Şimdi Ara

2 Ayda olabildiğince kilo vermem gerek[Gerçekten Önemli]YARDIIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay sonra benim icin gercekten cok onemli bir hadise var aciklayamam ama onemli bu sure zarfinda mumkun oldugunca kilo vermem lazim boy 186 kilo 99 spor yapmam pek mumkun degil gunluk yasantim hem cok yogun hemde bisey yapmasam bile cok yorucu ayrica yurtta kaliyorum ondan mutevellit spor yapamam beni endiselendiren bir kola bagimliligim var kilo verirken sagligimi kaybetmek cok onemli degil kilolu halimde sagliksiz zaten once iyice kilo verip sonra kas yapmayi dusunuyorum hani kaslardan gitsede yapacak bisey yok lutfen yardimci olun tesekkurler

İmla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up fikri olan yazsin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Up fikri olan yazsin lutfen

söyle birşey yapabilirz istersen. benimde vermem gereken 10 kilo var. birbirimize başlamadan önce tartıda foto atarız. gün içinde yazisiriz ve 4 gunde bir felan tartılıp durumu yazarız. hem sen benden az verince yada ben senden az verince birbirmizi teşvik etmiş oluruz. zamaninda 9 kilo vermiştim bu yöntemle arkadaşımla beraber. bu şekilde psikolojik olarak yanlız da hissettmemıs olursun. valla en cok istediğim sey birisi benle iddaya girse kilo versek vs diye

• Şekeri basit karbonhidratı vs kesmeden zayıflayamazsın malesef. Koladan kurtulman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Şekeri basit karbonhidratı vs kesmeden zayıflayamazsın malesef. Koladan kurtulman lazım.

Zero içsin

• quote:

Orijinalden alıntı: HedefeDogru

quote:

Şekeri basit karbonhidratı vs kesmeden zayıflayamazsın malesef. Koladan kurtulman lazım.

Zero içsin

Çok kilo derdi yaşamadığım için araştırmadım ama zero işinde de bir katakulli varmış sanırım tatlandırıcılarında.

• quote:

quote:

quote:

Zero içsin

Çok kilo derdi yaşamadığım için araştırmadım ama zero işinde de bir katakulli varmış sanırım tatlandırıcılarında.

Yok hocam bizzat denendi onaylandı. Tatlandırıcıları sindirim sistemimiz işlemden geçirmez. Bu yüzden doğrudan kana karışır.

Tabi ki asitlidir vs. o açıdan zararı bol. Ona bir şey diyemem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zero içsin

Yok hocam bizzat denendi onaylandı. Tatlandırıcıları sindirim sistemimiz işlemden geçirmez. Bu yüzden doğrudan kana karışır.

Hızlı kana karışması bu tarz şeyler için tehlikeli değil mi zaten? Yulaf ezmesini bu yüzden tavaiye ediyorlardı kana geç karıştığı için.

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Uygundur hocam bana pm atin unutmazsam yarin sabah tartida atayim en kotu aksamina atarim

Az once pasta ustune cerez yedim lanet olsun

• nasıl kilo verileceği zaten belli az ye çok hareket et diğer klasik şeker un vs dan uzak dur yazmayada gerek yok.asıl mesele irade.irade yoksa zaten kilo verilmez
  • Aspartam var zeroda vucuda giren besinleri yag olarak algilatiyor bildigim kadariyla aklimdaki diyet diyeyim su sekil

Sabah kahvaltida salatalik yesilcay limonsuyu sirke karisik icicem shot gibi

Okula bi elma gotururum bir avucda findik kara uzum

Oglen lanet yurdun yemegi ekmeksiz

Aksamustu yine salatalik devam

Aksam lanet yurt yemegi 6.30 da

9 a kadar salatalik yine

Yatmadan yesil cay

Gunde 2.5 litre su

Arada aklima eserse odada kol ve omuz calisabilirim

Bu diyetin zararli oldugunun farkindayim fakat vucudumu uyarmam lazim

Canim kola cektikcede sade soda icerim artik 1 kasa da olsa

• hepyekyek kullanıcısına yanıt
    Kolaya dayanamiyorum hocam elim ayagim titriyor

• quote:

Kolaya dayanamiyorum hocam elim ayagim titriyor

herkes nasıl kilo verileceğini bilirde mesele irade tabi diyetisyenlere de başvurmak mantıklı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepyekyek -- 17 Şubat 2018; 23:16:13 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zero içsin

Hızlı kana karışması bu tarz şeyler için tehlikeli değil mi zaten? Yulaf ezmesini bu yüzden tavaiye ediyorlardı kana geç karıştığı için.

İnsülin direncini şekerin etkilediği gibi etkiliyor. Açlık hissi doğurabiliyor. Mesela yulaf ezmesi kana geç karıştığı için tok tutar. Dolaylı yoldan bu açlık hissiyle kilo alabilirsin ama direkt bir etkisi yok. Bende pek açlık yapmıyor. Ben zaten çok sık da içmiyorum. İçersem de akşamları içiyorum.

• quote:

Aspartam var zeroda vucuda giren besinleri yag olarak algilatiyor bildigim kadariyla aklimdaki diyet diyeyim su sekil

Sabah kahvaltida salatalik yesilcay limonsuyu sirke karisik icicem shot gibi

Okula bi elma gotururum bir avucda findik kara uzum

Oglen lanet yurdun yemegi ekmeksiz

Aksamustu yine salatalik devam

Aksam lanet yurt yemegi 6.30 da

9 a kadar salatalik yine

Yatmadan yesil cay

Gunde 2.5 litre su

Arada aklima eserse odada kol ve omuz calisabilirim

Bu diyetin zararli oldugunun farkindayim fakat vucudumu uyarmam lazim

Canim kola cektikcede sade soda icerim artik 1 kasa da olsa

Aspartam vücuda giren besinleri yağ olarak algılatmaz. Şeker olarak algılatır. Kalori değeri olmadığı için kilo yapmaz. Sadece insülin direncine şeker ile aynı etkiyi yaptığı için açlık hissi oluşturur ve bağımlılık yapar.

• emek olmadan yemek olmaz,

bizde yoğunuz ama spora vakit ayırıyoruz.Spor yapmadan vereceğin kilo vucudunda sarkma ve yırtıklar oluşturabilir
  • şekeri ve kolayı bırak,askeri okul sınavlarına mı gireceksin ?
  • Öyle bir dünya yok dostum. Karbonhidratı azaltacaksın koşacaksın bisiklet süreceksin.

• 1.kola ve benzeri her türlü gazlı içecek içilmeyecek.
    2.çayı şekersiz içeceksin.
    3.ekmeği hayatından çıkaracaksın.
    4.bir adım sayar alacaksın ve günde 8000 adım atacaksın
    5.Android marketten 30günde kilo ver uygulamasını indir 30 günlük egzersiz programını her gün uygula.
    6 bir de günde 1,5 litre su içmeye çalış.
    7.akşam saat 8 den sonra ağzını çöp dahi koyma,bir nevi gece orucu tutacaksın.

bunları harfiyen yap kesin ama kesin zayıflarsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.