Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
18
Favori
103.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dukkanimi actim amabenim ilanimda dukkanima ekle simgesi yok ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Forum Destek'e sormalısınız.

İyi forumlar,

Merhaba bir üye beni başka bir ürün aldığı kişi ile karıştırıp 1 yıldız verip alışveriş yapılmaması konusunda uyarmış. Kendisine mesaj attım özür dilereyerek karıştırdığını fark etmiş bu referansı nasıl düzeltiriz.
  • requiemm kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Forum Destek'e şikayetinizi ayrıntılı şekilde iletebilirsiniz, gerektiğinde referanslara müdahale edilebiliyor.

İyi forumlar,
  • dükkanımı açtım fakat ilanı ekle butonu yok hala (ps4 kardeşlik konusunda)
  • Merhaba, benim referanslarımda aynı kişiye ait aynı ürün için yapılan iki yorum var. Bu yorumları düzenleyebilir misiniz ? Yani iki şer tane olan aynı yorumların bir tanesini silerseniz çok sevinirim.
  • Merhabalar,

Üyeliğiniz ile ilgili konularda Forum Destek ile ieltişime geçmelisiniz.

İyi forumlar,
  • Mobilden birinin referanslarına nasıl bakıcaz?

• dükkanım yok ancak ürün alıyorum ve ücreti hemen gönderiyorum. bunun için referans isteyemez miyim? bişey satmıyorum sonuçta
  • Merak ettiğim şu: 'Her gün bir referans mı alabiliyoruz ? '
  • Merhabalar.

Bir ilan içerisinde iki parça ürünü iki ayrı işiye sattıysak, iki kişiden ayrı referans alabiliyor muyuz yoksa özel olarak ikinci bir referans ilanı açmamız mı gerekiyor? Çünkü "İlan Durumunu Güncelle" yazan satırın yanında "Ayarla" butonuna basarak ilanımızı "Satılmıştır" şeklinde ayarlamak istediğimizde üye adı girmemiz için bir kutucuk çıkıyor lâkin aynı ilan için önceden almış olduğum da bir referans var. Önceden almış olduğumuz referansın kaybolabileceğinden şüphelendim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @DENIZCISERKAN
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürünün biri satılınca ilan kapatılır, 2. kalem ürün için yeni ilan açılır zaten.

Ama her iki ürünü de aynı anda farklı kişilere sattınız ise, referans için ayrı bir ilan açabilirsiniz.

İyi forumlar,
  • quote:

Merhabalar,

Ürünün biri satılınca ilan kapatılır, 2. kalem ürün için yeni ilan açılır zaten.

Ama her iki ürünü de aynı anda farklı kişilere sattınız ise, referans için ayrı bir ilan açabilirsiniz.

İyi forumlar,
    Bende bug mu olmuş o zaman? Çünkü şu anda 2 yıllık ilanım güncel fakat o ilandan almış olduğum ilk referans da hesabımda görünür durumda. Hatta 2 yıl önce ilk parça satışı gerçekleştirdiğim arkadaşın ismini ilanın yanında görüyorum ve "Tekrar Referans İste" gibi bir opsiyonun da verilmiş olduğunu görüyorum.

Ben de merak ettim şimdi nasıl olacak diye. Ürün alıcının eline geçtiğinde bu eski ilanımı "Satıldı" olarak işaretleyip ikinci arkadaştan referans almaya çalışayım diyorum, ne diyorsunuz? Bakalım ilk arkadaştan aldığım referans kaybolacak mı, ikinci arkadaşa gönderdiğim referans "bu ilanda zaten bir referansınız var" diyerek yerine ulaşmayacak mı, yoksa bir ilandan iki referans alabilecek miyim deneyip görelim.

Tabi "Hiç deneme, forum morum kırılır şimdi" derseniz, yetkili görüşleri dinleyerek yeni bir referans ilânı açarım açmasına ama var olan ilânımı "Satıldı" olarak kapatmak istediğimde otomatik olarak üye ismi soruyor; kutucuğa hiçbir şey yazmayıp "Sorguyu gönder" dersem, kabul eder mi ondan da emin değilim.

Ortalık karıştı, düzen bozuldu .

• Haplo kullanıcısına yanıt
    Forum Destek'e yazabilirsiniz incelemeleri için.
  • quote:

Forum Destek'e yazabilirsiniz incelemeleri için.
    Merhaba, yine ben. İkinci El bölümünü kırdım galiba.

Bugün bir üye eski ilanım hakkında mesaj atınca fark ettim; ben bu ilandaki ramleri sattım, hatta konuyu "Satıldı" olarak işaretleyip karşılığında referanslarımı da aldım fakat konu işaretlenmemiş ve ramler hâla satışta görülüyorlar. Neden olmuş, nasıl olmuş bilemeyeceğim ama ilandaki ramler forum içinden "cengiz4565" ve "gktg06" arkadaşlara satılmış ve karşılığında referanslar alınmıştır. Bu eski ilanı başka türlü nasıl "Forum içine satılmıştır" şeklinde işaretleyebileceğimi bilmiyorum. "Konuyu silersem referanslarım da silinir mi acaba?" şeklinde şüpheye düştüğüm için ne yapsam bilemedim. "[Satılmıştır]" şeklinde başlığı editledim ama konu içerisinde "Satışta" görünüyor. Belki bir çözümünüz vardır diye haber vereyim istedim.

Teşekkür ederim.

Konu linki:https://forum.donanimhaber.com/satilmistir-gskill-8gb-2x4gb-1866-ripjawsx-ddr3-1-50v-xmp-ready--133994917

• Bu konuyu benden başka kullanan yok ya da benden başka sorun yaşayan yok herhalde veya bir sorun yaşasa da düzeltilmesi adına uğraşmak istemeyen insanlar mı var bilmiyorum. Bir önceki mesajım ile ilgili de geri dönüş olmadı.

Yine forum içerisinden bir ürün sattım ve karşılığında "Satılmıştır" işaretleyerek ürünü sattığım kişiden referansımı aldım fakat konu "Satılmıştır" diye işaretlenmedi. Hatta bir başka kişi satın almak üzere PM attı, böylece sorun olduğunu farkettim.
    https://forum.donanimhaber.com/satildi-assassin-s-creed-valhalla-key-uplay--146757536

Ben mi yanlış yapıyorum, forumun bug'ı ben miyim anlamadım ki?

Neyse, konu başlığını değişterek "[Satılmıştır]" yazdım yazmasına ama böyle bir sorun geldi başıma, yetkililere bildireyim istedim.

@powerstorm @DENIZCISERKAN

• Merhaba.

Aynı başlık altında birden fazla ürün satıyorum. Ürünün bir tanesini sattım. O sattığım ürün için ana konuyu satılmıştır diye işaretlemeden nasıl referans isteyebilirim?

Teşekkürler.

• Mobilden satıldı işaretleyip referans istemeyi bulamıyorum nasıl yapılıyor

• Kupon satış bölümünde birden fazla kuponu tek ilandan satıyoruz, haliyle birden fazla referansı tek ilanda almamız lazım. bu konuda bir çalışma var mı bilgilendirebilir misiniz?

• güzel forum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.