçen yıl polü massa 1:35:748
    ile almış
  • bu gp ler çok açık belli,hileli araç oldukları
  • Vettel 10, Barichello 5 sıra geriden başlayacaklar...
  • bu brawn mercedes'in diffüzor olayını
    olimpiyat yüzme yarışlarındaki mayo meselesine benzetiyorum mayolar değişince yeni rekorlar geldi
    diffüzör değişti sürpriz takım götürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 4 Nisan 2009; 13:11:04 >
  • aaa hep böyle olacaksa ben artık izlemem f1 i...iki haftadır mallar almış götürüyor...neymiş pilotun kabiliyetinden çok arabanın kabiliyeti yarış kazandırıyormuş...böyle olursa çekişme olmaz brawn alır götürür...sıkıcı olur...
  • Avrupaya kadar böyle gider aynı senaryo, avrupada farklı olacağına inanıyorum.
  • Yarın ki yarış süper olacak.Vettel 13,Massa 16,Hamilton 12 den başlayacak..Massa ve Vettel in puan alacağını düşünüyorum.İlk üçte Button,Trulli,Glock var.Eğer startta Button ı ikisinden biri geçerse o yarışı kazanabilir..Başka ceza gelmezse tahminim şöyle.Tabi benzin yüklerine göre yenileyebilirim.

1.Button
    2.Glock
    3.Trulli
    4.Raikkonen
    5.Vettel
    6.Rosberg
    7.Massa
    8.Barrichello

EHT:Barrichello
    İYD:Nakajima
  • 1 button
    2 rosberg
    3 glock
    4 barichello
    5 raikkonen
    6 kubica
    7 vettel
    8 Alonso

iyd:hamilton
    Eht: Vettel
  • 1.Jenson Button
    2.Jarno Trulli
    3.Kimi Raikkonen
    4.Nico Rosberg
    5.Mark Webber
    6.Lewis Hamilton
    7.Robert Kubica
    8.Fernando Alonso

EHT:s vettel
    İYD:k nakajima
  • B.gp'nin hızını sadece diffüzere bağlamak hata olur, avustralyadaki yarışta Bricellonun diffüzeri büyük hasar görmüştü ama yinede araç süper gidiyordu, adamlar 2008 sezonunu 2009'a hazırlık yaparak geçirmişler,
    McLaren ve Ferrari ise son yarışa kadar şampiyonluğu kovalamak zorunda kalınca 2009 için hiç hazırlık yapamadılar
    Massayı sevmem ama başına gelene harbiden üzüldüm, son iki sezondur şampiyon ile 2. arasında sadece 1 puan olduğunu düşünürsek
    muhtemel 4-5 puandan ettiler adamı. Ben bu yarışta Massanın puan alabileceğini sanmıyorum, çünkü geçişleri çok zayıf,
    zaten altındaki araçla B.gp - RedBull - Toyota gibi araçlarıda sollaması hayal olur
    quote:

Orjinalden alıntı: meta80
    bu brawn mercedes'in diffüzor olayını
    olimpiyat yüzme yarışlarındaki mayo meselesine benzetiyorum mayolar değişince yeni rekorlar geldi
    diffüzör değişti sürpriz takım götürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aakaraali -- 4 Nisan 2009; 15:58:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.