Şimdi Ara

2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı! | Güncel Versiyon: 1.8.2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim :)) iyi çalışmalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla güzel programa benziyor. İndirip bir deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri dönüşlerinizi dört gözle beklemekteyiz. :)
  • Kaput altında birkaç iyileştirme yapıldı, güncellemeyi yayınlamadan önce bir isteğiniz var mı diye sormak istedim. İstekleriniz dahilinde, güncellemeyi yayınlamadan yetiştirmeye çalışabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatyucell

Kaput altında birkaç iyileştirme yapıldı, güncellemeyi yayınlamadan önce bir isteğiniz var mı diye sormak istedim. İstekleriniz dahilinde, güncellemeyi yayınlamadan yetiştirmeye çalışabilirim.

Hocam programın windows xp desteği var mı? Eski bir işletim sistemi, destek vermiyorsanız anlarım. Kurulumdan sonra "CreateProcess tamamlanamadı; kod 193. %1 geçerli bir win32 uygulaması değil" hatası veriyor. Programı açınca da aynı şekilde, geçerli bir win32 uygulaması değil hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: serhatyucell

Kaput altında birkaç iyileştirme yapıldı, güncellemeyi yayınlamadan önce bir isteğiniz var mı diye sormak istedim. İstekleriniz dahilinde, güncellemeyi yayınlamadan yetiştirmeye çalışabilirim.

Hocam programın windows xp desteği var mı? Eski bir işletim sistemi, destek vermiyorsanız anlarım. Kurulumdan sonra "CreateProcess tamamlanamadı; kod 193. %1 geçerli bir win32 uygulaması değil" hatası veriyor. Programı açınca da aynı şekilde, geçerli bir win32 uygulaması değil hatası veriyor.

Hocam malesef XP sürümünde çalışmıyor program. Framework 4.5.2 sürümünü hedef alarak yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatyucell -- 30 Haziran 2017; 19:35:33 >

• Eski sürümde bazen uygulama açılmıyor ve bu yüzden silip geri yüklemek gerekiyor düzeltebilirseniz güzel olur.
  • Bugün çıkan sürümde o sorunu çözdüm, sıfır kurulum yapabilirseniz bir daha böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatyucell -- 30 Haziran 2017; 22:15:27 >
  • 1.8.2 versiyonu Depolara eklendi

v1.8.2 – 18.07.2017 22:00
    [Yenilik] İnternet modu sekmesine başlangıç ve kapanış saatleri eklendi. Bundan sonra genel ayarlar isimli bir sekme bulunmayacak. Uyanma ve İnternet modları birbirinden tamamen ayrıldı. Bu modlar için ayrı ayrı saat düzenlemesi yapabileceksiniz.
    [Yenilik] İstatistikler sayfasına, programın çalışmaya başladığı andan, gelinen ana kadar hesaplanan download ve upload miktarı bilgisi eklendi. Bu bilgiler her dakika güncellenecektir.
    [Yenilik] Çalışma modları arasında geçiş yaptığınız zaman, ilgili çalışma modunun sayfasına yönleneceksiniz.
    [Düzeltme] “Ben Yatıyorum Sen Hallet” butonu headerdan kaldırıldı ve internet/uyanma modu sayfalarına ayrı ayrı eklendi.
    [Düzeltme] Çalışma modu logonun yanına taşındı.
    [Düzeltme] İstatistiklerde oluşan “0 MB” ve Wi-Fi/Etenert algılama sorunu düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULTILIX -- 18 Temmuz 2017; 22:41:13 >
  • Guzel programda bazilari modem resetlemek şart falan demis hocam birde ekran kapaliyken benin w10 uykuya alıyor ve acilisda sifre olayi var onlari nasil kaldiririz

• Modemi kapamaya gerek yok.
    Ayrıca modemi kapatıp açmak için modeminize bağlanammız gerekiyor.
    Modeme bağlanmak için sizden ayarlardan açmanızı isteyeceğimiz protokoller bazı modemlerde güvenlik açıklarına neden olduğundan böyle bir şeyi mağlsef yapamayız.
    Kendi üreteceğimiz router ile yapabiliriz ancak.

Bilgisayaranız laptop ise ekranı kapatınca uykuya alınmasını engellemek için

2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı! | Güncel Versiyon: 1.8.2

2-8 İndirme Asistanı Yayınlandı! | Güncel Versiyon: 1.8.2

Bilgisayarınızın uykudan uyunanınca parola sormasını kaldırmak için

https://www.dijitaller.com/windows-10-parola-kaldirma/

• ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Bazilari modem resetlemeden saymiyor falan diyor diger konularda

Pc masaustu sifre olayini yarin sabah pc basinda bakarim pc olayini kaldirsam iyi olacak

• Modem ile alakalı bir durum değil bu. Servis sağlayıcadaki kullanılan yazılım ile alakalı. Altyapı çok eski ise yazılımı istedikleri gibi güncelleyememişlerdir ondan. Böyle bir durum olduğunda acımayın şikayet oluşturun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.