Şimdi Ara

2.El ürün alanlar ve satanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaş bu 2.el ürün satan veya alan kişiler niye bu kadar dengesiz bişey satıyım dersin öldürüp fiyat indirirler bişey alayım dersin adamın malı çok kıymetli olur nerdeyse sıfır fiyatını yazar bu arada yazdığım yer dh değil letgo veya sahibinden bahsediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam cogu kisi 1 kurus icin adam vuracak vaziyette bu yuzden duzgun ticaret edecek adam bulmak zor 3e 5e takilarak olmaz olmuyor bu isler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep satış yaptım alımı da birkaç kere güvenilir yerlerden yaptım. Satarken kendime güvenim tam ama alırken hep tereddütteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Ben bişeyi satarken ihtiyaç dışı satıyorsam yeterince indirim yaparım spor malzemesi sattım bi ara 250₺ fiyat koymuşum 100₺ ver bana diyor evde duracağına ben kullanıyım dedi sinirlenmedim makara yaptım herifle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandan hüsamettin

Ben bişeyi satarken ihtiyaç dışı satıyorsam yeterince indirim yaparım spor malzemesi sattım bi ara 250₺ fiyat koymuşum 100₺ ver bana diyor evde duracağına ben kullanıyım dedi sinirlenmedim makara yaptım herifle.
    Ben genelde çabuk satılsın diye ucuza koyuyorum ve prensip olarak kargoyu ben ödüyorum.

• Ucuz fiyat yazarım kargo alıcı tarafa ait olur asla piyasanın üstünde fiyat yazmam

Satış sonrasıda iletişimi asla kesmem.

• Ben en uygun fiyatları yazıyorum ürünlerim tertemiz, ama bir blur Ps3 Oyunu içinde 50 veya 60 TL verecek değilim arz talep meselesi kısaca örnek verdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.