Şimdi Ara

1Yıllık filbox modül 90 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
4
Favori
4.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gündür kovalıyordum şansa denk geldi, aylığı 7.5 liraya geliyor kargo da yok, yorumlarda iyi. Ben sipariş verdim az önce ürün gelince bilgilendirme yaparım.

http://m.n11.com/filbox-hd-cam-modul-1-yillik-full-paket-yetkili-ana-bayiden-P97886002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TC no vermek zorunda mıyım, merkezden aktivasyon yapmak istiyorum satılan mağazadan değil.
  • Az once mesaj geldi urununuz aktive edilmiştir diye, pazartesi elime ulaşsa iki gun zararim olcak ama yine de soru cevap bolumu var oraya bir yaz istersen aktif etmeden yollayabilirler belki, tc vermek zorundasin cunku satin alma sayfasina baska turlu gidilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutbey80 -- 22 Ekim 2016; 14:25:59 >
  • Bu urun nedir hocam, ne ise yarar?
  • ironblood kullanıcısına yanıt
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

TC no vermek zorunda mıyım, merkezden aktivasyon yapmak istiyorum satılan mağazadan değil.

o zaman filboxun kendi sitesinden satın alacaksınız.

tc kimlik numaranızı verince ne olacak? adınıza şirket falan açabilirler mi? internette tc kimlik diye aratın googlede yüzlercesi var doğum tarihine kadar.
  • 1 yıllık olduğu nerde yazıyor? Sadece modül olmasın

• siluet S kullanıcısına yanıt
    Linki tıklayıp bakarsan ilan başliginda kocaman 1 yil uyelik yazdigini gorursun

• ironblood kullanıcısına yanıt
    yener94 Y kullanıcısına yanıt
    Dsmart, tivibu gibi tv hizmeti veriyor, ama uydudan yayin yapiyor alta link ekledim ordan bakabilirsiniz

http://www.filbox.com.tr/Filbox/MainPage

• İyi ama kanal sayısı az

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim filboxu tercih etme nedenim belgesel oldugu için digerlerine aylik 19 lira vermek yerine bunu tercih ettim, bu arada film kanallarindaki filmlerin belli bi sure sonra tekrar verildigini birisi soylemişti, ama yine de sadece belgesel icin ya 19 liraya dsmart ya da tivibu alacaktim ya da 7.5 liraya filbox

• 1 yıldır kullanıyorum. Daha önce dsmart vardı bende. sırf belgesel için alıyordum. filbox ı bir yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. 1 yıldır dsmart hergün arıyor. düştükleri en düşük fiyat 17 lira aylık. filbox yarısı bile değil daha ucuz.
  • Hiç aklimda yokken aldimya helal olsun valla :)

• bu modüle teledünya kartını takıp calıştırma şansımız varmı
  • ben kullanıyorum 1 yıldır, belgesel ve film kanalları idare eder. viasat kanalları çok hoşuma gidiyor, arada iyi filmlerde denk geliyor. bu paraya daha iyisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

ben kullanıyorum 1 yıldır, belgesel ve film kanalları idare eder. viasat kanalları çok hoşuma gidiyor, arada iyi filmlerde denk geliyor. bu paraya daha iyisi yok.

hocam bunda cam modulu takınca acılan kanalların sıralamasını değiştirebiliyormuyuz ?
  • Aldık bakalım, dsmart alacaktım bu daha uygun gibi görünüyor. inşallah pişman olmam.
  • Uydu alicili full hd tv var, belgesel vr film izlemek amavli babam icin almak istiyorum. Hic bilgim olmadigindan soruyorum hd kanal izleniyor mu herhangibi bir baska cihaza ihtiyac var mi

• Dr.Zakir Naik D kullanıcısına yanıt
    Televizyonun modül girişi de varsa platform kanallarını başka cihaz olmadan izlersiniz.
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Uydudan izlediginiz için her turlu kanalin yerini degistirebiliyorsunuz, şu an ki sisteminizi kullanmaya devam ediyorsunuz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.