Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun içeriğini değiştiriyorum sayfa 153ten itibaren icradan araçlara bakalım.

Danışma ve fikir alışverişi için burayı kullanalım.
    bilen arkadaşlar soranlara yardımcı olsun.

ÖNEMLİ NOT: AHLI MALA ALERJİM VAR AMA 2.EL BURAYA DÖNECEK.

ÖZELDEN ATILAN MESAJLARA CEVAP VEREMİYORUM, EN İYİSİ SAYFADAN SORUN - DİĞER ARKADAŞLAR DA YARARLANSIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 3 Kasım 2023; 11:28:59 >

• 120 binde full servis bakımlı kazasız 2 parça boyalı 2007 dizel symbol ne kadara gider?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öldürcekseniz azrail usta koy bence :)
  • 2006 suziki alto degisen yok boya mevcut
    15250 son istiyo nasil alinirmi sizce
    Km 90000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randa -- 13 Haziran 2015; 13:55:01 >
  • Cebrail usta , 2010 model 3.20d lci 177hp 110bin km de.
    Sol arka çamurluk ve kapının altında lokal boya var
    Full borusan oto bakımlı
    Sunroof-xenon ve deri yok

Sizce kaç lira eder?

• randa R kullanıcısına yanıt
    Fiyat fena değil, İst. ise normale yakın düz 15 yaparsa makul gibi.
    1.1 glx olması lazım. Abs esp ve çift airbag var yanlış hatırlamıyorsam. Klimaya ve alt takımına muhakkak baktırman gerek yanlız, klima düzgün çalışmıyorsa fiyattan düş.

• c4sus C kullanıcısına yanıt
    İlahi Azrail sen adamı öldürürsün diye tampona yazdırcam

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Evet ozellikler dediginiz gibi arac kocaelinde motor yuruyen aksam guzel klima cok iyi fakat ariza lambasi yaniyodu serviste baktirdim katalizorden dolayi yakmis o yuzden teteddutteyim biraz

• Şu günlerde 25_29 tl civarı net çıkabileceğim param var, bakımlı olursa 100 bin civarı dizel km daha yüksek ise lpg tercih edeceğim. Sanal fiyatlar değil de reel fiyatlara hakimseniz ne önerirsiniz?

• scaner123 kullanıcısına yanıt
    Tamamen hangi koşullarda ve ne vadede kullanmak isteyeceğinize bağlı. Bu tartışılan birşey ama şahsi kanım lpg, dizelle kafa kafaya tassaruflu gidiyor.
    Prim yapan araçlar: Civic, Golf, Astra (G,H kasa) Jetta. Alırken pahalı, satarken değer kaybı yaşanmıyor. En hızlı alınıp satılan araç hala Kuş serisi ve Clio.
    Kullanmak için almak istiyorum dersen LPGli (sübap değişimi yapılmış) Cruze Sedan LS ya da LS Plus. (Satarken biraz sıkılırsın ama)
  • Hocam merhaba,

Aracımı satılığa çıkaracağım ve henüz ilanı koymadım

* Opel İnsignia 1.4 turbo 140 hp edition elegance + stil paket ( fabrikasyon 18 jant ve xenon far)
    * 2012 model (2013 trafiğe çıkışlı)
    * 41 bin km'de
    * kazası, değişeni, hasar kaydı yok
    * arka tamponda park ederken sürtmeden dolayı lokal boya var
    * Muayenesi 10 gün önce yapıldı, alıcı 2 sene muayene yaptırmayacak
    * LPG hiç takılmadı
    * Tertemiz bir araç
    * 6-7 tane galeri ile görüştüm hepsi peşin 50bin-50.500tl veriyor

Sizce kaç paraya satmalıyım aracımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 13 Haziran 2015; 15:01:18 >
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    Tam anlamadım 320d ama donanımı nedir? Eğer sedansa 80-85 arası satışı var ve genelde galericiden gidiyor. E90 her türlü alınıp satılabilen bir araç kmsinde psikolojik sınırı yok. Alıcısı genelde 177-184 diye ayırmıyor ama tork muhakkak farkediyor.
  • 2013 servis bakimli 1,6 e-hdi 53.000km de confort plus otomatik.kaza boya degisen yok

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Dostum 50-50.5 nedir şaka mı bu Allah aşkına? Çakalllar 2.eli yavaş diye ortaya laf atıp üstüne yatacaklar akılları sıra, taviz vermemen lazım:
    malum siteyi baz almıyorum kesinlikle ama en fazla 2-3 bin lira şişirsin ilan koyanlar gene 56-57si var ama biraz bekleyeceksin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-kullanilmis-opel-insignia-216388918/detay
  • Merhaba hocam 2001 ford focus ghia gümüş gri 150.000km değişen yok, güneş yanığı yok, vernik yanığı yok, çalışmayan aksam yok, 4-5 parça boya var muayene yeni lpg işli ne kadar eder?

edit: km bilgisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi covert -- 13 Haziran 2015; 15:23:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Dostum 50-50.5 nedir şaka mı bu Allah aşkına? Çakalllar 2.eli yavaş diye ortaya laf atıp üstüne yatacaklar akılları sıra, taviz vermemen lazım:
    malum siteyi baz almıyorum kesinlikle ama en fazla 2-3 bin lira şişirsin ilan koyanlar gene 56-57si var ama biraz bekleyeceksin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-kullanilmis-opel-insignia-216388918/detay

Cevap için teşekkürler, galerilerin aracın fiyatını öldürdüğünü biliyorum bundan ötürü galeriye vermedim zaten.

kendim ilan açıp, internet üzerinden satacağım.

Açıkcası çok beklemeyide istemiyorum bundan ötürü 53 bin civarına bırakacağım aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoL'zz..

2013 servis bakimli 1,6 e-hdi 53.000km de confort plus otomatik.kaza boya degisen yok

Dizel C4lern piyasası açılmaya başladı, uzatılmış garantisi olsaydı süper olurdu ama bu haliyle min. 54-55e okutabilirsin.
  • Ustam selamunaleyküm 2000 model accent gls yumurta, kasa abs li, klimalı abs de klima da çalışıyor, muayene 2017 şubat, 4 lastik sıfır, triger sıfır, ön diskler sıfır, fren balataları sıfır, baskı balata sıfır. Tavanda boya yahut işlem yok, kaput değişik, sağ ön kapı çıkması ile değişmiş, sağ orta direkte ufak bi işlem görmüş tavan aşağısında komple boya var sayılır. 168 bin km de gri renkli.

Böyle bir araç ne kadar eder acaba. 15250 ye anlaşmıştık ama sonradan değişenleri ve orta direkteki işlemi çıktı sahibi de bilmiyordum yeni öğrenmiş oldum dedi artık yalan yada gerçek Allah bilir. Araç çok bakımlı bir araç 2006 dan beri aynı kişi kullanıyor.

• ben de 2011 corolla var 1.33 2011 model lpg li çelik jantlı kazasız boyasız 50 bin km de. toyota 37.5 verdi.
    kendim satsam ne kadara satarim en iyi fiyat.
  • 2013 auris 1.6 premium multidrive's(otomatik) beyaz, 11.000 kmde, servıs bakımlı 5 yıl garantili boyasız ???? ne eder =

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.