Şimdi Ara

2.El FORUMDA YARDIM KAMPANYAMIZA BEKLİYORUZ.DUYARSIZ KALMAYIN.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
1
Favori
27.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BE7EF0688

Yardım içeriği sadece elektronik malzememi içeriyor... Her türlü giysi olabilirmi?

Alıntıları Göster
    yeni ürünler eklenmiştir teşekkürler..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: komando57

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ne güzel konuymuş bu tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: komando57

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kelepir bilgisayarı olan ve bagıslamak isteyen benımle iletişime geçerse memnun olurum... kendım için değildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

Arçelik 2 adet speaker ve bir adet mikrofonlu kulaklıktan benden ulash arkadaşımız ulaşabilirmi bana acaba pmden , benden kadıköydeyim elden teslim edebilirim

Alıntıları Göster
    çok beğendim konuyu evi araştırıcam inş birilerine yardımım dokunur.iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes ceylan

çok beğendim konuyu evi araştırıcam inş birilerine yardımım dokunur.iyi forumlar.

Alıntıları Göster
    Artık kullanmadığım giysilerimi verebilirim. İçlerinde çok temiz olanı ve eskimiş olanları da var fakat hepsi orjinal kaliteli markalar olduğu için yeni kullanıcısını uzun süre idare eder.

Spor giyim olarak adidas nike marka t-shirt, sweat ürünler ve 1 adet eşofman takım ( Fenerbahçe ürünleri ) var. Hepsi M ve L bedendir.

Kot pantolon Levi's ve Lee marka ürünler var. Bedenleri 30-32 / 32-34 / 32-32 / 30-34

Hepsi yaklaşık 30 parça yapıyor. Daha fazlası da var ama sonraki günler verebilirim şimdilik bunları vermeyi düşünüyorum.

Bildiğiniz ihtiyaç sahipleri varsa adreslerine gönderebilirim kargoyu da karşılarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

Artık kullanmadığım giysilerimi verebilirim. İçlerinde çok temiz olanı ve eskimiş olanları da var fakat hepsi orjinal kaliteli markalar olduğu için yeni kullanıcısını uzun süre idare eder.

Spor giyim olarak adidas nike marka t-shirt, sweat ürünler ve 1 adet eşofman takım ( Fenerbahçe ürünleri ) var. Hepsi M ve L bedendir.

Kot pantolon Levi's ve Lee marka ürünler var. Bedenleri 30-32 / 32-34 / 32-32 / 30-34

Hepsi yaklaşık 30 parça yapıyor. Daha fazlası da var ama sonraki günler verebilirim şimdilik bunları vermeyi düşünüyorum.

Bildiğiniz ihtiyaç sahipleri varsa adreslerine gönderebilirim kargoyu da karşılarım.

Alıntıları Göster
    Merhabalar herkese,
    Forumdan duyarlı bir arkadaşın yönlendirmesiyle buldum bu başlığı. Ben de faklı bir konu altında benzer bir gayret içindeyim. Lütfen inceleyin link aşağıda... Şimdiden Hayırlı Bayramlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_44293780/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44402618

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Merhabalar herkese,
    Forumdan duyarlı bir arkadaşın yönlendirmesiyle buldum bu başlığı. Ben de faklı bir konu altında benzer bir gayret içindeyim. Lütfen inceleyin link aşağıda... Şimdiden Hayırlı Bayramlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_44293780/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44402618

konunuzu inceledim , buraya cevap yazmakla olmaz bakınız ilk mesajda p2 ve p3 sistem verenler var monitör verenler var o kişilerin nickini üye listesinden arat yada ulaş kardeşimle iletişime geç sana her türlü yardım olur eğitime %100 destek

• quote:

Orijinalden alıntı: cyeniceli

NOKIA 2630 var IMEI klonlanmış kapanacak aralık başından sonra kapanınca kullanamayacağım
    atıl durumda olacak satılmaz zaten satmayıda düşünmüyorum bundan nasıl bir yarar sağlayabiliriz bu kampanya için fikri olan varmı?

Alıntıları Göster
    2 senelik konuyu az önce gördüm ve ulaş arkadaşımı böyle bir kampanyaya önayak olduğu için tebrik ediyorum. Ankara Siteler'de çalışıyorum, bilenler bilir burası az gelirli işçilerin yoğun çalıştığı ankaranın sanayi bölgelerinden birisidir. Aynı işyerinde çalışan şahsen tanıdığım ve durumu iyi olmayan bir işçiye ben ara sıra yardımlarda bulunuyorum. Tabi gerçekten yardıma ihtiyacı olan tipik biri gibi çok gururludur. Kendisini rencide etmeden erzak kıyafet gibi yardımları, çevrendeki fakirlere dağıt diyerek kendisine veriyorum, kendi kullandığını bildiğim içinde mutlu oluyorum. şimdi bu arkadaşımızın lise ve ortaokulda 2 çocuğu var. masaüstü çalışır durumda bir bilgisayarın bu çocukları mutlu edeceğine eminim. listedeki parçalardan toplama bir bilgisayar yapabilecek yetenekli arkadaşlar aramızda illa ki vardır. konuyla ilgili ulaş arkadaş ve diğerleri iletişime geçerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_Oetker -- 18 Mayıs 2011; 12:05:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Oetker

2 senelik konuyu az önce gördüm ve ulaş arkadaşımı böyle bir kampanyaya önayak olduğu için tebrik ediyorum. Ankara Siteler'de çalışıyorum, bilenler bilir burası az gelirli işçilerin yoğun çalıştığı ankaranın sanayi bölgelerinden birisidir. Aynı işyerinde çalışan şahsen tanıdığım ve durumu iyi olmayan bir işçiye ben ara sıra yardımlarda bulunuyorum. Tabi gerçekten yardıma ihtiyacı olan tipik biri gibi çok gururludur. Kendisini rencide etmeden erzak kıyafet gibi yardımları, çevrendeki fakirlere dağıt diyerek kendisine veriyorum, kendi kullandığını bildiğim içinde mutlu oluyorum. şimdi bu arkadaşımızın lise ve ortaokulda 2 çocuğu var. masaüstü çalışır durumda bir bilgisayarın bu çocukları mutlu edeceğine eminim. listedeki parçalardan toplama bir bilgisayar yapabilecek yetenekli arkadaşlar aramızda illa ki vardır. konuyla ilgili ulaş arkadaş ve diğerleri iletişime geçerse sevinirim.

Alıntıları Göster
    x850xt verilmiştir. okula bagış gitti. listeden düştü...

• quote:

Orijinalden alıntı: SHCEK93

x850xt verilmiştir. okula bagış gitti. listeden düştü...

Alıntıları Göster
    Bende ihtiyacı olan arkadaşlara 1 klavye ile 1 mouse veriyorum.
     2.El FORUMDA YARDIM KAMPANYAMIZA BEKLİYORUZ.DUYARSIZ KALMAYIN..

• quote:

NOKIA 2630 var IMEI klonlanmış kapanacak aralık başından sonra kapanınca kullanamayacağım
    atıl durumda olacak satılmaz zaten satmayıda düşünmüyorum bundan nasıl bir yarar sağlayabiliriz bu kampanya için fikri olan varmı?

Alıntıları Göster
    Çok güzel bir paylaşım olmuş, tebrikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLaCk ` HoLé

Çok güzel bir paylaşım olmuş, tebrikler...

Alıntıları Göster
    Okulum için sizlerden bağış toplamıştım, sağ olun ilginiz oldukça yoğundu. Anadolu Ajansı bize oldukça yüksek derecede yardım etti ancak tek bir sorun var. Bizlere yardım olarak verdikleri makinelerin çoğunda ram yok.

512 - 1 GB DDR2

256 - 512 - 1 GB DDR

256 MB SDRAM

elinde fazla olan varsa aşağıdaki adrese yardım olarak gönderirse çok sevinirim.

bunlar dışında

Bios pili
    Kasa vidası
    Kasa cdrom kapağı
    Anakart aynası ( arka plağı, demiri )
    Arka kapakları kapatan demirlerden...
    8li - 16lı Switch
    Sabit disk kabloları
    P4 tipi PSU
    40GB üzeri HDD
    Pentium 4 Soğutucu
    PSUlu kasa
    (rengi ve durumu önemli değil)
    gibi eksiklerimiz var.

Ben fazlaca elimizde olanları not olarak düşeyim.

Pentium III cpu + anakart , 15"monitör, klavye, cdrom elimizde fazlasıyla mevcut.

ADRES:

Kanarya İlköğretim Okulu
    Kanarya Mahallesi Güvercin Caddesi Bülbül Sokak No:16 Küçükçekmece İstanbul
    0212 5794570

Lütfen PM ile iletişim kuralım.

Yardım ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_50305653/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50305653

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Okulum için sizlerden bağış toplamıştım, sağ olun ilginiz oldukça yoğundu. Anadolu Ajansı bize oldukça yüksek derecede yardım etti ancak tek bir sorun var. Bizlere yardım olarak verdikleri makinelerin çoğunda ram yok.

512 - 1 GB DDR2

256 - 512 - 1 GB DDR

256 MB SDRAM

elinde fazla olan varsa aşağıdaki adrese yardım olarak gönderirse çok sevinirim.

bunlar dışında

Bios pili
    Kasa vidası
    Kasa cdrom kapağı
    Anakart aynası ( arka plağı, demiri )
    Arka kapakları kapatan demirlerden...
    8li - 16lı Switch
    Sabit disk kabloları
    P4 tipi PSU
    40GB üzeri HDD
    Pentium 4 Soğutucu
    PSUlu kasa
    (rengi ve durumu önemli değil)
    gibi eksiklerimiz var.

Ben fazlaca elimizde olanları not olarak düşeyim.

Pentium III cpu + anakart , 15"monitör, klavye, cdrom elimizde fazlasıyla mevcut.

ADRES:

Kanarya İlköğretim Okulu
    Kanarya Mahallesi Güvercin Caddesi Bülbül Sokak No:16 Küçükçekmece İstanbul
    0212 5794570

Lütfen PM ile iletişim kuralım.

Yardım ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_50305653/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50305653

Alıntıları Göster
    güzel konu aslında ihtiyacım var listedeki bi kaç şeye ama kendim alabilirim sanırım beden daha kötü durumda olan arkadaşlar vardır ..

• quote:

Alıntıları Göster
    39, 1 adet Aver Media TV kartı (Analog) (AverTV 203)
    58, 2 tane kontorland ps2 kol..

Bunlara ihtiyacı olan arkadaşım var. irtibata geçmenizi beklerin

Ayrıca elimde bir cd rom ve 40 gb hard disk vardır ihtiyaç sahiplerine duyurulur

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 8 GB lık bir ıde hard diskim var fakat bu kime ne işe yarar...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hp Pavilion Dv 6000 Anakart olan varmıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiRKiN_KRaL

Hp Pavilion Dv 6000 Anakart olan varmıdır acaba ?

Alıntıları Göster

Resimdeki bütün ürünleri gönderebilirim.

1 adet cep hesap makinesi
    1 adet 9mm girişli çalışan kulaklık
    2 adet kalın uçlu nokia şarj aleti
    1 adet visionic marka çalışan mouse
    1 adet kahverengi kemer
    1 adet arçelik marka ufak bir tamir gördüğü takdirde çalışacak ütü
    1 adet 1156 soket işlemci stok fan
    1 adet pcnet dergi
    1 adet Türkçe altın sözlük
    1 adet Deyimler sözlüğü
    6 adet kitap ( Başarının hazzı , Tom Sawyer , Sofinin dünyası , Güneş Doğarken , Cumhuriyet yolunda , M.Kemal ATATÜRK Karslabad hatıraları )
    3 adet Dvd pc oyunu ( Need for speed Hot pursuit , Crysis 2 , Tomb Raider )
    2 adet Pc gerekli programlar Cdsi ( Pc net ve Pcmagazine dergi hediyesi )
    3 adet Vcd film ( bandidas , Kod 46 , Aşk Geliyorum demez )

• quote:

Orijinalden alıntı: YerliMakina

Resimdeki bütün ürünleri gönderebilirim.

1 adet cep hesap makinesi
    1 adet 9mm girişli çalışan kulaklık
    2 adet kalın uçlu nokia şarj aleti
    1 adet visionic marka çalışan mouse
    1 adet kahverengi kemer
    1 adet arçelik marka ufak bir tamir gördüğü takdirde çalışacak ütü
    1 adet 1156 soket işlemci stok fan
    1 adet pcnet dergi
    1 adet Türkçe altın sözlük
    1 adet Deyimler sözlüğü
    6 adet kitap ( Başarının hazzı , Tom Sawyer , Sofinin dünyası , Güneş Doğarken , Cumhuriyet yolunda , M.Kemal ATATÜRK Karslabad hatıraları )
    3 adet Dvd pc oyunu ( Need for speed Hot pursuit , Crysis 2 , Tomb Raider )
    2 adet Pc gerekli programlar Cdsi ( Pc net ve Pcmagazine dergi hediyesi )
    3 adet Vcd film ( bandidas , Kod 46 , Aşk Geliyorum demez )

Alıntıları Göster
    15-256ddr 333 + adetli floppy disket sürücü + 230watt psu + 8mb vga.Ürünü verecek olan arkadaş:demircibu

ben bunları +komple kasa +power vs kablo vs ürünleri mikail nikli arkadaşın öğretmen olduğu okula bağışladım zaten...
    çok ihtiyaç varsa yada okul gibi ihtiyaç duyulan yerlere mümkünse vana ulaştırabilcek kişiler varsa şayet 17 monitör + bazı pc parçaları vsde ayarlıyabilirim arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

15-256ddr 333 + adetli floppy disket sürücü + 230watt psu + 8mb vga.Ürünü verecek olan arkadaş:demircibu

ben bunları +komple kasa +power vs kablo vs ürünleri mikail nikli arkadaşın öğretmen olduğu okula bağışladım zaten...
    çok ihtiyaç varsa yada okul gibi ihtiyaç duyulan yerlere mümkünse vana ulaştırabilcek kişiler varsa şayet 17 monitör + bazı pc parçaları vsde ayarlıyabilirim arkadaşlar..

Alıntıları Göster
    güzel bir paylaşım

• quote:

Alıntıları Göster
    tebrikler arkadaşlar çok güzel bir konuya el atmışsınız
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.