Şimdi Ara

2.200 lira var ne alsam 2. el Bisiklet ve paten arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sifir-faturali-trek-8.5-ds-caddebostandan-teslim-fiyat-dustu-120559650/detay/

ilk aklıma gelen bu bisiklet sizin öneriniz varmı

hem fiyatı da çok uygun sıfırından çok ucuz 2.200 lira

sıfırı 1.500 euro civarında

bu arada geçen böyle bir konu açıldı konu dışında sayfalarca bu yüzden boşuna konu yanlış yerde diye şikayet etmeyin

aklıma başka şeylerde var laptop ipad yada imac gibi yani düşünüyorum hiç bir şey almayıp üstede ekleyip başka birşey de düşünebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 20 Mayıs 2013; 2:23:05 >

• yokmu cevap vericek olan
  • çevrende hiç aç insan yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: b1l0w

çevrende hiç aç insan yok sanırım

Yok hocam hepsi x6 2013 bmw 520 2013 phorche honda s2000 2013 mersedes e biniyor bende bisiklete binerim diye düşünüyordum ben açım bea onların yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 20 Mayıs 2013; 2:10:39 >
  • tatile git
    gitar al
    kız arkadaşında konsere git
    yolda dilenen bi çocugu doyur giydir.
    vs..

profesyonel değilsen bisiklete o kadar para vermek israftan başka bişey değil
  • bana at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPinkFloyd

tatile git
    gitar al
    vs..

günlük gidebilirim haftada 1 olmadı 2 gün o yzüden tatil olmaz iş yüzünden

29 yaşından sonra gitar öğreneceğimi sanmam

kız arkadaşım yok bu saaatten sonra olacağınıda sanmıyorum

yolda dilenen çocukları sokağa salan ana babaları zorla çalıştırıyor onları farkındamısınız kendileri evde oturup göbeğini kaşıyor

vs.. derken kaykay düşündüm bir an birde paten ama yetmez sanırım

• Bana 1000 lira borç ver 30 gün sonra öderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

bana at

Lg optimusun var imzanda çok ihtiyacın varsa onu sat

Evet başka önerisi olanları dinleyelim

bu arada hayret bisiklet pahalı motosiklet alınır o paraya diyen gelmedi bugun ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin van Persie

Bana 1000 lira borç ver 30 gün sonra öderim

1500 liralık senet imzalarsan neden olmasın

ikametgah seneti vs de gerekiyor tabiki

arkadaş konu ile ilgili öneri vericek olan yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 20 Mayıs 2013; 2:20:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

tatile git
    gitar al
    vs..

yolda dilenen çocukları sokağa salan ana babaları zorla çalıştırıyor onları farkındamısınız kendileri evde oturup göbeğini kaşıyor

yahu sen doyur cocugu anası babası kusturup onalrı yicek değil ya sen görevini yap gerisini boşver

kimse 5 yaşında sokakta selpak satmamalı yazık

o paranın yarısına 15gün egeden antalyaya kadar gezmiştim cok iyidi başla bodrumdan sıkılınca başka yere geç 29yaşına gelmişsin bazı kararları vermen gerekir

• quote:

quote:

quote:

tatile git
    gitar al
    vs..

yahu sen doyur cocugu anası babası kusturup onalrı yicek değil ya sen görevini yap gerisini boşver

kimse 5 yaşında sokakta selpak satmamalı yazık

o paranın yarısına 15gün egeden antalyaya kadar gezmiştim cok iyidi başla bodrumdan sıkılınca başka yere geç 29yaşına gelmişsin bazı kararları vermen gerekir

gitmediğim yerler değil istesem şimdi de giderim ama tek başıma aşırı sıkılıyorum temmuz ayı gelsin motorculara turlara katılıcam zaten her sene tur yapıyoruz

• Bekle kardeş derim sana

2.200 lira var ne alsam 2. el Bisiklet ve paten arasında kaldım 2.200 lira var ne alsam 2. el Bisiklet ve paten arasında kaldım

• Çok yalnız gibisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Bekle kardeş derim sana

2.200 lira var ne alsam 2. el Bisiklet ve paten arasında kaldım 2.200 lira var ne alsam 2. el Bisiklet ve paten arasında kaldım

Bak bu hiç aklımda yoktu ps 3 adet ps2 2adet ps3 de 3 adet değiştirmiştim ps4 de kesin alırım ama hep 2.seri çıkan playstationları aldım ilk gelen modeller sorunlu oluyor hep Türkiyeye onların gelmesi de uzun sürer

• Bence hayat tarzını değiştir gitsin. Kursalara, klüplere falan harca.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Bekle kardeş derim sana

Bak bu hiç aklımda yoktu ps 3 adet ps2 2adet ps3 de 3 adet değiştirmiştim ps4 de kesin alırım ama hep 2.seri çıkan playstationları aldım ilk gelen modeller sorunlu oluyor hep Türkiyeye onların gelmesi de uzun sürer

Bu nesilden çok şey bekliyorum en azından CGI Grafik merak etme ilk partlar hep kronik çıkar, ama PS4 elde edilmesi gereken konsoldur şimdiden bence bekle derim aklında iyi yer edinsin bro

• Ehliyetin yoksa ehliyet al, hobilerin nedir mesela evine müzik sistemi kur, motorsiklet alabilirsin.
  • o bisikletin aynısını yapan başka bisikletler 200 tl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.