Şimdi Ara

2. Kalite Buzdolapları hakkında (altus,regal vs.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
17.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her büyük markanın altında daha uygun fiyatlı üretim yapan ikinci bir markaları var altu regal gibi . Peki bu markaların gerçek markalardan yani 1 . marka üründen farkları nelerdir. aynı fabrikanın malı olmasına rağmen neden daha ucuzdur ?

• doalp bilmem ama 2. kalite raflı derin dondurucu aldım alaska marka

vestel ile arasındaki tek fark içindekiş teller vestelde plastik kaplı alaskada galvaniz kaplı idi

başka nokta fark yok

bulaşık mak vsdede aynı altus arçelik vs

realde yanyana bakıp bi fark görememiştim
  • yedi senedir altus camasir makinasi regal buzdolabi kullaniyorum. memnunum. isimi gorsun diyenler icin cok ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

yedi senedir altus camasir makinasi regal buzdolabi kullaniyorum. memnunum. isimi gorsun diyenler icin cok ideal.

merhabalar. acaba 7 senedir çamaşır makinesi ve buzdolabında herhangi bir arıza oldu mu ?
  • Hiç dikkatinizi çekmemeiş...Enerji verimlilik sınıfları farklı...Hiç biri A veya A + değil.....B - C - D gibi.....Satılıyor....Büyük marketlerde gidip bakınız...Ben hep dikkat ediyorum....Tam 3 ay önce METRO da derin dondurucu gördüm....Çok özel fiyattan satılıyordu....Gidip baktım dehşete düştüm...E sınıfı.....Avrupada asla satamazlar...Sattırmazlar...BİR YILDA YAKTIĞI ELEKTRİK TUTARI İLK ALIM FİYATINA YAKIN.... Kimseler kazığın farkında değil...Çok ucuz derin dondurcu alıyorum sanıyorlar.....G ile başlayan bir markaydı.. Altı harfli.......Daha açık yazmıyorum....Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Eylül 2010; 19:03:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeef

quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

yedi senedir altus camasir makinasi regal buzdolabi kullaniyorum. memnunum. isimi gorsun diyenler icin cok ideal.

merhabalar. acaba 7 senedir çamaşır makinesi ve buzdolabında herhangi bir arıza oldu mu ?

altus çamaşır makinasının kondansatörü yandı 35 tl'ye değiştirdim. buzdolabında bir problem yok çok şükür ama bu gibi markalar tabi ki pahalı modeller gibi kaliteli olmuyorlar. bütçem kısıtlı, işimi görsün yeter diyorsanız alabilirsiniz
  • bencede kalite kadar elektrik tüketimide önemli.mutlaka A sınıfı olmalı.ayrıca bulaşık makinesinde, az kirli şeyler için hızlı ve düşük sıcaklık olmalı.
  • Haklısınız. Küçük bir hesapla 1 yada 2 yılda aradaki fiyat farkını yakalamış oluyorsunuz
  • marketlere özel düşük sınıflı mallar veriliyor yoksa o markaların hepsinde a sınıfı var.
  • Ben G sınıfı(en kötü sınıf)derin dondurucuyu sadece Ariston'da gördüm
  • acaba bu sınıflar etiketlenirken tamamen tarafsız bir konrolden mi geçiyor çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.