Şimdi Ara

2-5 yıllık ilişkiler nasıl biter anlamış değilim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
15
Favori
18.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani o kadar yıl sonra evlilğe falan gitmeli sonu , ki o yıllar ıcınde aılelerın de haberı olurdur mutlaka , neden nasıl bitiyor hiç aklım almıyor. Yani eğer sıkılacaksa biri o kadar yıl nasıl sıkılmaz onu çözemıyorum bu defada. Şuan 4.5 aylık bir ilişkim var , hedefimiz aynı okulları kazanıp aynı şehirde okumak ve birbirimizi seviyoruz , ayrıca her zaman hıc bırbırmızı bırakmayacagımızı da söyluyoruz , sansıma cok da durust sadık ve karakterlı bır kız. Insan korkuyor acıkcası

• 3 yil ayni sekilde yasadim ayni sehri kazandik o karakterli diye baktigim kiz aldatti beni 2 kisiyle hem de kimseye guvenme hayat bu napicagi belli olmaz ins anlamani sagliyacak bi olay olmaz hersey unutulur gecer simdi baskasiyla beraberim olen unutuluyo bunlar hic bisey degil hayatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

3 yil ayni sekilde yasadim ayni sehri kazandik o karakterli diye baktigim kiz aldatti beni 2 kisiyle hem de kimseye guvenme hayat bu napicagi belli olmaz ins anlamani sagliyacak bi olay olmaz hersey unutulur gecer simdi baskasiyla beraberim olen unutuluyo bunlar hic bisey degil hayatta

kesinlikle katılıyorum 3 senelik sözlüm beni terk etti ayrıca çok güveniyorduk birbirimize ama herşey yalanmış, o yüzden böyle bir acı çekmeden umarım durumu daha iyi kavrarsın ;) seni kimse senden daha iyi tanıyamaz, karşındaki insan içinde geçerli
  • bir anda biter , ne olduğunu anlamazsın.
  • Peki bitmeme ihtimali yok mu ? Amcamın oğlu lise 2den beri çıktıgı sevgilisi evlendi çocukları var. Ablamın sınf arkadaşı Lise1den beri çıktıgı sevgilis ile nişanlı şuanda, 24 yaşındalar , 7-8 yıl olmuş yani.
  • quote:

3 yil ayni sekilde yasadim ayni sehri kazandik o karakterli diye baktigim kiz aldatti beni 2 kisiyle hem de kimseye guvenme hayat bu napicagi belli olmaz ins anlamani sagliyacak bi olay olmaz hersey unutulur gecer simdi baskasiyla beraberim olen unutuluyo bunlar hic bisey degil hayatta

tam 9 yıl bir kızı sevdim o da bensiz öleceğini söylüyordu.sonra sayısını aklımda tutmakta zorlandığım kadar çok insanla aldatmış beni.Kendi itiraf etti.O yüzden bir daha tövbeler tövbesi.Yapmak istediklerimi onun için terketmiştim ama hayatıma kadınsız devam etmek istiyorum.Bundan birkaç yıl sonra herşey çok farklı olacak.O kadar azimli ve güçlüyüm işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andy Dufrense

Peki bitmeme ihtimali yok mu ? Amcamın oğlu lise 2den beri çıktıgı sevgilisi evlendi çocukları var. Ablamın sınf arkadaşı Lise1den beri çıktıgı sevgilis ile nişanlı şuanda, 24 yaşındalar , 7-8 yıl olmuş yani.

Bitmeme ihtimali var tabiki bitmeyen de cok gordum ama biten daha cok ins istedigin gibi olur hersey korkmadan yasa suphe etme tadini cikar yoksa yasadigin gunlerde zehir olur
  • Ege üni.deymişsin hedefiniz aynı okulları kazanmak merak ettimde bundan sonra hangi okulu kazanacaksın?
  • 21 yaşındayım 3.5 yıllık ilişkim var gayet güzel gidiyor.aynı üniversitedeyiz sınıflarımız yanyana.gayette çok seviyorum.aileler de biliyor hatta şu an yanımda ödev yapıyor.
  • quote:

quote:

Peki bitmeme ihtimali yok mu ? Amcamın oğlu lise 2den beri çıktıgı sevgilisi evlendi çocukları var. Ablamın sınf arkadaşı Lise1den beri çıktıgı sevgilis ile nişanlı şuanda, 24 yaşındalar , 7-8 yıl olmuş yani.

Bitmeme ihtimali var tabiki bitmeyen de cok gordum ama biten daha cok ins istedigin gibi olur hersey korkmadan yasa suphe etme tadini cikar yoksa yasadigin gunlerde zehir olur

Ama benım sorunum da bu ıste hocam , hep bıtecek korkusu var , sonunda bıtecek bırgun dıye dusunmek beynımı kemırıyor. Ya biterse ya bir gün sıkıldım derse , ya ileride evleneceği erkek başkası olursa diye düşünüyorum. Kız o kadar dürüst ki gerçekten gizli saklı birşeyi yok. Hayatını tamamen bana açıyor ailevi meselelerine kadar , birçok arkadaşı ile ben istemeden iletişimi kesti , bir defa ufak bir yalanı yakalar gibi oldum o da yalan değil ben kızmayayım iye eski bir konuyu sakladı benden , o yüzden tartıştık karşımda 2 saat ağladı hüngür hüngür benim geleceğimsin sen herşeyi seninle istiyorum ben lütfen ayrılma diye. Şuan ailesi de biliyor beni babası haiç ,kardeşler kuzenleri ile falan çok samimiyiz, ablamla o da çok samimi falan. ama hep bir korku var.

• quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Ege üni.deymişsin hedefiniz aynı okulları kazanmak merak ettimde bundan sonra hangi okulu kazanacaksın?

Hocam bıraktım EGE'yi , şuan ikimizde hazırlanıyoruz aynı yere gitmeye çalışacaz.
  • quote:

quote:

Ege üni.deymişsin hedefiniz aynı okulları kazanmak merak ettimde bundan sonra hangi okulu kazanacaksın?

Hocam bıraktım EGE'yi , şuan ikimizde hazırlanıyoruz aynı yere gitmeye çalışacaz.

Lütfen bana kız için bıraktığını söyleme
  • quote:

quote:

quote:

Ama benım sorunum da bu ıste hocam , hep bıtecek korkusu var , sonunda bıtecek bırgun dıye dusunmek beynımı kemırıyor. Ya biterse ya bir gün sıkıldım derse , ya ileride evleneceği erkek başkası olursa diye düşünüyorum. Kız o kadar dürüst ki gerçekten gizli saklı birşeyi yok. Hayatını tamamen bana açıyor ailevi meselelerine kadar , birçok arkadaşı ile ben istemeden iletişimi kesti , bir defa ufak bir yalanı yakalar gibi oldum o da yalan değil ben kızmayayım iye eski bir konuyu sakladı benden , o yüzden tartıştık karşımda 2 saat ağladı hüngür hüngür benim geleceğimsin sen herşeyi seninle istiyorum ben lütfen ayrılma diye. Şuan ailesi de biliyor beni babası haiç ,kardeşler kuzenleri ile falan çok samimiyiz, ablamla o da çok samimi falan. ama hep bir korku var.

şunu okudumda kendimi gördüm birden
    benimde icimde hep bitme korkusu vardı ama korkununda bir sebebi vardı eminim seninde bir sebebin vardır belki acık birsey degil bilinc altına yerleşmiş birseyde olaiblir bu
    sonunda ne oldu biliyomusun BİTTİ 2,5 sene önce ve hep bekledim belki gelir diye
    iki hafta öncede facebokunda sözlendigini ögrendim
    neyse herseyi cok takma kafana oluruna bırakmak daha iyi hayatı

• quote:

quote:

quote:

Tamam gerçekten çok seviyorsun tebrik ediyorum, inşallah karşındakide seninle aynı düşüncelere sahiptir fakat eğer bir gün ilişkin biterse sende bitersin 2 sene geçmesine rağmen gece yatarken yüz simasi gözümden gitmiyor... Bende çok sevdim yani.. Yapman gereken basit çok umut bağlama burada aynı durumda olan diğer arkadaşların yorumlarını incelemeni öneririm ;)

• Fazla baglanmayin her seyden once olum var !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Eğer yüzdeye vurursak %80 kız için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer yüzdeye vurursak %80 kız için.

Hayatının hatası

• Böyle uzunca seneler beraber çok iyi ancak gerçekten her ihtimal , her durum kafanızda olmalı. Tabiki paranoya derecesinde değil. Bu dediğim sadece işin sonu için, çünkü o kadar uzun süren bir ilişki her ne koşulda biterse bitsin insana çok koyar.
  • 9-10 yıllık ilişkilerin bittiğine şahit oldum.Bir anda bitiyor genelde.Ha iki taraf da birbirini unutamıyor o ayrı.

Bu arada arkadaşım sana ne desem hayır etmez herhalde.Kız için üniversite bırakılır mı ya...
  • Kimi benden çok seversen onu senden alırım diyor Yaratan..

Ayrı bir konuda, beş yıl olmuş ama hala evlenmemiş beraberliklerde yaşanacak fazla birşey kalmadığından boşanma oranı fazla oluyor. Hayrı fazla uzatmamak gerekir bence..

Süresi mühim değil, Sevgi - Sadakat - Güven - Saygı kolonları ne zaman yıkılırsa beraberlik o an biter aslında..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.