Şimdi Ara

2 haftayı geçti, hala daha internet yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben böyle saçmalık görmedim, müşteri hizmetlerini de aradım yardım edeceğiz diyorlar üzerinden kaç gün geçti kimsenin bir şey yaptığı yok. Ne yapmam lazım benim? 2-3 hafta önce teknisyen geldi eve interneti bağlamak için. Altyapımızda sorun vardı, bina içi. Onu hallederseniz interneti direkt kullanmaya başlayabilirsiniz dediler. Bina içi sorunu hallettik. Modem kurulumunu yaptık. Yeşil ışık yanıyor ve... İnternetim nerede benim? Aktivasyon süreci de online işlemlerde devam ediyor gözüküyor, görüştüğüm destek ekibindeki arkadaş arkadaşlara ileteceğim dedi. Hala daha aynı. Yakında 1 ay olacak, kullanamadığım internete fatura ödeyeceğim bu gidişle.

• Welcome to turknet

Turknettebisler boyle ariza vs olunca donen muhattap yok faturada cikar hizmet almadigin halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden insan ugrasirken sinir oluyor bunlarla. Bir yaptirimda yok istedikleri gibi takiliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet görünen bir saat bile sürmeyecek olan aktivasyonunuzu yapmamışlar.Kim bekletiyor orası da muamma!Bu arada size adsl vermiş olmalılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Evet görünen bir saat bile sürmeyecek olan aktivasyonunuzu yapmamışlar.Kim bekletiyor orası da muamma!Bu arada size adsl vermiş olmalılar.

VDSL, özellikle vdsl destekli bir modem almamız gerektiğini söylemişti interneti ilk aldığımızda eve gelen teknisyen. 2 hafta önce gelen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Evet görünen bir saat bile sürmeyecek olan aktivasyonunuzu yapmamışlar.Kim bekletiyor orası da muamma!Bu arada size adsl vermiş olmalılar.

VDSL, özellikle vdsl destekli bir modem almamız gerektiğini söylemişti interneti ilk aldığımızda eve gelen teknisyen. 2 hafta önce gelen...

Vdsl vermiş olsalardı adsl modemde bunu kullanamazdınız.Işık yanıp söner ve internet alamazdınız.Eğer öyle oluyorsa vdsl modemde denemeniz lazım.Belki de boşuna bekliyorsunuz aktivasyon diye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 18 Şubat 2018; 22:45:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Vdsl vermiş olsalardı adsl modemde bunu kullanamazdınız.Işık yanıp söner ve internet alamazdınız.Eğer öyle oluyorsa vdsl modemde denemeniz lazım.Belki de boşuna bekliyorsunuz aktivasyon diye!

Zaten vdsl destekli modem kullanıyorum: zyxel vmg1312-b10d

Sondaki ünlem size karşı bakış açımı oldukça genişletti. Forumun düşen kültür ve insan kalitesini çok güzel yansıtıyor. Söylenecek fazla söz yok. İyi günler.

• Bana karşı bir sorununuz olduğunu bilmiyordum ne yazık ki! Konunuzda yeşil ışığın yanıp söndüğünü söyleyen sizsiniz.Yeşil ışık o kullandığınız cihazda adsl sinyali aldığınızın göstergesidir.Bu kadar yüksek kültürlüyseniz biraz daha araştırarak cevap verebilirdiniz.Nickimi internette aratarak kim olduğumu ve hobi olarak ne işle uğraştığımı anlayabilirsiniz.İyi günler...
  • quote:

Bana karşı bir sorununuz olduğunu bilmiyordum ne yazık ki! Konunuzda yeşil ışığın yanıp söndüğünü söyleyen sizsiniz.Yeşil ışık o kullandığınız cihazda adsl sinyali aldığınızın göstergesidir.Bu kadar yüksek kültürlüyseniz biraz daha araştırarak cevap verebilirdiniz.Nickimi internette aratarak kim olduğumu ve hobi olarak ne işle uğraştığımı anlayabilirsiniz.İyi günler...

Sana karşı iyi şeyler diyebilirdim ancak daha yeni yediğim ceza bitti. Başka güne artık
  • Forumdaki bazı kişilerin art niyetli olarak hareket ettikleri düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 21 Şubat 2018; 22:27:46 >
  • quote:

TURKNET bölümüne bir daha mesaj atarak kimseye iyilik yapmayacağım.Forumdaki bazı kişilerin art niyetli olarak hareket ettikleri düşüncesindeyim.

engel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.