Şimdi Ara

1e1:Haber 4 Mayıs 'Enerji veren Teknoloji Programı' video şov (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
32.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her hafta gıbı bu haftada keyıfle ızledım. Tesekkurler
  • ayın ilk günleri ve ttnet mesajlarını göremiyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Galaxy S IIIün ekranı bana biraz büyük geldi 4.8-inç belki video izlemek nette gezinmek için çok güzel ama SIIIün 136.6 mm uzunluğu ve , 70.6 mm genişliği beni düşümdürdü...keşke birde 4-inç boyutunda daha taşınabilesi biraz kırpılmış bir ara model çıksa hemde fiyatı daha uygun olur...

http://www.youtube.com/watch?v=0ovEOdpWLro
  • her zaman ki gibi harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

lütfen i-phone kullanan birine samsung ürünü incelemesi yaptırmayın. çünkü objektif olamıyorlar. S3 te hiçbir yenilik yok diyerek kablosuz şarjı görmezden gelen arkadaşlarımız siri yi yerlere göklere sığdıramamıştı. başka da sözüm yok bu ne android düşmanlığıdır arkadaş

Ekranı yenilendi.
    Ekran camı artık gorilla glass 2.
    Özel kamera çekim modu getirildi. Karanlık ortam çekimleri için yeni lens ve ortam ışık algılaması için rgb sensörü.
    Pili büyütüldü.
    İşlemcisi geliştirildi.
    Yeni ve daha rahat bir arayüzle geliyor.
    Uyarı ışığı ve yeni uyarı sistemi getirildi.
    Kablosuz şarj özelliği eklendi.
    Pop-up play denen özeliik eklendi.
    Telefonun ekranı büyümesine rağmen Galaxy S2'den boyut olarak çok fazla farkı yok.
    Daha gelişmiş sesle komut özelliği getirildi. Siri gibi havalı olmayabilir ama günlük kullanımda telefonlar yapılan birçok işlemi yapabilecek bir sistemi var. Burada telefon kontrolünden bahsediyorum. Ses kısma, telefonu uyandırma, alarm kurma, mesaj atma,arama yapabilme, email atabilme vb.
    mesaj ekranında doğrudan arama özelliği geldi.
    Fotoğraflarda yüz tanıma ve çok daha gelişmiş paylama özelliği geldi.
    Android Beam'in gelişmişi getirildi.
    Siz bakarken ekranı kapatmayan SmartStay sadece kitapta değil video izlerken ve web kullanımında da mevcut.
    Bluetooth 4 ve Glonass gps desteği geldi.
    ve daha liste gider.

Samsung bu kadar yeni özelliğe sahip süper bir telefon çıkarmasına rağmen daha elle bile tutmadan şekline gülmek ve sadece bir özelliğini eksik söyleyip dalga geçmek hoş olmamış.
    Sadece Glonass gps için iphone'da ayrı haber yapmıştınız.
    Sadece işlemciyi 1ghz yapıp grafik çipini güncelleyip kamerasını bir yıl sonra piyasa seviyesine getirip bir de siri koydu diye övülüp durulan telefon, yukarda saydığım ve bazıları gerçekten standart olabilecek ayırıcı özellikleri ile dalga geçilen telefon. tebrikler.

• Cok guzel olmus bu haftaki programda bu arada s3 hayal kiriklgi gibi gozukuyor.
  • Merhaba Erdinç, sana bir sorum olacak yeni çıkacak diablo 3 ü sabırsızlıkla bekleyenler arasındayım fakat aylık bir ücret olacakmı bununla ilgili bazı söylentiler duydum. aylık ücretmi isteyecekler yoksa box oyun aldığımızda orjinal serial ile rahat rahat online oyun oynıyabilecekmiyiz.
  • Diablo 3 taksim bekleyişi son hızla ve heycanla devam ediyor orda şu 2adamla tanışmak istiyorum

Bu hafta biraz durgundu s3 görüntü olarak galiba berbat diyebiliçeğim bir telefon ama donanımsal özellikleri olarak şu an akıllı telefon alıcakları bekleten bir telefon özellikle 4cekirdekli o şağlam işlemciden çok sey cıkıcak gibi geliyor ne kadar diğer yanları boş gibi gözüksede işlemci yeter

Skyrim mmorpg konusuna gelirsek gw2 beta sıyla bile tüm mmorpg oyuncuları aldı götürdü skyrim'ın işi zor ama muhtiş bir oyun cıkarcağından eminim
    ''Sağlam mmorpg ler geliyor diablo 3de yolda ulan yılların wow oyuncuları olarak wow'da bi boşluk görücez ama neyse pandaria kurtarır bizi inş''

Yeni mmorpg sayfanız hayırlı olsun orda burda sürünüyorduk resmen onada baya sevindim
    Her hafta olduğu gibi keyifle izledim tesekkür ediyorum
  • taksimden canlı yayın isiyoruz..biz her nekadar uzakta olup gelemesekte yüreğimiz orda atacak :)
  • mesut bey ve erdinç bey : benim anlamakta güçlük çektiğim bazı hususlar var.nasıl olurda teknoloji editörü olarak,daha piyasaya sürülmemiş ve de elinize alıp derinlemesine inceleme yapmamış olduğunuz bir ürün hakkında yorum yapabiliyorsunuz?

diyorsunuz ki, apple da insanları meraka sevk ediyor ama sonunda siriyle falan ortaya çıkıyor.siri nin sadece ingilizce ve japonca desteği var ve hadi diyelim ki şakır şakır ingilizce konuşuyorsunuz, sorarım gerçek hayatta ne işinize yarıyor ? apple gıdım gıdım özellik ekliyor , vay canına diyorsunuz.halbuki, aynı kasayla, aynı ekranla sadece 1-2 donanımsal farkla bir telefon çıkarıyorlar.

bunlar öenmli oluyorda samsungun koyduğu şeyler bir hiç oluyor!
    SGS3, hd ekran, 4 çekirdekli güçlü bir işlemci,NFC ile geliyor..bunlar birer hiç yani.8mp kameranın aynı kamera olduğu ne malum ? belki yeni bir lens yeni bir sensör olabilir.daha bunlar detaylanmış bilgiler değil.dahası Smart stay, Smart voice ve Smart alert gibi ancak telefon piyasaya çıktığında görebileciğimiz innovativ yazılımsal fikirler var(bunlar kullanıcıyı fiziksel olarak takip edip telefonun ona göre davranmasını sağladığı söylenen özellikler, çıktığında tam olarak göreceğiz nasıl çalıştığını).yani bunlar hiç yok! bahsetmediniz bile bunlardan.dahası kablosuz şarj özelliği, bu da yok! apple bunlarla çıksa karşımıza ne diyecektiniz?? mesut bey, SGS3 ile hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ama belkide hiç kullanmadığınız siri için vayyy! diyorsunuz.gerçekten merak ediyorum, SGS3 ten ne bekliyordunuz çamaşır yıkamasını falan mı?

• s3 beklentilerimi karşılamadı tasarım berbat HUAWEI nin teli tr ye gelsim ya onu alıcam ya da htc one x.
  • Kitap okumak için değil o teknoloji hocam, websitelerde yazı okumak için ve bence artık gerekli bir şey.
  • Çoğu kişinin beklentilerinin karşılamamasının asıl nedeni S2 de müthiş bir performans olması ve çok üst düzey bir cihaz olmasıdır. Samsung da haklı, S2 nin üstüne ne ekleyebilir ki daha, ama kamera güncellenebilirdi, küçük yazılımsal değişiklikler sunalabilirdi, çok az cihazda bulunan GEREKLİ şeyler. Gözümün kapanmasıyla, ekranın kapanmasına gerek yok. Bir de şu var, tasarımı gerçekten çok kötü, bence S2 nin işlemciyi güncelleyip yeni kasda satacaklarına, eski kasada devam etsinler.
  • MESUT ABİ YETER BU YAPTIĞINIZ YOK İPHONEDE SİRİYDİ OYDU BUYDU CİHAZA EKLENİYO DEMİŞSİN

S VOİCE SN DE 8 KARE FOTOĞRAF ÇEKEN KAMERA
    SES İLE YÖNETİLEN TELEFON
    FULL HD VİDEOLARI TAKILMADAN OYNATIYO

VE TESTLERE İYİ BAK ! SİZ PAYLAŞMIŞTINIZ

YETER BU KADAR AYFONU YÜCELTTİĞİNİZ BU SON 1E1 İZLEYİŞİM...........

EDİT:ERDİNÇ ABİ SAMSUNG TELEFONLARLA İLGİLİ YORUM YAPMASIN YETER YA.

İPHONE ÇIKTIĞINDA 1GHZ İŞLEMCİ OOO SÜPER DEDİNİZ 512 MB RAM'E SÜPER DEDİNİZKİ ŞUAN TÜM TELEFONLARDA 1 GB RAM VAR 1.4 GHZ İŞLEMCİ VAR GALAXY SIII 3 TE

640X960 PİXEL EKRAN RETİNAYI ÇOK ABARTTINIZ

720X1280 PİXEL EKRANLI TELEFONLAR ÇIKTI

SİRİ DEDİNİZ S VOİCE VAR.
    KABLOSUZ ŞARZJ ÖZELLİĞİ VAR
    GELİŞMİŞ SENSÖRLER VE PAYLAŞIM ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTIRILMIŞ...

3 GALAXY S3 TE Bİ ANDA PAYLAŞABİLİYOSUN DOSYAYI

İPHONE DE BLUTUT BİLE YOKKEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLord -- 5 Mayıs 2012; 9:01:40 >

• Hickimsenin beklentilerini karsiliyacak bir cihaz yapamazsiniz. Galaxy S3 un donanimlari gayet makul bir seviyede. Su an piyasada daha iyisi yok. Herkez A15 bekliyordu sunu bekliyordu bunu bekliyordu ama 2013 un teknolojisi su an elinde olsa bile niye bunlari koysunki cihaza seneye ne yapicak?
    S3 u almayi dusunmuyordum ama alicak ne kadar da beklentilerimi Ekran yonunden karsilamasada daha iyisi yok.
  • Eylül ayında yeni i-phone tanıtılınca söyleyecekleri şeyleri yazayım.
    1- Diyelimki 4inç 720p ekranla geldi.
    -Ekran inanılmaz güzel. film izlerken sanki filmin içinde gibi hissediyorsunuz.Artık evde TV den film izlemiyorum.
    2- Diyelimki NFC gelmiş.
    -OHA bu bir devrim. İki telefonu birbirine dokunduruyorsunuz fotoğraf video ne istiyorsanız paylaşıyor.
    3- Diyelimki kablosuz şarj gelmiş. OOO my god...
    -Bu nasıl teknolojidir yarabbim. telefonu kablo bağlamadan şarj edebiliyor. inanılır gibi değil.
    4- Diyelimki likitmetalde arka kasa ile geldi.
    -Bu kadar da olmaz adamlar uzay teknolojisini telefonda kullanmışlar.yuhh artık apple mucizeler yaratıyorsun. KIYMETLİMİSŞ diyerek
    yayını yarıda bırakıp telefonu almak için amerikada kuyruğa girip canlı yayın yaparlar...

Dost acı söyler. Objektif olmak lazım. Biz yine de haberlerinizi,incelemelerinizi yorumlarınızı keyifle izleyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 5 Mayıs 2012; 9:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

quote:

lütfen i-phone kullanan birine samsung ürünü incelemesi yaptırmayın. çünkü objektif olamıyorlar. S3 te hiçbir yenilik yok diyerek kablosuz şarjı görmezden gelen arkadaşlarımız siri yi yerlere göklere sığdıramamıştı. başka da sözüm yok bu ne android düşmanlığıdır arkadaş

Ekranı yenilendi.
    Ekran camı artık gorilla glass 2.
    Özel kamera çekim modu getirildi. Karanlık ortam çekimleri için yeni lens ve ortam ışık algılaması için rgb sensörü.
    Pili büyütüldü.
    İşlemcisi geliştirildi.
    Yeni ve daha rahat bir arayüzle geliyor.
    Uyarı ışığı ve yeni uyarı sistemi getirildi.
    Kablosuz şarj özelliği eklendi.
    Pop-up play denen özeliik eklendi.
    Telefonun ekranı büyümesine rağmen Galaxy S2'den boyut olarak çok fazla farkı yok.
    Daha gelişmiş sesle komut özelliği getirildi. Siri gibi havalı olmayabilir ama günlük kullanımda telefonlar yapılan birçok işlemi yapabilecek bir sistemi var. Burada telefon kontrolünden bahsediyorum. Ses kısma, telefonu uyandırma, alarm kurma, mesaj atma,arama yapabilme, email atabilme vb.
    mesaj ekranında doğrudan arama özelliği geldi.
    Fotoğraflarda yüz tanıma ve çok daha gelişmiş paylama özelliği geldi.
    Android Beam'in gelişmişi getirildi.
    Siz bakarken ekranı kapatmayan SmartStay sadece kitapta değil video izlerken ve web kullanımında da mevcut.
    Bluetooth 4 ve Glonass gps desteği geldi.
    ve daha liste gider.

Samsung bu kadar yeni özelliğe sahip süper bir telefon çıkarmasına rağmen daha elle bile tutmadan şekline gülmek ve sadece bir özelliğini eksik söyleyip dalga geçmek hoş olmamış.
    Sadece Glonass gps için iphone'da ayrı haber yapmıştınız.
    Sadece işlemciyi 1ghz yapıp grafik çipini güncelleyip kamerasını bir yıl sonra piyasa seviyesine getirip bir de siri koydu diye övülüp durulan telefon, yukarda saydığım ve bazıları gerçekten standart olabilecek ayırıcı özellikleri ile dalga geçilen telefon. tebrikler.

Bu mesaja imzamı atarım tarafsız olmayı öğrenmeleri gerek...

• Yine Süper Bir Program ;)
  • erci501 ve onbeskarakterli; mesajlarınızı alıntı yapıp sayfayı kasmaya gerek yok, +1'leri bastım zaten ama isimlerinizi de anmak istedim.bravo
  • quote:

kablosuz sarj olayı aslında iphone ipad dede yapilabiliyor ama sadece dock veya kılıfını almanız lazm.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.