Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
18
Favori
103.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız bölümünde daha açılmış geri bildirim konularına yazabilirsiniz...

İyi forumlar,
  • mesela bir oyunda eşya satıyoruz elımde 200 tane var.toplam 5 kısıye sattım.bir ilandan 5 kısıye nasıl ref isteyebilirim
  • bende niye sağda dükkan linki yok ürünümü sattım referans ilanı diye tekrar ilan açtım diğerini sildim yanlışlıkla referans almayı yapamadım
  • level 1, İlk önce ikinci el forumlarında açtığımız ilanı dükkanımıza ekliyoruz. yapamadım
  • Ustam satın alanlar referans isteyebiliyor mu?
  • ya arkadaşlar bir problemim var biliyorum konusu burası değil ancak bilen varsa çözüme çabuk ulaşmak için buraya yazıyorum, admin arkadaş daha sonra silsin kalabalık yaratmasın, Bu oyun takas işlemlerinde 2.el sistemine geçilmiş sanırım, ben şuan 2. el dükkanı oluşturdum ama bu sayfaya verdiğim ilanların altında ilanı dükkana ekleme gibi bir seçenek çıkmıyor (ilk mesajdaki simge), kendi ilanımı sanki başka kullanıcı ilanıymış gibi gösteriyor bunun neden kaynaklanabileceğini ve çözümünü bilen var ise yardımcı olursanız sevinirim.
  • powerstorm kullanıcısına yanıt
    Admin bey, biliyorum önemli değil ama, ürün satarken "," veya "." şeklinde küsürat belirtirsem fiyat hatalı veya yuvarlatılmış gidiyor. Yani tam sayı kabul ediyor. Sadece bilginiz olsun diye yazıyorum, şikayetçi değişim. İyi çalışmalar.
  • Ürün satın aldım.
    Nasıl referans isteyebilirim.
  • Yıllardır Mobil olarak bağlanıyorum , mobilde referans uygulamasını hâlâ kullanamadım.
  • birden fazla referans verilecekse nasıl olacak hocam?
  • 2. el bölümünden satış yaptım sattığım kişi referans verdiğini söylemesine rağmen profilimde referans gözükmüyor.Tekrar gönderdiğimde ise apılan referans geri alınamaz yada tekrarlanamaz diyormuş.Sebebi ne olabilir ?
  • Güzel bir uygulama

Sadece tek sorunu referans puanı düşük geldi diye beddua eden üyeler

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi@Sarsuk
  • Keyfe keder referans puanını düşük verenleri görüyorsunuz. Bizim bu forumdaki itibarimizdir referans puanı.sen hiçbir sıkıntı yaşamadığını alışveriş için böyle puan veriyorsan o senin ticari ahlaksizligindir. Bari sorun yaşayıp böyle birşeyler yazsan iyiydi. Dediğim gibi hayrını görme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarsuk kullanıcısına yanıt
    dükkan açmak ücretlimi ?
  • Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan kendi eksikliğini (denememe) niye satıcının referansından düşer anlamak mümkün değil. deneyecek bir zamanda alın o zaman?
    yok garanti belgesi eksik diye düşük puan vermeden önce satıcıyla görüşülmesi sorunu çözecektir. Tüm dünyada sistem böyledir.

imzamda da yazdığım gibi alıcınında referans alabiliyor olması gerekli en azından bu gibi durumların önüne geçecektir.
  • Referans isteği iptal edilebiliyor mu?Referans isteği yolladım adam diyorki kargoyu geç verdin ben ptt ile hemen yollayamam dedim o yüzden gecikme oldu.Şimdi düşük puan verir felan sıkıntı olmasın.
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    Forum Destek'e sormalısınız.

İyi forumlar,
  • Abidik gubidik referans veren terbiyesiz üye dolu forum. Adamlara whatsapptan destek sunsak bile yaranamıyoruz.
    Forum yetkililerine 1 a4 dolusu açıklama aktarıyorum bana ' Yapacak bir şey yok ' diye cevap atıyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.