Şimdi Ara

2 Ayda olabildiğince kilo vermem gerek[Gerçekten Önemli]YARDIIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Karbonhidrat ağırlıklı beslenmeden protein ağırlıklı beslenmeye geç ,

Şekeri ve unlu mamüllerden uzak dur ,

Spor imkanım yok dedin ama mecbursun , şartlarına en uygun sana yardımı dokunacak tek önerim ;

HİİT Cardio , youtubeda yüzlerce video bulabilirsin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Sinava hazirlaniyorum hocam ve cok kotu bir yurttayim bayilmanin esiginde geziyorum hep yorgunum spor gercekten yapamam usengeclik vs degil yani

• Aralikli oruç yöntemi işe yarıyor. Araştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ketojenik diyet+ aralıklı oruç yeteri kadar yağ yüksek protein. Evde squat ve karın şınav antremanları
  • Kolayı bırak, ekmeği kes. Ben bunları yaptım 2 haftada 8 kilo verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Aspartam var zeroda vucuda giren besinleri yag olarak algilatiyor bildigim kadariyla aklimdaki diyet diyeyim su sekil

Sabah kahvaltida salatalik yesilcay limonsuyu sirke karisik icicem shot gibi

Okula bi elma gotururum bir avucda findik kara uzum

Oglen lanet yurdun yemegi ekmeksiz

Aksamustu yine salatalik devam

Aksam lanet yurt yemegi 6.30 da

9 a kadar salatalik yine

Yatmadan yesil cay

Gunde 2.5 litre su

Arada aklima eserse odada kol ve omuz calisabilirim

Bu diyetin zararli oldugunun farkindayim fakat vucudumu uyarmam lazim

Canim kola cektikcede sade soda icerim artik 1 kasa da olsa

aksam yulaf ye,salatalık kesmez seni,karnın ağrır. yulaf uzun süre sindirildiği için daha rahat edersin. yoğurdun içine yulaf at,karıştır ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrystalCacik -- 18 Şubat 2018; 12:14:47 >

• Yurtta kaliyorum hocam protein falan olcemiyorum ne cikarsa ogle yemeklerim genelde disardan cunku yemekhane hem guzel degil hemde az yurtta kaliyorum ayrica 3 saat etut var sonra da 9 oluyor saat bayiliyorum resmen spor zor yinede deneyecegim tesekkurler

• 3 günde 4.3 kilo verdim daha bi kaç gün önce.

günlük ortalama 1.-1.5 kg veriyorum. sırrımı söylemem. herkes kendi sağlığından sorumlu. sorumluluk almıyorum. :D
  • kesinlikle dukan birası beyler aşırı etkili
  • İki ayda verebileceğin en sağlı kilo oranı 10kg sağlığım gitsede bişe olmaz demissin hiçbi hadise sağlıktan daha önemli değildir günlük kalori hesabı yapabilirsin günde 1000cal az al ayrıca yediğim karbonhidratlar ve yağlar kaliteli olsunki bitkin düşme vede yürüyüş yap

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam yurtta illa yumurta çıkıyordur karbonhidratı 0 larsın sana verilen tüm parayla paso yumurta alırsın akşam sadece et yemeği yersin sonra odanda şınav mekik falan çekersin sonuç garanti inşallah zayıflarsın
  • sağlam bir diyet programı ve yoğun bir spor ile 2 ayda 10-12 kilo verirsin ama çelik gibi irade lazım...
  • Hocam yurttaki yumurta dolaptan cikiyor yani soguk aksamdan hasliyolar ve dolayisiyla ici siyah siyah oluyor karariyor yani mumkun degil yemem cuma aksami ve haftasonu evimdeyim proteini evde alicam artik

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.