Şimdi Ara

2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı! | Güncel Versiyon: 1.8.2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programın ilk açılışta 104.31.70.93 ip numarasına bağlanmasının amacı nedir?
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Program en son versiyon güncellemesini yapmak için sunucularımızdan versiyon bilgisi çekmektedir.
    ip adresi sahibine baktığınızda Cloudflare olduğunu göreceksiniz.
  • Yeni versiyonda planlananlar
    Windows update entegrasyonu.
  • Hocam program çok güzel aslında ama indirmelere başlamadan önce modem resetlenmesi gerektiği söyleniyor. Bunu nasıl halledecez?
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Saat 2 ile 8 de modeme reset atma isteğinizin sebebi büyük olasılıkla indirmenizin kotanıza yansıyacağı düşüncesi olması lazım. Yaptığımız indirme testlerinde, modemi resetlemesek bile yeni düzenlemenin devreye girdiğini gördük.

https://ahmetozer.org/uploads/speedtest-2017-05-05.html linki üzerinden yaptığımız testi siz de görebilirsiniz. Şuanda bazı servis sağlayıcılarında kotaya yansıyor olarak gözükse de kullanımda etkilenmediğine dair iddalar var.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Böyleyse durum iyi o zaman hocam. Ellerinize sağlık :)
  • elinize sağlık hocam, teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 7 Mayıs 2017; 3:3:51 >
  • Güzel program. Ellerinize sağlık.. Aylık toplam kota kullanımı özelliği varmı acaba? / Yada eklenebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 7 Mayıs 2017; 20:8:35 >
  • Bu günden sonra Haziran ayına kadar güncellemeler yavaş gelebilir. (Finaller)
  • Siz istemiştiniz, ekledik. :)

Yeni bir güncelleme yayınlandı!
    v1.5.0 – 07.05.2017 20:35
    [Yenilik] Artık uyanma saati de kullanıcı tarafından belirlenebilecek.
    [Yenilik] Windows Update ayarı eklendi. Windows güncelleştirmelerini dilerseniz tamamıyla kapatabilir yada indirme yaptığınız saatlerde açarak kotanıza yansımamasını sağlayabilirsiniz.
    [Kaldırıldı] S.S.S sayfası kaldırıldı. Programla ilgili sıkça sorulan soruları bu sayfadan takip edebilirsiniz.
    [Düzeltme] Optimizasyon iyileştirmeleri yapıldı.

İndirme Linki:https://goo.gl/1HaOfB
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Güzel program. Ellerinize sağlık.. Aylık toplam kota kullanımı özelliği varmı acaba? / Yada eklenebilir mi?

Toplam kota kullanım özelliği kavramını daha da detaylı (nasıl çalışması gerektiğini) anlatabilirseniz, bir sonraki versiyonda eklemekten memnuniyet duyarız. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatyucell

quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

Güzel program. Ellerinize sağlık.. Aylık toplam kota kullanımı özelliği varmı acaba? / Yada eklenebilir mi?

Toplam kota kullanım özelliği kavramını daha da detaylı (nasıl çalışması gerektiğini) anlatabilirseniz, bir sonraki versiyonda eklemekten memnuniyet duyarız. :)

Aylık kaç GB indirme yapmışız onu demek istemiştim hocam :)

Örnek program olarak ise; Netmeter

Günlük-Haftalık-Aylık ne kadar kullanım yaptığımızı gösteriyor mesela.
  • Harika fikir ve eminim uygulama da öyledir. Linux sürümü de çıkarsa deneme imkanım olur ama çok da önemli değil şuanda. :)
  • Elinize sağlık hocam, bilgisayarı açık bırakarak yapıyordum ses yaptığı için rahatsız oluyordum sayenizde gece kendi açılıyor ve indirme başlıyor teşekkür ederiz elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    linux sürümüne belki haziran ayının 20 lerinden sonra bakabiliriz
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Çok sayıda talep yoksa çok da önemli değil. Benim dizüstü Boinc için 365/24 çalışıyor zaten, DSL bağlantım da yok. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 7 Mayıs 2017; 23:50:9 >
  • Teşekkürler, deneyeceğim.
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    İyi indirmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULTILIX -- 8 Mayıs 2017; 1:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatyucell

1.3.7 Güncellemesi yayınlandı.

v1.3.7 – 06.05.2017 20:20
    [Yenilik] İstatistikler özelliği eklendi. Gece boyunca yapmış olduğunuz Download ve Upload miktarını görebileceksiniz.
    [Düzeltme] Arayüzde ufak tefek değişiklikler yapıldı.

eline saglık
  • Hocam önerinizi değerlendirmeye alıyorum, bir sonraki update için söz veremesem de ileride böyle bir özelliği eklemeye pozitif bakıyorum. Dediğim gibi kullanıcıların istekleri çapında şekillenecek bir program olacak, bizden biri olacak. Görüşlerinizi/şikayetlerinizi esirgemeyiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatyucell -- 9 Mayıs 2017; 1:35:8 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.