Yüzbaşı
10 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Selam arkadaşlar,

Yurtdışından PC Parçası getirmek isteyenler için güncel fiyat bilgisini paylaşıyorum. Bilgisayar fiyatlarından figürlere birçok ürüne yer verdim.

İyi seyirler.

Oyuncu İşleriyoutube
Bugünkü videomuzda sizlerle Dubai Mall'daki teknolojik mağazalara göz atacağız. 2 seriden oluşan bu videolarda Geekay, Virgin, Sony ve Emax gibi mağazalara bir göz atacağız. Bu videolarda teknolojik ürünlerden retro ürünlere, oyuncu ekipmanlarına ve bunların birleşik arap emirliklerindeki fiyatlarına kadar birçok bilgiye erişmenizi umuyoruz. Bize destek vermek için videolarımızı beğenip yorumlarda bulunursanız seviniriz. Detaylı bilgi akışı ve güncel haberler için instagram hesabımızdan bizleri takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/oyuncu_isleri/
https://www.youtube.com/watch?v=40r3gJPIRWI

Türlü türlü oyunlar oynuyoruz, gamer olma mutluluğunu yaşıyoruz peki ya oyun dünyamız nasıl:) gerçekler ve hayaller olarak bir içerik oluşturdum. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=1-0y6A3q81A&feature=youtu.be

Merhaba,
Sinemia mağduru olarak thh ye gittim ve paramın iadesi ilgili karar çıktı ama tabiki sinemia kapandı. İcraya gitsem icra masrafları nasıl olacak?? Şirket iflas diye tahsil olmazsa icra masrafları banamı kalır? İade 450 tl ama bu işlem bana pahalıya patlarmı? Şirket iflas olsada şirket sahibinden tahsil ederlermi? Bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Teşekkürler
merhaba arkadaşlar,
yeni aldığım laptopa ram aldım 8 gb ama kullanılabilir ram 12 olmuyor. format attım ,biosu güncel ve load optimize default yaptım orda da 12 gb gözüküyor. youtube videosunda msconfigden önyükleme ayarına baktım orda da birşey yok. yardımızı rica ediyorum
slm arkadaşlar kartla iligli sıkıntı yaşıyorum. olay şuki trpsnden iki gün önce oyun aldım sıkıntı yok ama us psn ve endoneyza hesabımdan kartla oyun alamıyorum. kart ekleme işlemi olmuyor kart geçersiz diyor. endonezya hesabımda kart ekliydi hatta oyunda alınmıştı zamanında. sildim tekrar ekleyim dedim onuda kabul etmiyor. bu sorun sadece bendemi yoksa sizinde alışverişte sıkıntı oldumu?
merhaba arkadaşlar gülhanın galaksi rehberi singapur bölğmğndeki ilk girişteki müziğin adı nedir yardımcı olurmusunuz? bir türlü bulamadım. video şimdiden teşekkürler
arkadaşlar merhaba,
ben bir hata yaptım ve nasıl toparlarım bilemiyorum pcde iki disk var ve depo olarak kullandığımı yanlışlıkla dinamik disk yaptım sonra kurtarmak için temel diske dönüştür dedim disk yönetimi kısmından ve şimdi temel oldu ama ayrılmamış bölüm olarak durmakta. tabiri caizse ettik sıvadık. nasıl kurtarabilirim bi diskin içine ulaşsam hemen başka yere kopyalayacağım. şuan stres altına girdim resmen. yardımlarınızı rica ediyorum. şimdiden teşekkürler
bende lenovo z580 laptop var ve bunda anakarta gömülü win8 single lan. yazılımı vardı. ben temiz kurulum olsun diye win 10 single sürümünü indirdim ama linsansı kabul etmedi uygun değil diyor. buna uygun sürüm hangisi? zamanında orijinal linas anahtarı ile win8 pro yükseltme yapmıştım acaba o yüzdenmi kabul etmedi?
Merhaba arkadaslar
Ps4 aldim ama aklima takildi. Kolu sarj için taktigimda tekrar cikartirken zorlaniyoeum. Kablo koldan zor cikiyor. Bi taktigimi var anlamdim. 3 teki gibi kolay değil. Birde onundeki mikrofobun yanindaki giriş ne için acaba?
benim şuanki anakartım p55a-ud3r pcı 2.0 yeni ekran kartı almak istiyorum isteğim beğendiğim model ASUS
Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı bu ama pcı 3.0 bu kart sizce sıkıntı sorun olurmu napmam lazım oyunlarda sıkıntı çıkarırmı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 923
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 101.274 (Bu ay: 260)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.