Şimdi Ara

2.5M TL (80k$) Spor Araba Tavsiye & Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haziran - Temmuz ayında kendime araba almak istiyorum, Fiyatıda belirttiğim gibi yaklaşık 2.5 milyon₺ civarında bakıyorum. Lakin arabalardan pek anlamıyorum. İstediğim araba güçlü ve spor olması tercihim ve 4 kapı araba istemiyorum. Yıllık yürütme masrafı 100k ya kadar maddi imkanım var. Gemide çalışıyorum yaşım 33 bekarım, sadece izinlerimde kullanıcam arabayı yılda 3 4 ay. Etrafımdaki insanlara sorduğumda yok o araba alınmaz yok tek kapı yok arabayı alıp napıcan gibi vs bilmem ne gibi yorumlar yapıldığı için burası geldi aklıma. Araba almadan ölürsem gözüm açık gidicem o kadar dert ettim kendime. 😁

Baktığım modeller

Audi TT tfsi Quatro 2015

Bmw 4.28xDrive cabrio 2015

Mercedes C200 Coupe 2018 ( motordan (güç) dolayı arka planda )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailorcptn -- 21 Mart 2024; 17:12:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi 200 bin daha koyabilirsen güncel kasa 45TFSI A5 almak daha mantikli bana gore

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir MX5 kullanıcısı olarak bu aracı önerirdim ancak güçlü araç istediğinizden ötürü 1.5 olanını önermiyorum, gerçi güçten kastınız nedir onu bilmiyorum mesela hafif kasa ile 1.5 motor gayet yeterli ancak uçup kaçmıyor, amacı da uçup kaçması değil zaten. Aynı durumu ben yaşadım, aldığıma da hiç pişman olmadım. Yaz tatillerinde üstü açık bir araçla gezmek ayrı bir keyif oluyor. Eğer normal işlerinizde kullanabileceğiniz ikinci bir aracınız var ise almanızı öneririm.

Z4 ya da bulabilirseniz Mazda MX-5 ND 2.0 iyi gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 21 Mart 2024; 18:1:12 >
  • Mazda Mx 5

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Dediğiniz arabaya bakmıştım 200 kurtarmıyor malesef ve 3 m nin altında satanda yok 🤷‍♂️

• Beetle Juice kullanıcısına yanıt

ilk kez alıcam araç tam okumamışsınız yazımı sanırım gemide çalışıyorum sadece senede 3 4 ay binicem. Mazda bakmıyorum daha doğrusu alman harici ilgimi çekmiyor bmw z kasa olabilir.

• sailorcptn S kullanıcısına yanıt

Yok tam okudum da ilk kez araba alacağınız çıkarımını yapamadım, gemide çalışma şartlarından da haberim yok. Neyse kolay gelsin hayırlı olsun şimdiden.

• sailorcptn S kullanıcısına yanıt

4 ay için 2.5m arabaya bağlama derim.

Güzel bir araba kirala kendine bak keyfine

• Ben kullanmadım ama kullanıp da sevmeyen duymadığım için bende oyumu miata dan yana kullanıyorum

• en1gma kullanıcısına yanıt

Yok alıcam kardeşim içimde ukte kalmasın 😁

• Yılda sadece 4 ay kullanacaksanız kiralamak daha mantıklı bence de. Ama mantık kısmını geçersek cabrio çok keyifli olur. Benim de aklımda bir yerlerde Z4 almak var :).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.