Şimdi Ara

2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
68
Favori
8.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FOTOĞRAFLAR BANA AİT DEĞİLDİR.(BIÇAK RESMİ BENİMDİR BANA AİTTİR.) FAKAT O BENİM 2. EVİM OLAN SAHİL BU SAHİL...

Arkadaşlar olayda size ilginç gelecek yerler vardır bu yüzden csb derseniz lütfen direk çıkın sizi inandırmak zorunda değilim.biraz uzun olduğu için yaşadığım olayı belki böle böle anlatabilirim.

8. sınıf-Lise1 arası yaz ayıydı. damla diye bi sevgilim vardı. her şey iyi hoştu kızıda harbiden çok seviyordum ya nasıl anlatılır bilmiyorum şimdi beni bir daha bulsa gel öldürelim kendimizi dese 1 saniye düşünmem böyle hafif sarışındı dümdüz saçı vardı gözleri ne yeşildi ne maviydi bir rengi vardı ama hiç o kadar derin bakamadım gözlerine hep böyle gözlerine bakamazdım bi değişikti. tabi bu kadar aşıktım ama bir yandan da ergenim.erkeksi hormonlarım en üst derece ama bi yanda da kızı hiç incitmek istemiyorum. ben istemesem de kız istiyordu o malum işi yapmayı. ama kız öyle kötü bi kız değildi iyidi ama işte o istiyodu o işi yapmayı. annemde o zamanlar çalışıyordu bizim ev boştu bir gün bizim eve gittik. girmiştik bi yola geri dönüş yoktu ben çok isteksizdim ama istiyodum ama kız bi değişikti böyle sırıtıyodu ama bi değişikti yol boyunca böyleydi neyse eve gittik işte malum işi yaptık çok sürmedi zaten tahmin edeceğiniz gibi damla cebinden sigara içerdi başladı içmeye ben bunun çok ergence olduğu düşünüyodum gösterişten içiyosun falan diyodum ailen biliyo mu falan diyodum yoo bilmiyo diyodu. ben aileme söylesem bziimkiler bana dalrdı benim ailem çok muhafazardır ama ben onun ailesini hiç bilmiyodum damlayı kendi ailemle tanıştırmıştım ama damla beni kendi ailesiyle tanıştırmamıştı hiç görmemiştim gerçi hocalarda çok görmemişti dersleri çok kötüydü ailesi okula bile gelmezdi çoğu zaman ama bi önemi yoktu orta okulu bitirip liseye gçmiştik. neyse evden çıktık tabi ergeniz o zamanlar ne yapsak ne yapsak dedik okulun oraya gidelim çocuklar vardır basketbol falan oynarız gittik basketbol oynadık beraber sonra hayvan gibi terledik falan sonra evlerimize dağıldık abim eve gelmişti onunla pc kavgası falan yaptık bilgisayarda oynadıım o gün öyle geçti ondan sonraki günlerde 2-3 gün konuşmadık hiç damlayla. ben bu son malum işten sonra çok utanmıştım o da utandıki galiba hiç buluşmadık 2-3 gün ama deli gibi seviyodum konuşma ihtiyacı duyuyodum o yüzden facebooktan falan konuşuyodum. sonra işte bugünler geçti böyle abimde mistik şeylere çok inanır rüya tabirlerine bakar rüyalarını anlatır kuran okur bol bol falan neyse damlayla o işi yaptıktan son 3-4 geçmişti ben pc oynuyodum sabahlamıştım abim sabahleyin uyanınca yanıma geldi direk sana bişey anlatıcam lan bi rüya gördüm çok korktum dedi tabi bu arada abimde kolay kolay bişeyden korkmaz abim lise 4'teydi. neyse arkadaşlar çok yoruldum az çay falan içicem gece anlatmaya devam ederim

------------------------------------------------------------------------------------------------

Abim korka korka yanıma geldi aslında korkar bi tipi yoktuda böyle heyecanlıydı. neyse başlattı anlatmaya hikayesi şöyledi ''evde bizim misafir odasında oturuyomuş (biz o malum işi o odanın yan odasında yapmışştık yani oturma odasında) neyse dediki işte oturuyodum sen önce odaya girdin dedi sonra yanımda ayakta durdun bekledin öylece dedi sonra odanın balkonun bi tane daha ben çıkmışım(tabi ben burda kahkahalara boğuldum ama abim bana tip tip bakarak dinle lan adam gibi dedi baktım adam ciddi hemen sustum) hemen 2 tane ben yan yana durmuşum. 1.ben elimi kaldırmışım şamar atacakmışcasına sonra 2. ben , 1.ben'in elini tutmuş ve abime demişki bu seferlik birşey yapmıyoruz ama bir daha böyle birşey olursa ,dünyanın 7 kat dibinede girsen sizi buluruz demiş. abim bunu anlattı sonra dedimki he olum izliyon gece gece filmler sonraböyle rüyalar görüyon dedim o bana dediki yok olm bu çok değişik bu işte bişey var dedi. dedim yapabileceğim bişey var mı. o zaman dediki bak dedi orda bana 'sizi buluruz' dedi yani benle birlikte biride bu işin içinde dedi. sonra bana hemen ardından olum söyle bak bişey mi yaptın dedi? ben tabi bişey demedim , abim bana hırsızlık mı yaptın masum birini mi dövdün falan dedi ama hiç aklına o malum iş gelmemişti bende söylememiştim . söyle bak senle alakası olabilir mi dedi , dedim abi valla ben bişey yapmadım falan neyse abim dediki kalk pcden ben şu olayı araştırıcam falan kalktım pcden, tabi ben korkudan ölcek gibi oldum ne oluyo lan moduna girdim hemen damlaya mesaj attım damla buluşmamız gerek diye, damlada kırmadı beni , okulun yanındaki sahilde banklarda başladım sahilde damlayı beklemeye tabi saat sabah 9-10 bu saatte daha lise1e giden adamın ne işi var neyse oturuyorum bizim eve yakında sahil baya o yüzden hemen ben erkenden gittim polisler vardı onlarla muhabbet ettik eğitim sisteminden falan büyük ihtimalde onlarda ulan bu çocuk neyin nesi diye geldiler yanıma sabah 9da tatilde 14-15 yaşındaki çocuğun orda ne işi var diye.. neyse gittiler bende dolandım falan sonunda damla geldi hemen. yaktı hemen yine sigarsını, sanki beni görünce içiyomuş gibiydi, neyse arada banada teklif ederdi ben yok derdim. neyse damlayla gezdik tozduk saati tam olarak bilmesemde 14:00 falandır heralde, damlayı görünce benim o sorun aklımdan hep gitmiştineyse gittim anlattım olayı damlaya damla bak abim böyle böyle rüya görmüş diye , damla ilk başta dediki ya facebookunda falan konuşmamızı görmüştür ağzını yoklamıştır dedi. tabi ben eskiden beri hep gizli moddda kullanırım interneti bu yüzden damlaya böyle birşeyin olmayacağını söyledim, damla sonra durdu, biraz gözlerime baktı ama dediğim gibi ben bakamıyodum gözlerine çok değişikbi rengi vardı yeşimli mavi gibi bu da beni çok rahatsız ediyo gözlerim istemsiz olarak sulanıyodu gözlerine bakınca neyse sonra bişey aklına gelmiş gibi oldu sonra dediki neyse benim gitmem lazım dedi bastı gitti. bende sap gibi kaldım neyse eve gittim sonra abimle hiç konuşmadık abim her zamanki gibi dışardan yemek söylüyodu yemek yemiştik beraber sonra hiç konuşmadan gidip yatmıştım uyandığım babam eve gelmişti yani saat 20:00 civarında uyanmıştım çok net hatırlayamıyorum zamanları kusura bakmayın. neyse babamlarla konuştum sonra pc'ye ben geçtim genellikle sabahları abim geceler ben olurdum pcde sabahtan akşama kadar abim akşamdan sabaha kadar ben oynardım neyse ilk işim hemen geçmişe baktım abim nelere bakmış diye boş boş rüya tabirlerisitesine bakmış benim faceme girmemiş zaten giremezdi ama şüphelenmedim değil neyse sonra faceme girdim damla çevrım dışıydı gelince mesaj atdiye mesaj attım sonra açtım counter oynadım o günde böyle geçti///// arkadaşlar devamını ilerleyen saattlerde anlatırım bir yazmaya yazdığım için elim yoruluyor anlayış gösterin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gece boyunca damla hiç mesaj atmadı, arada bi faceye girip 1-2 kelime yazıp çıkıyodu işte naber iyiyim diyip bitiyodu muhabbet böye böyle 2 gün falan geçti sonra tabi damlaya olan aşkım beni durdurmadı buluşalım dedim 1 gün sonra mesaj geldi tamam sahilde buluşalım bugün dedi saat verdi. o saatte yine buluştuk sahilde ilk başta o gün neden o olayı anlattıktan sonra öyle durgun durgun durup gittiğini sordum ya boşver aklıma bişey gelmedi falan dedi bende heralde ailesiyle işi vardı o yüzden gitti dedim üstelemedim,dedim sonra ya farkında mısın artık eskisi kadar sık konuşmuyoruz , bunu dedikten sonra bişey demedi bu öyle omzuma yatmıştı sahilde banktaydık şşt kız uyudun mu diye şaka yapıp buna baktım bu böyle gözleri açık bi yere dalmış bakıyo, dedim heey uyan dedim böyle bi irkilde özü dilerim dalmışım dedi dedim neden sık görüşmüyoruz artık ya bilmem sana öyle geliyodur yine görüşüyoruz işte falan diyip gülümsedi bana baktı kızla neredeyse 5-6 aydır çıkıyodum ama hala gözlerine odaklanıp bakamıştırım, korkuyodum böyle her zamand diyorum ya böyle değişik bi göz rengi vardı neyse benim gitmem lazım dedi dedimki yahu yine nere gidiyosun 1 saat bile olmadı oturalı dedim yok benim gitmem lazım dedi. eve ben bırakayım seni falan diyodum ama hiç izin vermiyodu kızın bırak ailesini evinin bile hangi mahallede olduğu bilmiyodum
    giyintisine falan bakılırsa zengin bi mahallede kalıyordu ama bilemiyorum işte hiç gitmedim evine.ben bunu kafaya koydum sonra dedim yani evini öğrenmeliyim damlaya soruyodum arada nerede evin diye ya işte ne yapıcan babamlar seni görür falan diyodu. bende babasından korkuyo o yüzden vermiyo adresi diyodum neyse biliyosunki orta okullar yazında açık oluyor kayıt için falan benimde müdürlü aram iyiydi biraz neyse gittim bizim okula tabi okuldan mezun olmuşum bi korkumda yok müdürün odasına girdim hocam bi arkadaşım varda adresi lazım dedim(bunu hangi cesaretle dedim bende bilmiyorum bi anlık gaza gelmişyim) hayırdır ne yapıcaksın falan dedi? bende ya hocamişte arkadaş facebooka girmiyo tel nosuda yok e bende konuşmak istiyorum evine gideyim orda buluşruz falan dedi müdürde ilk başta anlayışla karşıladı tamam şimdi işim var 1 saat sonra gel halledelim dedi gittim 1 saat sonra okulun oraya müdürün yanına çıktım dedm hocam bizim iş vardı bana dediki ben veremem adres falan nerden bileyim çocuğa kötü bişey yapmayacağını falan dedi dedim hocam yeminle sınıf arkadaşımdı bakın isterseniz kayıtlara falan dediysemde ikna edemedim yok veremem falan dedi beni gönerdi bende çağresiz çağresiz eve gittim. abim dışarıya çıkıcaktı hazırlanıyodu bende abimden para isteddim dışardan yemek söylerim diye (yazları hep dışardan yerdik seviyoduk dışardan yemek söylemeyi) abim dediki al şu 20 lirayı ama bana ne yaşadıysan anlat dedi abi valla bişey yaşamadık dedim. o da anlat oğlum ben senin abinim falan dediysede yok olmadı, (normaldede kolay kolay abime bişey anlatmazdım seviyodum abimi ama anlatmıyoduk öyle özelimizi birbirine ) anlatmadım hiç bişey abim bana oğlum bak değişik değişik rüyalar görüyorum durmadan sen varsın rüyamda biri beni tehtit ediyo falan dedi anlat bişey yaşadıysan dedi yok abi ne yaşıma bişey vallaha normal takılıyorum dedim o hala hırsızlık yaptığımı veya bi öksüz/yetim çocukla kavga ettiğimi düşünüyodu ama anlatmıyodum hiç birşey en son şte kapıda uğurluyodum (sizi bilmem ama bizim evde adettir bu. biri evden çıkarken illa başka biri kapıda bekler onu yol etmek için) uğurlarken abim bana dediki neyse şimdi naz'la buluşmaya gidiyorum gelince bana anlatacaksın herşeyi dedi. (naz abimin sevgilisiydi) /////////// arkadaşlar devam edeceğim 1 saat sonra veya yarın sabah

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

abimin deeğişik bi tarafı olduğunu biliyodum çok iyi laf yapardı ağzı illa benden bişey öğrenecekti bnde bunu bildiğim için hemen damlaylabuluşumak için faceyi açtım mesaj attım ama damla yine kapalıydı hemen bi mesaj attım görünce acil mesaj at diye sonra 5-10 dakka içinde hemen faceye geldi noldu dedi sonki önceden mesaj attığımı hissetmiş gibi dedim bak böyle böyle bi durum var çabuk buluşalım bi karar verelim. dediğim gibi yine sahildeki bankımızda buluşacaktık ama bu sefer damla benden önce ordaydı dediğim gibi ben çok yakındım sahile ama benden önce gelmişti. dedim damla ilk sarılcaktı falan ama yüz vermedim hemen oturduk bankımıza dedim ne yapıcaz söyle bu dediki ya sen canını sıkma bişey olmicak eve gidince dedi dedimki damlaya ya deli misin sen abim beni bu sefer öldürecek gibiydi hemen bi çözüm bul damla dedim söyleyelim mi dedim o da bana sakın söyleme dedi sen korkma bişey olmicak inan bana dedi, tamam dedim sonra damlaya eğer abim kızarsa direk anlatırım ona göre dedim o da tekrar güven bana dedi ve sarıldı sonra evlerimize dağıldık tüm aşkımız o bankta geçti bizim aslında orda bi küçük çok küçük büfe gibi biyer vardı ordan simit çay alıp orda otururrduk öyle mutluyduk arada basketbol oynardık bide.neyse evlerimize dağıltık. abim benden önce gelmişti eve nerdeydin sen dedi dedim abi işte damlayla gezdik biraz falan o da bana iyi tamam dışardan yemek söylüyorum dedi çok şaşırmıştım hiç o rüyaların konusu bile geçmemişti sormicaktı galiba bana bişey bende merak ediyodum neden böyle olduğu sormicak mısın diye sordum neyi dedi dedim işte bişey yaptın mı diye dedim hayır dedi ben kardeşime güveniyorum dedi bunu dedikten sonra ömrümdeki en büyük şoku yaşamıştım abim ilk defa bana kardeşim demişti ve güveniyorum demişti. ama hiç üstüne varmadım eyvalalh abi dedim... tabi bu aralar ailemle ilişkilerim çok sıkıydı onlar bana çok ilgi gösteriyodu ama tabi abim rüyalarını anlatmamıştı aileme anlatssa babamla annem dalga geçerdi zaten artık damlada faceye falan girmeye başladı ben damlaya faceden şunu sorduğumu hatırlıyorum 'damla neden böyle birşey yaptık? neden buna beni zorladın?' o ise bana böyle şeyleri buraya yazmamam gerektiğini söyledi yüz yüze gelirsek anlatacağını söyledi bende tamam o zaman dedim sonra havadan sudan konuştuk. ben çok heyecanlıydım damla olaya değişik bi heyecan katmıştı fakat bilmiyodum tek bildiğim dalaya hala deliler gibi aşık oluşumtu. bi parfüm kullanmıyodu ama teni gül gibi kokuyodu krem kullanmıyordu ama elleri yumuşacıktı .. yanakları al al dı , bi sarılıyodumki tüm dünyayı unutuyodum derdim taasam kalmıyordu tabi bunlar ergenliğin verdiği etkide olabilir neyse abimle hala ilişkimiz aynıydı abim bi daha o konuyu hiç açmadı o gece öyle geçti sabah oldu hemen kıyafetlerimi giydim damlaya mesaj attım akşama doğru buluşalım diye(saati hatırlamıyorum) damla çoğu zaman facede olmazdı adam gibi konuşamazdık öyle saatte 1 kere girer mesajıma cevap yazar geri çıkardı neyse tamam diye mesaj attı. //////////// arkadaşlar bundan sonrasını çok iyi hatırlamıyorum biraz düşünmem lazım neler oldu nelerbitti diye aslında ayrıntıları düşünmem lazım çünkü hiç bir ayrıtıyı atlamak istemiyorum.... bu 2-3 saat sonra yada yarın sabahtan yazarım neler yaşadığımızı 2-3 sne geçti olayın üstünden ve hala devam ediyor olayın bir kısmı ufakta olsa hala yakamda bu size heyecanlı ve güzel gözüken bana ise zulüm gibi olan yaşam.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kafamda binbir türlü soru vardı bi yandan o malum işi yaptığım için çok pişmandım bi yandanda ulan nolcak yaptıysak yaptık diyodum ama abimin rüyaları işi içine gizem katıyodu bu yüzden hafif bi korku yaşıyordum , bi yandan da belki gördüğü rüyalar şanstır diyodum. neyse sabah oldu gün doğdu.. hemen gibi gittim giyindim abim uyuyodu abimi dürtüp ben gidiyorum dedim tamam dedi bende gidicem anahtarını al dedi. ben şaşırmıştım çünkü abim kolay kolay nazla buluşmazdı naz'ıda sevmezdim zaten gıcık bi kızdı ama yapacak bişey yok abim seviyosa benimde yengemdir yani sesimi çıkarmıyodum , abimle nazdan bahsetmek istiyorum biraz, abim normalde kolay kolay sevgili yapmazdı hatta naz abimin ilk sevgilisiydi galiba abim diye demiyorum harbiden çok yakışıklı(hiç bana benzememiş) yakışıklı olmasına rağmen sevgilisi olmazdı ama bu naz'a çok fena tutulmuştu fakat naz'la çok buluşmuyolardı yani ne bileyim naz mı istemiyodu buluşmayı abim mi istemiyodu bilmiyorum ama öyle haftada max 2-3 gün buluşurlardı. ama abim bu hafta çokca buluşmuştu . neyse ben çıktım evden gittim sahile ev sahile çok yakındı , bu sefer damla orda değildi ben daha önce varmıştım bundan önceki buluşmamızda onun benden önce gelmesi bi rekabet havası yaratmamış değildi :) hemen gittim bizim banka oturdum. açtım kulaklığı müzik dinliyorum, fight club'ı izlemiştim bu yüzden Sick Puppies - You're Going Down dinliyordum. filmle çok alakalıydı müzik :) etkisinde kalmamış değildim. her neyse müzik dinlerken geldi damla işte ben yine soğuk davrandım aynı şey gibi ' hani babanın sevgisini kimse kolay kolay göremez ya babada anne kadar çocuğunu sever ama daha bi cool takılır'' aynen öyleydim ben bab gibiyken damlada 3-4 yaşındaki kız çocuğu gibiydi(kız çocuklarının o yaşta babalarını çok sevdiklerini bilirsiniz hatta geçensene biyoloji hocam anlatmış kendi kızını babasına benimle evlenir misin ben seni çok seviyorum demiş :) ] aynen öyleydi damla beni 3-4 yaşındaki kız çocuğu gibi ölümüne seviyodu bense bir baba gibi cool gözükmeye çalışıyordum ama içten içe onu daha çok seviyordum. herneyse sarıldı falan sonra damla bana dediki birşey mi oldu dedi? bana karşı çok soğuksun seni kıracak birşey mi yaptım dedi? ( normalde böyle cümleleri hiç bi ergen kurmaz, daha tripçi olur kızlar fakat ordadurum farklıydı trip atan bendim gibi) ben damlaya hayır kıracak birşey yapmadım desemde damla bişey olduğunun farkındaydı ve bana şöyle bi cümle kurdu(buna benzer bi cümle) (bak seni kendimden daha çok seviyorum, ve ister inan ister inanma senin için çok fedakarlıklar gösterdim şimdi bu fedakarlıklarımı burda anlatacak değilim fakat ben senin yüzünden herkesi karşıma aldım gibi cümleler kurdu. dedim eyvvallah seviyosun beni bende seni fakat bu malum işi biz neden yaptık? biz daha çocuğuz nerdeyse neden böyle birşey istedin benden dedim. o zaman hafif mi sinirlenmiş gibi oldu bana dediki 'bu işi tek ben yapmadım birlikte yaptık benim kadar sende istekliydin itiraf et' bu cümleyi öyle bi demiştiki daha hiç birşey diyemedim haklısın dedim ve konu kapandı. sonra sahilin ordaki o çay simit aldığım büfeden yine çay simit aldık damlayla sarmaş dolaş denizi izleyip yedik içtik. bu arada ordu'da yaşıyorum ben. ve ordunun sahil kesimindeki serseri grubunu bilen bilir yani.gerçekten çok serseri doluydu neyse kalktık biraz sahilde yürüyelim dedik sahil denize sıfırdı ama yürüme alanı fala nvardı [leyla ile mecnunu izleyenler bilir orda ismail abinin el salladığı sahil gibi bir yer hatta tıpatıp aynı neredeyse sadece ondan daha büyük yeşillik olarak arkadaya doğru büyük bir alan var] sonra damlayla muhabbet ettik okul işinden falan(okulların tercihleri belli olacaktı) damlaya dedimki senin dedim saçların altından ellerin pamuktan gözlerin ise hala ne olduğunu neye benzediğini farkedemediğim bir dünya... bir yaşam dedim... evet gözleri bana göre bir yaşamdı [hani insan bazen intihar etmek ister bazense doya doya yaşamak isterya damlanın gözleride aynen öyleydi bazen gözlerinde kaybolasım geliyordu bazense bakmamak için kendi gözümü bile kapıyordum...] neyse iltifatlarımı ettikten sonra niye benim gibi bi çocukla sevgili oldun dedim ve üstelik 6-7ay geçti hala ayrılmadık neden dedim? o da sen beni seevmiyor musun dedi dedim ne alakası var ben seni ölümüne seviyorum o zaman bana dediki bende seni deliler gibi sevdiğime göre bu soruları cevaplamak çok mantıksız ikimizde birbirimizi delice seviyorsak böyle konuları bi daha konuşmayalım dedi ben yine tamam dedim. çünkü öyle bi durumda yapacak veya diyecek birşey yoktu. gezdikten sonra damla evine gitti zıt yöndeydi evlerimiz ben sahilin doğu taraflarında otururken o batı taraflarında oturuyodu belki batıdada oturmuyordu , belki hemen yan apartmanda oturuyodu bunu bilmiyordum sadece tahmin ediyordum. her neyse evime doğru giderken büyük ihtimalle liseli bi çocuk geldi sarışındı boyu küçüktü ama bi 90 kilo vardı eni boyundan daha büyüktü yani. az gelir misin kardeş bişey konuşucam senle dedi. çok kavgaya karıştığımdan durduğu pozisyondan öbür eliyle bana vuracağını anladım tam yumruk atacakken kaçtım kafamı çektim. beni hatarladın mı dedi. [tabi ettiği küfürleri yazmıyorum] sen kimsin falan dedim[ettiğim küfürleri yazmıyorum] teke tektik ve çocuk beni öldüresiye kadar dövecekti ne bi arkadaşımı çağırabilirdim ne bişey yapabilirdim. bu liseli üstüme doğru geldi hala vurmaya çalışıyo sonra bende ne yapsam diye düşünürken başladım kaçmaya eve kaçtım hemen yapacak bişeyim yoktu çocukta 90 kilo civarında olduğu için beni yakalaması imkansızdı arkamdan ne kadar küfür etsede duymamızlıktan gelip gittim daha bu olaylar bizim banktan yaklaşık 400metre ilerde oluyor damlayla ayrıldıktan sonra.. her neyse hemen eve gidip camlardan dışarı bakmıştım gizli gizli geliyor mu diye fakat tehlikeyi atlattığımı anladım takip edememişti beni...//////////// arkadaşlar çok uzun yazdım bu sefer elim çok yoruldu 1-2 saat sonra devam ederim
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    kurtulmuştum sonunda camdan bakıyodum dışarı sonra arkamdan abim gelmiş neye bakıyosun dedi bi korktum anlatamam boş bulundum bi an, dedim yok abi bişey ya dedim (çocuktan normalde yukruk yememiştim yüzümü sıyırmıştı ama bu hiç vurmadığı anlamına gelmez 1-2 tane geçirdi ama öyle acıtmadı) neyse abim dediki o yüzüne ne oldu lan dedi ne olmuş abi dedim hemen yüzüme bakmaya gittim böyle yanağımda elmacık kemiğimin altı böyle kızarmıştı ama bi yandanda büzüşmüştü böyle sanki suyu çekilmiş gibi olmuş dedi ne oldu burana dedi dedim bilmem kaşımıştırım heralde dedim o da tabikide inanmadı kaşısan böyle mi olur dedi ne oldu anlat dedi dedim yine bişey olmadıdiye olum belli bişey olmuşdedi. (şimdi bu anda eğer bu olayada bişey yok dersem abim çok kıllanacaktı , o yüzden çokta ısrar etmedim anlattım olayı) işte damlayla buluştuk damla yanımdan ayrıldı sonra sarışın 90 kilo civarında küçük boylubi çocuk beni hatırladın mı lan diyerek vurmaya başladı dedim o da kim o çocuk tanıyo musun dedi dedim yok abi nerden tanicam bana peki sen o çocuğua bişey yaptın mı veya bu aralr birine küfür falan ettin mi kavgay karıştın mı dedi şöyle bi düşündüm çok kavgay akarıştığım için önceki kavgalarda, kavga ettiğim bi çocuk olabilir mi diye düşündüm sonra yok olmaz dedim içimden ve abime yok abi valla tanımıyorum dedim. abim bana direk hadi dışarı çıkıyoruz dedi nere abi dedim o çocuğu bulucaz dedi, dedim abi yok boşver (abim kavgacı bi tip değildir maximum 2-3 kere kavga etmiştir fakat bu sefer heralde koruma duygusuyla gaza gelmiş olmalıki direk beni ite kaka dışarı attı) çabuk gidiyoruz dedi, sahil evimize yakın olduğu için abim üşenmedi yani hemen gidelim bulalım ddi neyse çıktık yola ben etrafa bakıyorum bi yandan o çocuk var mı diye abim izci olduğu için çakı taşımasında falan bi sorun yoktu izci olduğu için herhang bi işlem uygulanmıyordu neyse bende o çakıyı yanıma aldım belki çocuk bıçak çeker diye ama bizim çakıya çakı demeye bin şahit isterdi abim onu özel olarak yaptırmıştı demircide (SS'SİNİ ATICAM). Çocuğu aradık o mahallede yaşadığımız için her yeri didik didik etti bi sokakta çocuklar vardı , muhabbet ediyolardı o çocuğu gördüm sonra , tabi onlar bizi daha görmedi abi bak bu dedim abim benden 4 yaş büyüktü üniye geçmişti o yüzden birazda artistliği vardı yani gitti gelsene sen buraya dedi çocuğa öyle deyince 5 tane çocuk birden ayağa kalktı hayırdır falan demek için heralde. sonra abim işte sen bu çocuğa neden vurdun lan falan dedi ben tabi uzaktayım abimden o da o biliyo neden vurduğumu falan dedi abimde gel anlat buraya olayı dedi bana gidiyodum ordan bi çocuk dediki hayır gelmesin dedi abim niye lan falan dedi o da önce cebindekini çıkarsın yere bıraksın sonra gelsin dedi ben tabi şoka uğradım büyük ihtiamlle cebimdeki bıçaktan bahsediyodu ama ben öyle biley yokmuş gibi davrandım abim cebinde ne var dedi bende ilk başta bişey yok dedim sonra ne var lan diye bağırdı bende abi senin bıçağını aldım dedim (bıçağın kılıfının içinde hz alinin kılıcıyla ilgili sözlerin bulunduğu bi kağıt vardı abim dinini severdi kuran okurdu hz alinin kılıcınıda bilirdi yani. ama ben içinde hz alinni kılıcıyla ilgili sözler yazdığını bilmiyordum dedim niye bırakıcakmışım bıçağı dedi o da bırakcaksın öyle geliceksin dedi bende hayır bırakmam dedim çünkü güvenmiyodum onlara , onlardada bıçak vardır diye bırakmadım o zaman çocukta o zaman bu anlaşmalara aykırı bu çocuk buraya gelemez dedi abimde bıçağı aflan öğrenince bana sinirlendi tamam gelmesin dedi, abim sonra o sarışın çocuğa dönerek bak bu çocuk benim kardeşim bi daha ona zarar verirsen seni öldüresiye döverim gibi cümleler kullandı sarışın çocukta o zaman o da ayağını denk alsın bir daha öyle bişey yapmasın dedi abimde ne yaptı bu falan dedi sarışın çocukta ben söylemem kardeşine sor onu falan dedi... sonra abim tamam herneyse daha bu çocuğa zzarar vermiceksin dedi çocukta ben vermicem zarar dedi ama bu zarar görmeyeceği anlamına gelmez bi zarar görürse benden bilmeyin falan dedi abimde tamam dedi(çünkü biz burda şey anladık hani başka bi kavga olayı olur suçu bende aramayın demek istedi falan sandık çocuktan için) sonra abim o bıçağı nerden aldın lan falan dedi sonra sakladı bıçağı tabi evde 2-3 şamar -tekme attı bi daha böyle işlere bulaştığını göreyim o zaman bak seni kim dövüyodedi ve ardından sen bu çocuklara ne yaptında o çocuk sana öyle ' o biliyo yaptığını' falan dedi bende bişey yapmadım dedim ama artık bi bahane uydurmam lazımdı abime yoksa işler sarpa sarıcaktı bi yandanda damla ilişkimizi başkasına anlattıda çocuğun kulağına gitti çocukta damlayımı seviyodu diye düşünmeye başladım///////////arkadaşlar bu kadar yeter şimdilik 1-2 saat sonra devamını yazarım BIÇAĞIN SS'SİNİ ATIYORUM!!!!!!!!111111

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    abime yalan söylemekten zorundaydım ve dedim ki ya abi bir çocukla kavga ettim belki onun abisi falandır dedim abimde olayın üstüne gitmedi sorun çözüldüyse sorun yok dedi. tabi bu dayak olayından sonra damlayla 1-2 gün konuşmadım konuşamadım korktum.... günler geçti arkadaş hatırlamıyorum 1-2 gün geçmiştir abim her zamanki gibi rüyalar görüyodu şu rüyayı anlattı bana göktuğ dedi oturma odasında uyuyordum( bu sefer misafir odasında değildi malum işi yaptığımız odadaydı.) bi köpek yanıma geldi kurta benziyodu sonra bana dediki 'anlaşma bozuldu, siz bozdunuz' dedi sonra gitti. '' evet abim bana aynen böyle dedi sonra abim direk ben artık bi hocaya falan gidicem bu iş böyle olmayacak dedi asıl abimden önce benim gidesim vardı çünkü asıl korkan bendim olaydan abim gerçeği bilmiyodu ben biliyodum ve o köpeğin kim olduğu o sarışın çocuğun benim damlayla o malum işi yaptığını bilmesi hepsi çok çok garibime gitmeye başlamıştı artık, artık bende işi tamamen başka bi varlık olarak düşünmeye başladım internette demon çağırma ritüelleri falan vardı normalde öyle şeylerden çok korkardım ama yapmak zorundaydım ilk başta ritüelleri okudum ordaki malzemeler bulmak çok zordu ama ne olursa olsun buldum tek bişey kalmıştı yanıma bi arkadaş arıyordum bu işi yapacak abime söyleyemezdim abime bunu söylersem damlayla o malum işi yaptığımızıda söylemek zorunda kalıcaktım o yüzden bu arkadaş abim olamazdı alt komşumuz var adı orkun hemen o geldi aklıma benle yaşıt o. dedim kanka böyle böyle , bu işi yapmamız lazım o da ilk başta yok olm saçmalama inanıyo musun öyle şeylere falan dedi bende lan gel yapalım dedi o da iyi yaparız dedi bende boş ev bulmamız lazım dedim o da 2 gün sonra bizim ev boş olucak yaparız o ritüelleri annemler gelene kadar dedi bende tamam dedim o 2 gün damlayla sadece faceden konuştuk ama öyle hal hatır sormadan ileri gitmemişti konuşmamız.damla artık bişeylerden şüphelenmeye başlamıştı fakat ben bişey yok sadece hastayım dışarı çıkamıyorum falan dedi o da o zaman tamam eve geliyorum dedi müsait misiniz bile demedi hasta olduğumu duyunca hemen koşa koşa geldi bu benim için bi problemdi çünkü yanağımda buruşukluğu görücek ve ne olduğunu soracaktı e şimdi kızada ben dayak yedim denmez bişey olmadı abime dedim damla geliyo falan diye o da iyi tmam gelsin dedi abim damlayla hiç takılmazdı aslında sevmiyodu galiba damlayı gıcık mı buluyosa ne buluyosa, neyse damla geldi yanağımdaki yarayı göstermemek için yanağımın üstüne yattım tabi damla bu arada hemen yakmış yine sigarasını bizim evi kendi eviymiş gibi kullanıyodu kül tablasını falan alıyodu damla bizim odadaydı abim girdi içeri sert bi şekilde dediki ' içme bu evde sigara 'dedi tabi şimdi bi yanda damla bi yanda abim ikiside hayatımda önemli yerlere sahip ben sesimi çıkarmadım abim böyle deyince damla abime döndü tip tip baktı sonra tane tane sakin bir şekilde özür dilerim dedi ve söndürdü sigarayı sanki böyle ulan ben sana yapacağımı bilirdimde neyse dermişcesine bakış attı ve söndürdü sigarasını.abim gitti sonra damlayla muhabbet ederken ben yarayı hep unutmuşum damla yarayı gördü. bu ne dedi çok şaşkın bir şekilde, bende ya kaşıdımda öyle oldu dedim, abim gibi damlada inanmadı bu yalana hayır bu kaşımaya benzemiyor dedi ve inceledi yanağımı sonra bende neye benziyo sence dedim (olayı bilmiyomuş havasına yattım) o da herneyse bişeye benziyo işte ne oldu burana dedi bende anlatmadım boşver dedim o da anlat diye bağırdı yapıcak bişey yoktu bende herşeyi anlattım sonrada dedimki gözünde küçülürüm diye anlatmadım sana dedim. o da saçmalama olur mu öyle şey dedi. sonra bana bu çocuğu tarif et falan dedi ben ilk başta tarif etmedim sonra belki damla tanıyodur diye başladım anlatmaya sonra abimle çocuğu bulduğumuzu bıçak olayını falan anlattım sonrada acaba seni seven başka bi çocuk mu bu dedim damlaya. damla hayır tanımıyorum ben öyle birini dedi. sonra ya neyse geçti oldu. ben gideyim artık geçmiş olsun sana dedi yanağıma öpücük kondurdu sonra bastı gitti. acelece çıkmış gibi bi havası vardı. tabi bu beni baya kıllandırdı çünkü abimle çocuğun konuştuğu yere gidip çocuğu bulup sen ne yapıyosun lan benim sevgilime diye bilirdi. damla çok seviyodu beni öyle böyle değil. her neyse bende hemen çıktım dışarı peşinden takip ediyorum. eğer evinin yoluna giderse takip etmicektim çünkü evini öğrenmemiş istemiyodu babasından korkuyodu bende kızın başını belaya sokmak istemiyodum ama damla eve değil sahilin oraya gidiyodu takip ettim bi süre am abaya uzaktan takip ettim sonra ara sokaklara girdi yavaştan korkmaya başladım ne yapıyo bu kız burda diye sonra damla bi sigara yaktı telefonla konuştu sonra ara sokaklarda koşarak gitti yetişemedim ve kaybettim ara sokaklarda olduğu için sonra tabi yapacak bişey yoktu damlayla yolda karşılaşmak istemiyodum ve o çocuklarlada karşılaşmak istemiyodum onların mekanındaydım ve tektim çok fena dayak yiyebilirdim neyse bende bi koşu hemen eve gittim////////////////// arkadaşlar 1-2 saat sonra devam ederim
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    neyse 2 gün böyle geçip gitti orkunun yanına gittim kanka bugünyapıcaz demi dedim bu çocukta beni sattı köye mi gidicez dedi il dışına mı gidicez dedi tam hatırlayamıyorum ama sattı beni asosyal olduğum için çok arkadaşımda yoktur dedim o zaman damlaya söylemeliyim damlayla yapmalıyım, sonra damlaya anlattım işte böyle bi ritüel yapalım belki bu rüyaların nedenini öğreniriz damla ya yok saçmala öyle şeyler yok falan desede beni kırmayacağını biliyodum bende onu kırmazdım zaten ama bu sefer ben haklıydım dedim damlaya damla öğlen bu işi yapıcaz dedim, abim evde olmicak dedim damlada zar zor tamam dedi sonra herşeyi ayarladık perdeleri indirdik mum yaktık bıçak vardı yanımızda böyle 1-2 şey vardı değişik sözler vardı onları söyledim damla sadece yanımda duruyodu , zaten benim yanıma bi arkadaş bulma sebebim korkuydu eğer bana bişey olursa hani sakata gelmeyelim diye , okudum okudum ama hiç birşey olmadı , gözlerimiz kapalı tabi yoga yapma pozisyonunda duruyoruz falan baktım olucak gibi değil çok uğraştım gözümü açtım 'damla tamam olmuyo boşver dedim' biraz daha beklesem damla uyicakmış , tam dalıyomuş rüyaya ben uyandırmışım dedi pardon falan dedim önemli değil sorun yok , sonra damla bana ' ben sana dedim olmicağını boşuna uğraştık' falan dedi bense 1-2 gün sonra tekrar deneyeceğimi söylemedim o da saçmalama artık yeter boş boş işlerle uğraşıtırıyosun beni abin saçma sapan rüyalar görüyo biz burda saçma sapan işler yapıyoruz abinin psikolojik sorunlarını bize yüklüyosun 'dedi ama bunu öyle bi dediki ilk 1-2 dakka sessiz kaldım sonra abim hakkında düzgün konuş sen sevgilimse o da abim dedim (halimizi görmeniz lazım içerde güneşin perdenin içinden geçmiş sap sarı ışığı var ve biz bağırıp çığırıyoruz dedim en sonunda damlaya 'damla abim hakkında bi daha böyle konuşursan ikimiz içinde hiç iyi olmayacak şeyler olur dedim sonra küfür etti bu bana sonra bastı gitti evden bişey diyemedim tabi nutkum tutuldu. artık bu olayda yatmıştı tek çare hocaya gitmekti. hocaya abimden habersiz tek başıma gidicektim kimse bilmicekti herşeyi açık açık anlatıp sizce ne yapmalıyım diyecektim. normalde dini olarak hocaların verdiği akla inanmam ama birde o yolu deneyecektim....////////// arkadalar 1-2 saat sonra yazarım yavaş yavaş sonuna geldik olayın
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hocayamı gitsem yoksa önce damlaya onu takip ettiğimimi söylesem bilemedim, sonra damlanında bişeylerinden şüphelendiğimi farkettim bu yüzden öncelik hocaya gitmekti. bizim burda ulu camii vardı ona gitmedim. çünkü eve yakındı görün olur falan ... en uzaktaki camilerden birine gittim hocam bi sorunum var dedim olayı biraz özetledim işte abimin rüyaları falan sen biraz bekle ben gelicem dedi sonra dışarı çıktı geldiğinde elleri yüzü falan ıslaktı heralde abdestini tazelemeye gitmişti geldi oturdu karşıma camları falan örttü kapıyı falan bi tanede çay ısmarladı bana şimdi detaylı gibe anlat dedi dedim hocam biz böyle bişey yaptık sonra böyle şeyler geldi başıma abimin rüyalarını anlattım tabi hoca bu arada yazıklarımı bi yere not ediyor aklında tutabilmesi için bense artık teker teker her yaşadığımı anlattım, hoca bana göre çok hayalperestti ve aynen şunları dedi (yaptığınız olaydan ötürü başka alemden varlıklar sizlere musallat oldu ), 2-3 dua yazdı sayısını falan yazdı muska verdi) al bunları işte muskayı abine ver birlikte şu duaları okuyun abdestli yatın falan diye öğütler verdi , sonra ben hocaya dedimki ya hocam benim ilişkimde o varlıklara ne veya o varlıklar olduğunu nasıl anladınız dedim o da bana aynen şöyle dedi[ senin dini inancını bilmem(hocaya dini görüşümü belirtmişyim) ama anlaşmayı bozdun dediklerine göre bana kalırsa cinler, çünkü hz süleyman zamanında hz süleyman cinlerle anlaşma yapmış ve 2 ırkı birbirinden uzak tutmuştu dedi] bende o zaman hocam tamam eyvallah ama hani bizim cinlerle bi olayımız olmadı dedim o da işte orada kafam karışık dedi neyse şimdilik sen bu duaları oku muskayı abine ver eğer gördüğü rüyalar geçmezse bana tekrar gel dedi bende tamam hocam sağolasın dedim eve gittim sonra abim bana direk hangi okulu kazandığımı söyledi(liseye geçmiştim o sene okullar belirlenmişti) istediğim okulu kazanmıştım o yüzden mutluydum sonra abime dedimki abi bejn işte hocaya gittim rüya gördüğünü falan anlattım o da bana bunları verdi muska falan dedim abim ilk önce ne konuştunuz hocayla falan dedi ben bişey demedim ya işte olayı anlattım falandiye geçiştirdim sonra abim muskayı taktı duayı okudu yatta o gün bişey olmadı 2. gün evdeydim ben damlayla yine konuşmadık o gün evde geçti televizyon izleye falan filan sonra o günün gecesi tabi dua okumayı unutmuştuk belkide üşenmiştik okumaya bilmiyorum ama duayı okumadan uyudu abim ama yine birşey olmadı ertesi sabah kalktım dedim spor yapmaya dışarı çıkayım sahilde yürüyeyim hem bankta oturur kafamı dinlerim falan dedim damlayı çağırmadım sahile doğru gidiyorum ana yoldan gidiyorum ama sağa sola bakınca tenha mahalleler gözüküyor sonra bi baktım damla o ara sokakta bi yerde sigara içiyo bende arkasından gizlice yaklaşıp korkutup şaka yapıcaktım onu oralarda görmek beni şaşırtmamıştı çünkü sigarayı ben yokken hep arkadaşlarıyla tenha yerde içerdi sonra yaklaştım ara sokağa girdim bi baktım yanında 90 kilo olan beni dövmeye çalışan sarışın çocuk var tam bi şoka uğramıştım hemen geri çekildim izledim sadece bi zamandan sonra damla saattine baktı sonra bişeyler konuştular bastı gitti damla bende koşa koşa eve gittim ne yapacağımı düşündüm en mantıklı şey hocaya gidip bu durumu söylemekti eve evet öyle yaptım yarını bekleyemezdim hemen camiye hocanın yanına gittim ///////////////////////////////////// arkadaşlar elim çok yoruldu 1-2 sonra yazarım devamını

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dedim hocam bak böyle böyle olaylar oldu bugün size bu bilgileri söylüyorum çünkü şimdiye kadar size herşeyi anlattım belki işinize yarar bi ipucu bulursunuz.( hoca beni çok sevmişti galiba ilgilendi benle hemen bir çay söyledi tekrar abdest almaya gitti heralde sonra kapıyı kapattı . bak dedi bugün yaşadığın olayları baştan anlat dedi. dedim hocam bu ikisini yan yana gördüm . hoca bana aynen şüphelendiğim gibi dedi. neyden şüphelendiniz hocam dedim. bak dedi abin değişik rüyalar görüyor anlaşma geçiyor sana zarar veriyolar sana yumruk atıyorlar yüzün buruşuyo damla çok soğuk davranıyo sence bunlar bi tesadüf mü dedi. (ben de tesadüf olmadığını düşünüyordum fakat olayı hocanın cinlere bağlayacağını anladım bu yüzden belkide tesadüftür dedim)hoca bana onların yabni damlayla o sarışın çocuğun birbirlerini tanıdıklarını ve bu alemden gelmediklerini düşünüyodu ve bi anlaşma vardı bu sınır anlaşmasıydı dediğim gibi. iki taraf ırkıda birbirine gözükmeyecekti.... damlayla ne ilgisi var diye düşündüm bi cevap bulamadım hocaya sordum bana aynen şöyle dedi 'büyük ihtimalle o damlayla çocuk aynı ırktan fakat senden ne istiyorar ve ya abini mi istiyorlar bunu bilemiyorum dedi öğrenmenin bir yolu var mı diye sorduğumda beklemek dedi 'sadece bekle ve o olayı hiç görmemiş gibi hayatına devam et' dedi. damlayla eskisi gibi ol ondan bişeyler öğrenmeye çalış dedi yapacak bişey yoktu artık hoca ne derse o olacaktı. boynumu büküp eve gitmekten başka hiçbirşey yapamazdım şuan eve gittim tekrar bi eve kapanma süreliğim oldu artık yavaş yavaş asosyal bi canlı olmaya başlamıştım 'nefes alıyor uyuyor televizyon izliyordum hayattan ise kopmuştum..oksijen seven algler gibiydim...' damlaya faceden mesaj attım buluşalım diye o da kırmadı yarın buluşacaktık////// arkadaşlar bugünlük bu kadar yeter yarın görüşürüz
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sevgili, bir başka güzelsin bugün;
    Ay gibisin, pırıl pırıl gülüşün.
    Güzeller bayram günleri süslenir:
    Seninse bayramları süsler yüzün.

Adım gibi hatırlıyorum o buluşacağımız günü... buluştuk ve ömer hayyam'ı ve şiirlerini çok sevdiğim için bu rubaiyi okumuştum damlaya... :) o daha haliyle çok mutlu olmuştu ömer hayyam yani bu boru mu? :) herneyse o gün damla'ya çok ilgiyle yaklaşmam lazımdı çünkü aklımda başbaşka bir plan vardı hoca bana olayı damlaya söylememi söylemişti ama ben söyleyecektim çünkü ben DAMLAYA HOCADAN DAHA ÇOK GÜVENİYORDUM!. önce büfede simit çay ikilisini yaptık bizim için çay tanrıydı simit ise melekleri :) çayımızı içtik simitimizi yedik sonra sinemaya gitti şuan ne filmine gittiğimizi hatırlamıyorum ama komedi filmiydi neyse ordan çıktık tekrar sahile döndük oturduk ben dedimki damla ben bişeyler gördüm ve sana anlatmak istiyorum ama bana dürüst ol dedim. o da ben sana her zaman dürüstüm. sen benim için herşeyden önemlisin.dedi. ve merakla sordu ardından ne anlatacaksın diye. ben de 'damla geçen gün sahile gidiyordum, seni bi ara sokakta sigara içerken gördüm ve yanında o bana vuran çocuk vardı birlikte sigara içiyordunuz dedim. damla ilk başta hatırlamamazlıktan geldi sonradansa 'aa evet evet hatırladım, o çocuk benim arkadaşım' dedi. bende o zaman ' ben sana çocuğu tarif etmiştim fakat sen bana o çocuğu hatırlamdığını söyledin dedim . böyle deyince damla bi mahçup duruma düşmüş gibi oldu ve kusura bakma hatırlayamadım dedi ve sustu. şimdi benim aklımda şu soru vardı o çocuk bana neden vurdu? ama bundan önce damlaya başka birşey demem gerekirdi demem geereken şey onun bir daha o çocukla görüşmesine izin vermediğimdi damlaya sakin bir sesle damla bi daha o çocukla görüşmeyeceksin dedim . o ise bu sözüme karşılık ' buna sen karar veremezsin ' dedi. tabi benim tepem attı (daha doğrusu yediğim tokatlarda bu sinirin üstüne bindi) ve damlaya bi tokat attım ama harbi okkalı bi tokat attım yani damla ssanki bana dalıcakmış gibi baktı ve gözleri yaşardı çok sert vurmuştum galiba ağlicak gibi oldu sonra o sinirle bastı gitti bende şimdi peşindende gidemezdim sonuçta bende sinirliydim ve bende bastım eve gittim eve giderken aklımdan binbir soru geçiyordu...ama en önemli soru şuydu: artık problemleri mi hocaya mı söylemeliydim? damlaya mı ? yoksa ağabeyime mi?.....(devamı akşama arkadaşlar)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tabikide en güvendiğim kişiye gidecektim... Damlaya.... damlanın eviyle ilgiili neredeyse hiç bir fikrim yoktu sadece ayrılırken bir iki kere hangi yöne doğru gittiğini gördüm damlanın. her neyse kafayı koymuştum bu akşam damlayı arayacaktım... ordu küçücük yerde denemekten zarar gelmezdi... ama bi ipucu lazımdı hemen faceden sınıf arkadaşlarıma sordum damlanın nerde oturduğu hakkında bi bilgi var mı diye çoğunluk büyük ihtimalle şarkiye mahallesinde oturduğunu söylediler ( şarkiye mahallesi ordunun pis mahallelerinden biridir. benim çocukluğumda yaşadığım ev o mahalledeydi.). Yıkık dökük binalarla doluydu her yer ve bende dışarda dolanmaya başladım dışarda kuytu köşeye bakıyordum çünkü aklıma direk damlanın sigara içtiğini ailesnin bilmediği geldi ve damla sigara bağımlısıydı yani illa akşamlarıda çıkıp içiyordur diye düşündüm ve etrafta dolanmaya başladım tabikide sadece saçma sapan etrafta dolaştım damlayı bulamadım...eve gittim... geç olduğu için ailem meraklanmıştı (telefonu yanıma almazdım kolay kolay) işte onlarla sohbet ettik göktuğ bu aralar halin pek iyi değil bi sorunun mu var falan dedi ailem yok anne iyiyim ya falan dedim geçiştirdim. sonra artık olaya bi başkasını sokabilirdim annemi ve babamı... onlarada anlatabilirdim derdimi ama bu en son yapacağım iş olurdu çünkü hemen işi dalgaya vururlardı bu yüzden onlarla pek içli dışlı olmazdım ama onlar hep bana yakın olmak benle konuşmak isterlerdi her neyse asıl meselemize dönelim... abim evdeydi tabi bu yüzden içimden bir sese 'abine anlat herşeyi' diyordu fakat onu dinlememekte ısrarcıydım abime damlayla ilişkiye girdiğimizi söylemem intihar gibi bişey olurdu çok kızardı dövmezdi ama hem kızardı hemde utanırdım abim sonuçta... hocayada gitmek istmiyordum artık olayı durmadan dini varlıklara çekiyor, bu da beni rahatsız ediyordu. tek güç kaynağım damlaydı... ahh damla altın saçlım... :/.... herneyse damlanın mahallesine yarın gidicektim ... yarın oldu. hemen üstümü başımı giyindim pc'de sabahladığım için hep öğlene doğru kalkardım, öğlen 13:00 gibi büyük ihtimalle mahalleye gitmiştirim şimdi tam saatin kaç olduğunu hatırlamıyorum.gittim mahallede aradım durdum bulamadım orda bi adem baba var (ordulular bilir) ordunun en mehşur işkembecisidir ara sokak bi yerdeydi ama herkes bilir 7/24 açık çorbacıydı anlarsınızya şarapçıların takıldığı bi yerdi :D her neyse canım sıkıldı gittim oraya 2-3 kase çorba içtim sonra tekrar aramaya çıktım kaybolma gibi bi riskim yoktu çünkü eski mahallemde 1-2 saat dolaştım ve sonunda şans bana güldü ve damlayı gördüm bi yere gidiyodu , takip etmek yerine hemen çağırdım damla dedim... ///arkadaşlar yemek molası :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hava daha kararmamıştı o yüzden bi cesaretle damla diye çağırmıştım tanımıştım hemen...ama garibime giden bir olay vardı sırtında çanta vardı halbuki yaz ayındaydık ve dersaneyede gitmiyordu bu çanta neyin nesiydi? her neyse direk damla senle özel birşey konuşmam lazım çok acil dedim... o ise bu cümleme karşılık vermeden direk onu nasıl bulduğumu sordu bende buldum işte bi şekilde boşver onu şimdi dedim tabikide o tokattan sonra beni affetmediğini biliyordum ve yine beni dinlemedi ve sert bir sesle git burdan... bu beni son görüşün ve bir daha aslaya göremeyeceksin diye ağlamaya başladı... ne demek istiyor diye baya düşündüm fakat sarılmaktan başka birşey yapamadım ve sadece sarıldım o da ağladı ve git diye bağırdı tekrar bende tamam ben gideyim fakatneden bir daha seni göremeyeceğim diye sorduğumda bana il dışından bir liseyi kazandığını ve ordudan gideceğini söyledi. fakat tercihleri yaptığımız zaman hep ordunun en düşük liselerini yazdığını söylemişti ya yalan konuşuyordu... nere gideceğini sorduğumda bana giresunda bir liseye gideceğini söyledi(giresun ordunun hemen yanında arabayla 1,5 saate varılıyor) ben tam ne oluyon lan moduna girmişken o sarışın çocuğun sesini duydum damlayı çağırdı (sesi bile hala kulaklarımda...) sadece şunu dedi 'damla babanlar seni çağırıyor, gitme vakti...' ve hiç bir şey yapamadım.. tabir caizse mal gibi kaldım .. o sarışın çocuk geldi damlayı aldı... sarışın çocuğa bakamadım bile... onlar gitti bense ağlaya ağlaya eve gittim tam depresyon moduna girdim.. ne yapıcağımı bilmiyordum.. herşeyden kpmuştum eve gidince mal gibi ağlıyodum abim ne olduğu sorunca bişey demedim kafamda belki damlayla faceden konuşuruz dedim fakat face dediğin nedirki sarılamayacaktım en kötüsü küs ayrılıyorduk bana faceden cevap vereceğide kesin değildi... depresyona girmiştim resmen eve kapandım 1-2 kere sahile indim belki damla ordadır diye fakat o sahilde olduğu zaman tüm kokusu dağılırdı sahile, ve bu kokuyu damla gittikten sonra bir daha hiç bir zaman koklayamadım... günler geçti face'ye bile giremedim kendimi odaya kapamamıştım uyuyor ve yemek yiyordum sadece... hikayenin bittiğini düşündüm... SONRA NEFES ALDIĞIMI FARKETTİM... (OLAY ORDU'DA BU ŞEKİLDE BİTİYOR BİR DAHA DAMLAYI HİÇ ORDUDA GÖRMEDİM/FACEBOOK'UNUDA DONDURMUŞTU)... FAKAT DEDİM YA , HİKAYENİN BİTTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN NEFES ALDIĞIMI FARKEDİYORDUM... VE ONU GİRESUNDA ARAYACAKTIM VE BULACAKTIM(AKLIMDAN BU PLAN GEÇİYORDU!). [[[ARKADAŞLAR DAMLA İÇİN GİRESUNA GİTTİM(VE BULDUM EN AZINDAN YARI BULDUM YARI BULAMADIM)EĞER İSTEK GELİRSE ONUDA(GİRESUN OLAYI) ANLATABİLİRİM FAKAT ÇOĞU KİŞİ CSB OLDUĞUNA İNANIYOR BU YÜZDEN ANLATMAYADA BİLİRİM BİLMİYORUM KARARSIZIM ŞUAN

2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ] 2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ] 2-3 SENE ÖNCE YAŞADIĞIM GARİP OLAY! 01/01/2014 20:00][SS GELDİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whenifeelit -- 28 Ağustos 2015; 22:52:10 >

• adiyet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: VVISDOM

adiyet olsun

af buyur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

quote:

Orijinalden alıntı: VVISDOM

adiyet olsun

af buyur?

Afiyet olsun
  • Tam heyecanlı yerinde kestin devam et kardeşim
  • VVISDOM: ÇOK eyvalalh kardeşim :)

Enes4125: hocam valla elim ayağım titredi bi yazmaya yazdım. az çay falan içeyim zaten o günleri çok yad edesim yok sadece buraya yazayım belki birileri bi ders çıkarır veya bana bi yol gösterir diye yazıyorum hala olayın devamını yaşıyorum şuan ama yavaş yavaş kurtuldum etkisinden şuan dediklerimi belki anlayamıyosun ama biraz anlatayım, anlayacaksın neler çektiğimi
  • quote:

VVISDOM: ÇOK eyvalalh kardeşim :)

Enes4125: hocam valla elim ayağım titredi bi yazmaya yazdım. az çay falan içeyim zaten o günleri çok yad edesim yok sadece buraya yazayım belki birileri bi ders çıkarır veya bana bi yol gösterir diye yazıyorum hala olayın devamını yaşıyorum şuan ama yavaş yavaş kurtuldum etkisinden şuan dediklerimi belki anlayamıyosun ama biraz anlatayım, anlayacaksın neler çektiğimi

Merakla bekliyorum kardeşim
  • Devamı nerede mübarek ?
  • arkadaşlar biraz daha yazdım yaşadığım olaylar gerçekten çok uzun ve ayrıntılı hiç bir yer atlamak istemiyorum önce düşünüyorum neler yaşadıklarımı sonra yazıyorum haliyle aklınızda soru kalmasın diye
  • quote:

arkadaşlar biraz daha yazdım yaşadığım olaylar gerçekten çok uzun ve ayrıntılı hiç bir yer atlamak istemiyorum önce düşünüyorum neler yaşadıklarımı sonra yazıyorum haliyle aklınızda soru kalmasın diye

Hocam bak okuyorum gerçekten merak ettim CSB çıkarsa çok kötü sinirlenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

arkadaşlar biraz daha yazdım yaşadığım olaylar gerçekten çok uzun ve ayrıntılı hiç bir yer atlamak istemiyorum önce düşünüyorum neler yaşadıklarımı sonra yazıyorum haliyle aklınızda soru kalmasın diye

böyle işin ne şakası olur ne csb'si hocam. ama yaşadıklarımı yaşamadığın için böyle düşünmende haklısın banada biri şuan yaşadıklarımı anlatsa yalancı der basar giderim ama öyle olmuyomuş onu anladım.... bu arada çok takip eden yok yaşadıklarımı bu da demek oluyorki yaşadıklarımın devamı şuana gelince kimse bana akıl vermeyecek gibi boşuna yazıyorum galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

böyle işin ne şakası olur ne csb'si hocam. ama yaşadıklarımı yaşamadığın için böyle düşünmende haklısın banada biri şuan yaşadıklarımı anlatsa yalancı der basar giderim ama öyle olmuyomuş onu anladım.... bu arada çok takip eden yok yaşadıklarımı bu da demek oluyorki yaşadıklarımın devamı şuana gelince kimse bana akıl vermeyecek gibi boşuna yazıyorum galiba

Sen tamamını yaz. Konuyu yarında hortlatırız hertürlü tutar bu konu

• bölüm 3gelmiştir.
  • Merak ettim sonunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe

Merak ettim sonunu

sonu yok şuan var. hala çok çok azda olsa bu yaşadıklarımın devamını yaşıyorum bitiremedim.
  • hocam geçmiş olsun sonuna kadar okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorThaurS

hocam geçmiş olsun sonuna kadar okudum

çok sağolasın hocam ilerde olayın ne kadar karışacağını görmeniz gerek... birde olayın nasıl bittiği... ve hala izleri var kalbimde ... hala yaşıyorum bazı acıları ve hayatımda karşıma çıkıyor 2-3 sene önce yaşadığım bu olaylar
  • tutar devam et güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vıraklamayan Kurbağa

tutar devam et güzel

hocam aslında tutsun diye yazmıyorum 10 kişi takip etsin o da yeter, tekrar diyorum şuan hala devamı var olayın yani olay bitmiş bir olay değil olayı anlatıp en sonunda fikir alışverişinde bulabileceğim insanlar olsun yeter bana
  • Güzel
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.