Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
102
Favori
80.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hb ise 60 hocam.geri görüş ve jant pek fiyata fark etmiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 13 Haziran 2015; 17:36:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce başka bi yerde yazmıştım çok kızdılar bana. Astra G kasa hariç eskisi kadar prim yapamıyor. Nedeni Chev. çekildiğinde Opel de zararda diye söylenti çıktı ki adamlar 2-3 yıldır atılım, yenilik, kar etmeye başlamışlardı. Yani delinin biri kuyuya taş attı gerisi kulaktan kulağa malum...Hasar kaydıyla 60 çok zor. Ben alacak olsam maks.56ya bitiririm otomatiğini.
  • Ford mondeo beyaz renk 1.6 tcdi 35 bin km boya değişen yok sunrooflu, titanyum 27 Aralik 2012 TFF cikis tarihi ederi nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Hocam daha dun oldu kaza,tramerde ne sekilde gozukecek bi fikrim yok. Ayrica verdiginiz linteki arac benimkinin yaninda 'goruntu' olarak cop kaliyor,ne sunroofu var ne de 18 janti,4-5 bin liralik ekstrasi var benim aracta. Arac otomatik ve lpg'siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talharo123 -- 13 Haziran 2015; 17:58:55 >
  • 2010 MODEL İ10 servis bakımlı 34 plaka 50000 km otomatik brc lpgli muayene yeni ne kadar eder,ilk sahibinden boya darbe vs yok.Teşekkürler
  • talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Ah güzel dostum bunlar tecrübe hep..satarken alıcı öldürmeden bırakmaz ekstrayı. Kaç kere şahit oldum. Adam o kadar para vermiş, özenmiş alırken; alıcı şekil yapar çıkar kardeşim üstünden diye. Jantlar neyse de sunroof
    Anlayan birine vercen, sattığında buraya yazabilirmisin http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=18646251&mpage=91

Edit: Bu arada geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 13 Haziran 2015; 18:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

2010 MODEL İ10 servis bakımlı 34 plaka 50000 km otomatik brc lpgli muayene yeni ne kadar eder,ilk sahibinden boya darbe vs yok.Teşekkürler

Team? Select?
  • İyi akşamlar

Opel Corsa Beyaz .

2012 Model 2013 trafiğe çıkışlı

Dizel 66bin km de .

Manuel

1 Arka tampon kazası onarım gördü

Boş donanım . satmayı düşünüyorum ederi nedir ,?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NZM_TURKEİ -- 13 Haziran 2015; 18:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

140 bin km 2005 dci privilege gümüş megane hiz sabitleyici vb...donanimli. fiyat ne nedir hocam ben alıcıyım. İçi krem döşeme. Araç komple boyali

26 eder

22 ye alayımmı hocam zorlarsam 21 ede alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

2008 toyota auris 1.6 elegant manuel 60 bin km'de servis bakımlı hiç lpg takılmamış 1 parça sağ arka çamurluk boyalı, değişen yok.temiz kullandık aracı.tramerde 1000tl kayıt çıkıyor.
    Ederi nedir?

Hocam temizlerinin 36-37ye kadar gittiğini duydum, en kötü hasar kaydını düşsen 35- 35.5a çok rahat satarsın.

1 ay önce 2005 corolla 32.750ye gitti hocam bizim araç ucuz kalıyor ona göre.47 bin kmde kaza boya yoktu araçta.bizimki neden bu kadar ucuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Emir -- 13 Haziran 2015; 18:42:49 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

2010 MODEL İ10 servis bakımlı 34 plaka 50000 km otomatik brc lpgli muayene yeni ne kadar eder,ilk sahibinden boya darbe vs yok.Teşekkürler

Team? Select?

select
  • quote:

Daha önce başka bi yerde yazmıştım çok kızdılar bana. Astra G kasa hariç eskisi kadar prim yapamıyor. Nedeni Chev. çekildiğinde Opel de zararda diye söylenti çıktı ki adamlar 2-3 yıldır atılım, yenilik, kar etmeye başlamışlardı. Yani delinin biri kuyuya taş attı gerisi kulaktan kulağa malum...Hasar kaydıyla 60 çok zor. Ben alacak olsam maks.56ya bitiririm otomatiğini.

Hasar kaydını görmemişim.H kasa da prim yapıyor ama makyajsız olanlar.makyajlılar Pahalı olduğundan piyasası zayıf.

• _Emir kullanıcısına yanıt
    Vatandaşın sedan sevdası, Corolla tutkusu da cabası...

• Ustam sizi biraz yoracağız anlaşılan,şimdiden hakkınızı helal edin
    Eylül ekim gibi bende aracımı satıp passat insignia ikilisinden birini almayı planlıyorum.Aracım;
    2008 model,1.4tsi 140hp,grafit mavi,manuel vites,comfortline Jetta.
    Araçta tv-navigasyon-geri görüş kamerası,spor süvet paspaslarlar,ışıklı kapı eşikleri ve filmli camlar mevcut.
    Ayrıca değişen yok,bir parça(ön sol çamurluk) boyalı,bir parça sürtme kaynaklı arka sağ tamponda çizik ve 169,645 ve tutar görünmemek üzere 3 adet tramer kaydı mevcut.
    Şimdi ustam şöyle üstünkörü bi değerlendirmek gerekirse ederi nedir bu aracın,hangi parayı hakediyor sizce?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 13 Haziran 2015; 20:13:31 >
  • Estağfirullah hocam. Başlığı atarken amacım hepimizin tecrübelerini birleştirmekti. Satılan araçların 2.elde değeri diye bir konudan yola çıktık ilk başta.

Aracın km.sini yazmamışsınız. 100bini geçtiyse, 140bgler temizliği oranında 40-42.5 arası değişiyor. Genelde sonradan eklenen oyuncaklar satarken pek para etmiyor ama Vwciler üç beş olsun karşılığını verebilir...

• ustam 2005 vectra 1.9 cdti otomatik design paket 160 binde 4 parça boyalı
    kaça gider ?
  • Hocam fransız'dan anlamam dedin ama ben sorayım.
    Citröen berlingo multispace 2012 makyajlı kasa led'li olanlardan, 92hp'lik.
    48 bin km'de
    kaza yaptık ön taraf komple degişti ve sag kayar kapısı degişti. ama yürüyeninde bir sorun yok, kaskodan orjinal parçaları takıldı.
  • Schneeflocke kullanıcısına yanıt
    Notu değiştirmem gerek hocam
    fransızdan pek anlamam ama ticariden hiç anlamam.
    Galerici ark. var yrn ona sorabilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.